Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (256. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.259
Cevap
62
Favori
242.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şoktayım bildiğin yeniçeri hero geliyor. kesin tank olur bence

• Şakalıyorlar bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demin 14 Mart yazıyordu paylaşım tarihi neyseki düzeltiniz :D
  • senatorts kullanıcısına yanıt
    Ben ilk aldığımda oynadım 50 lvl oldum sonra 2 ay felan çok oynamadım şimdi tekrar oynuyorum arkadaş ortamı olsa süper olur tabi. Bence çok düşünme parasal olarak çok sıkıntı değilse al oyunu her türlü oynanır.

• Gg üzeriden demin aldım bakalım. Ne olacak. Aksam is çıkışı sitres atsam yeter

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Keşke gelse direkt adımı bile değiştirir janissary yaparım Yan bir hesabım vardı heroes oynarken orada janissary yaptım elemanın biri bağırıyordu cenk'e gitme diye baya eğleniyorum ya o isimle. Bana da benziyor :p ok ve kılıcım eksik ya bir tek...

• Merhaba, Widowmaker beni bayagi bir cezbetti. O nedenle her ne kadar FPS kameraya fitil olsam da bu zamana dek hcbir sekilde alisamadiysam da, ozellikle Widowmaker'e olan ilgimden, oyuna baslama geregi duydum. Ne zamandir takip ediyordum zaten oyunu. Bu arada, grafik hastasi olmasam da yine de biraz onem verdigim icin Paladins'i denedigimde sevemedim. O yuzden Overwatch'a karar verdim.

Widowmaker'a takili kalmamin bir sebebi de her ne kadar rol acisindan degilse de fiziki acidan, benim DotA 2'ye baslama sebebim Akasha'ya benzerligi idi.

Umarim oyundan keyif alirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LivingDeads69 -- 1 Nisan 2017; 19:52:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LivingDeads69

Merhaba, Widowmaker beni bayagi bir cezbetti. O nedenle her ne kadar FPS kameraya fitil olsam da bu zamana dek hcbir sekilde alisamadiysam da, ozellikle Widowmaker'e olan ilgimden, oyuna baslama geregi duydum. Ne zamandir takip ediyordum zaten oyunu. Bu arada, grafik hastasi olmasam da yine de biraz onem verdigim icin Paladins'i denedigimde sevemedim. O yuzden Overwatch'a karar verdim.

Widowmaker'a takili kalmamin bir sebebi de her ne kadar rol acisindan degilse de fiziki acidan, benim DotA 2'ye baslama sebebim Akasha'ya benzerligi idi.

Öncelikle merhaba, hatuna olan ilginiz son derece olumlu. İlk başlarda benim de zevce adayıydı kendileri ama sonradan aramız bozulduğu için ben de bir kaç bilgi vereyim istedim. Sonuçta siz de fiziki açıdan ilgilendiğinizi söylediniz ki benim de ilgi sebebim buydu. O yüzden alışmak zor olmaz diye düşünüyorum, ama sıkı takibe aldıysanız rahatsızlık verebilirsiniz.

Ben sizin gibi takılı kalmadım, başka fiziki açıdan ilgilendiklerim de olduğu için aslında sebebi buydu ağzımdan kaçırmış olayım, başkalarına benzetilmekten de haz etmez kendileri. Kamera açısında haklısınız daha bir alttan ya da arkadan görebilseydik, çok daha ilgi artabilirdi. Saçınızı yana taramayı seviyorsanız, spor olarak da bale ile ilgilenmiyorsanız bence doğru karar vermişsiniz, hakkınızda hayırlısı olsun zevce adayıyla.
    Umarım keyfiniz daim kalır.

• quote:

Orijinalden alıntı: WaapS

quote:

Merhaba, Widowmaker beni bayagi bir cezbetti. O nedenle her ne kadar FPS kameraya fitil olsam da bu zamana dek hcbir sekilde alisamadiysam da, ozellikle Widowmaker'e olan ilgimden, oyuna baslama geregi duydum. Ne zamandir takip ediyordum zaten oyunu. Bu arada, grafik hastasi olmasam da yine de biraz onem verdigim icin Paladins'i denedigimde sevemedim. O yuzden Overwatch'a karar verdim.

Öncelikle merhaba, hatuna olan ilginiz son derece olumlu. İlk başlarda benim de zevce adayıydı kendileri ama sonradan aramız bozulduğu için ben de bir kaç bilgi vereyim istedim. Sonuçta siz de fiziki açıdan ilgilendiğinizi söylediniz ki benim de ilgi sebebim buydu. O yüzden alışmak zor olmaz diye düşünüyorum, ama sıkı takibe aldıysanız rahatsızlık verebilirsiniz.

Ben sizin gibi takılı kalmadım, başka fiziki açıdan ilgilendiklerim de olduğu için aslında sebebi buydu ağzımdan kaçırmış olayım, başkalarına benzetilmekten de haz etmez kendileri. Kamera açısında haklısınız daha bir alttan ya da arkadan görebilseydik, çok daha ilgi artabilirdi. Saçınızı yana taramayı seviyorsanız, spor olarak da bale ile ilgilenmiyorsanız bence doğru karar vermişsiniz, hakkınızda hayırlısı olsun zevce adayıyla.
    Umarım keyfiniz daim kalır.

Onu demedim yahu. TPS kamerasi isterse uzaktan olsun sorun degil. Fiziki acidan derken de olayi ALLURE olarak yorumlamani dilerim

• Cok fenaaaaaaaaaaa. En basarili buldugum Widowmaker cosplay.

http://imgur.com/a/8cue4

foto 1 :

foto 2 :

foto 3 :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LivingDeads69 -- 1 Nisan 2017; 21:22:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: stronghammer61

Ben ilk aldığımda oynadım 50 lvl oldum sonra 2 ay felan çok oynamadım şimdi tekrar oynuyorum arkadaş ortamı olsa süper olur tabi. Bence çok düşünme parasal olarak çok sıkıntı değilse al oyunu her türlü oynanır.

heroların rehberlerini anlatan Türkçe bir yazı varmı acaba beyler.
  • aynı bilgisayardan farklı hesapla girince sıkıntı çıkıyor mu bilen var mı?

arkadaşın hesabına gireceğim?
  • senatorts kullanıcısına yanıt
    http://www.turkow.com/haberler/ buraya bakabilirsin.

• droyun-yetkili kullanıcısına yanıt
    Sizin kendi konunuz yok mu? Her konuya mesaj atıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: stronghammer61

http://www.turkow.com/haberler/ buraya bakabilirsin.

teşekkürler
  • https://www.youtube.com/watch?v=rXhzXW8Al1w&list=PL51V6KlwBLMKm8anzF4v5ywYKuTgt4U7n

hocam bu arkadaşın videolarını izleyebilirsin bir kaç karakter hariç çoğunu anlatmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: m8karagoz

https://www.youtube.com/watch?v=rXhzXW8Al1w&list=PL51V6KlwBLMKm8anzF4v5ywYKuTgt4U7n

hocam bu arkadaşın videolarını izleyebilirsin bir kaç karakter hariç çoğunu anlatmış

bunada bakayım.. teşekkür ederim . Birde voice chat bir algılıyor bir algılamıyor gibi tam anlayamadım. Normalde öylemi gorunuyor
  • quote:

Hocam ben de fps oyunlarından nefret eden biri olarak bugün başladım. Widowmaker benim de favorim. Ama skillsetinden dolayı bu kadar beğendim charge olayı falan gerçekten güzel. Bir de iple çok stratejik noktalara çıkabiliyorsunuz baya hoş.

• neden surekli 2cp haritalari geliyor su oyunda ?
  • Rus veya arjantin hesabı oluşturup ucuza alınabiliyordu oyun hala devam ediyor mu normal sürüm için fiyatı nedir?

• 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.