Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (278. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.259
Cevap
62
Favori
242.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 276277278279280
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Migren var muhtemelen, miden de bulanıyorsa ishal de olabilir. Konuya bak ya, millet doktor sanki mercy gelsin çağırın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaapS

Migren var muhtemelen, miden de bulanıyorsa ishal de olabilir. Konuya bak ya, millet doktor sanki mercy gelsin çağırın.

arkadaş yakında overwatch almak isteyebilir FOV ayarları vs. gayet de oyunla/konuyla ilgili.

/>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi equasezy1 -- 25 Mayıs 2017; 1:41:45 >
  • Yahu fov dediğin, field of view'i sen uydurdun adama ilaç niyetine. Adam fps oyunları oynayamıyorum başım ağrıyor diyor, midem bulanıyor diyor. Reçeteye fov ayarlarını yazdın verdin. Biri de kronik baş ağrısı teşhisinde bulundu. O mercy'e de söyle bakınacağına heal bassın adama. Yemezler.

• quote:

Migren var muhtemelen, miden de bulanıyorsa ishal de olabilir. Konuya bak ya, millet doktor sanki mercy gelsin çağırın.

Benden başka birçok kişide var bu hastalık. Çözümü olsa iyi olacak. Wow'da ayarını bulamadığım için oyuna çöp dedim(!) ve sildim direkt, ayarı varsa geri başlayabilirim.

• quote:

Yahu fov dediğin, field of view'i sen uydurdun adama ilaç niyetine. Adam fps oyunları oynayamıyorum başım ağrıyor diyor, midem bulanıyor diyor. Reçeteye fov ayarlarını yazdın verdin. Biri de kronik baş ağrısı teşhisinde bulundu. O mercy'e de söyle bakınacağına heal bassın adama. Yemezler.

/>

https://www.reddit.com/r/Obduction/comments/4zvbx8/best_fov_to_reduce_motion_sickness/
    https://www.howtogeek.com/241285/why-video-games-make-you-feel-sick-and-what-you-can-do-about-it/
    https://www.epicgames.com/paragon/forums/showthread.php?2474-FOV-too-Small-causes-motion-sickness#post_0
    https://steamcommunity.com/app/379720/discussions/0/357286119115194187/

sen de doktora gidip doktor bir şeyden anlamıyor diyenlerdensin herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi equasezy1 -- 25 Mayıs 2017; 2:49:42 >

• Yapıyor baş ağrısı yapmayan oyun yok, şimdi birbirmizi kırmanın anlamı yok Yakındır kafanızda saç da kalmaz, keşke tek baş ağrısı yapsa. Kanser ediyor. Kanser olduk.

Ama mide bulantısını buldum ben, wow'da tauren midir nedir bir sürü çer çöp hatun ırkı var. Onları o kadar ben de görsem kusardım. Bu oyunda bulanması imkansız hocam, dans emojileri de geldi. Tek yapmanız gereken mouse ile döndürün, size bakmıyorken dans etsin
  • Hanzo ve Genjiyi sevmen gayet doğal

benim daha geçen overwatch satın alan arkadaşım da diyor sanırım hanzo main olucam diye

ben de 50lve kadar herkes hanzo maindir dedim

asıl main mevzusu mmr yerine oturup zorlanmaya başlayınca belli olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dansların orjinalleri

Buda bonus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 25 Mayıs 2017; 9:57:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

quote:

Orijinalden alıntı: Nerevarine

Trollemeden soruma cevap verecek biri var mı? Hiç gameplay izlemedim oyun hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Fps oyunu diye biliyorum millet beden bu kadar deli gibi seviniyor olayı nedir bu oyunun?

şunu 5 dk izliyorsun ve 3 karakter hariç bütün karakterler + oyun hakkında bilgi sahibi oluyorsun:

Önceden bastion önünde kalkan mı vardır yere kurulu vaziyetteyken

• Hyponsoinage kullanıcısına yanıt
    360 derece de dönmüyordu, anubis mapinde kapıya kurulurdu geçebilenw aşkolsun Ultisi de uzaktan kumandayla gönderdiği robottu. O zamanlar bastion öttürüyordu...

• Herkese merhaba arkadaşlar;

Overwatch fiyatları güncellendi incelemenizi isterim.

Yeni İndirimli Ürün - Overwatch Game Of The Year Edition

İçeriği: Origins Edition + 10 loot boxes

https://www.droyun.com/overwatch

• Normal oyun şuan 19.99€ arkadaşlar, 80₺ oluyor. Goty edition almak isterseniz o 160₺ onu indirimli satıyorlarmış ama normal sürüm'e itibar etmeyin.
  • Junkrat'i ve Roadhog'u yanyana dans ettirirseniz easter egg ortaya çıkıyor.

rakiple de yapabiliyorsunuz ayrıca
  • quote:

360 derece de dönmüyordu, anubis mapinde kapıya kurulurdu geçebilenw aşkolsun Ultisi de uzaktan kumandayla gönderdiği robottu. O zamanlar bastion öttürüyordu...

Beta videolarını izledim de robot falan göremedim. Ultisi gene tankmış. Var mı bi video hocam ?

• Hyponsoinage kullanıcısına yanıt
    Böyle bir şeydi hocam, pek bilen yoktur kapalı betadan beri oynayanlar bilir bunları.

Bunu bilen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaapS -- 25 Mayıs 2017; 18:33:22 >

• bu battle.net te ininal geçerli oluyormu acaba ?
  • Beyler standart edition alınır mı bakamadım tüm sayfalara kusura bakmayın.Oyunu hiç oynamadım ayrıca hemen alışabilir miyim?
  • Sizin için edge boost yaptım, çalışıyormuş hala hadi buyrun burdan yakın

• oyunda ping sorunu yaşayan var mı? sadece bu oyunda 130 pingim var
  • Ronades R kullanıcısına yanıt
    Oyun yarından itibaren 3 günlük free olacak. Deneyip karar verebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 276277278279280
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.