Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (237. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.259
Cevap
62
Favori
242.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler oyunu almak istiyorum.en mantıklı nasıl alabilirim battle.neti america yaptıktan sonra alıp avrupada oynayabilirim değil mi? ya da farklı bir yol var mı daha ucuza almak için? Burada satan birinden de key alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antiretro -- 23 Şubat 2017; 12:25:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaapS

Bir de her şeye bir kılıf bulmuşlar hocam, mesela yapılan adaletsizlikten bahsedersiniz karşı da 5yıldız adam var dersin salty olursun. Takımında salağın biri vardır, ona basarsın küfürü ya da bir şey söylersin cancer olursun. Oyun başında adam akıllı tank bile alamayan takıma laf söylersin toxic olursun.

Koduğumun oyununda madem her lafa bir kılıf mevcut o halde neden chat açık aşağıda ? Zaten fps türü oyun, yazarken odaklanamaz millet. Aşağıdaki chat'i ne yapalım ? gg ez dediniz de mutlu mu oldunuz. Ben 1 aydır oynamıyorum oyunu, siz de oynamayın hocam. Siz de görüyorsunuz gerçekleri çünkü okuyorum yazılarınızı. Bırakın bekleyen beklesin yeni sezonda değişen bir şey olmayacak, ben şahsen TF2 de çok daha büyük zevk alırdım bu oyun değil valve'nin tahtına oturmak, kenarından bile geçemez.

Bu yukselme isinde de mesela twitterdan yukselmek cok zor falan diyenlere cevap olarak evet zor ne kadar pratikte yapsaniz sizin ustunuzdekiler de yaptigi icin yukselmek zor falan diyorlar. Adamlarin temel amaci herkesi sabit sr civarinda tutmak

• antiretro kullanıcısına yanıt
    oynanır ancak ping problemi yaşama ihtimalin var onu bi araştır öncelikle
  • tolgay007 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle, 550+ level hesabım var biraz düşmüştü ben de sinir oldum bilerek düşürdüm. Hem altın silah için kasayım dedim. 1800'e kadar düşürdüm. Adamlar nasıl isyan ediyor, maçtaki tek 5yıldız adam benim görmeniz lazım . Sonra ne oldu biliyor musun ? birkaç maçtan sonra oyun beni öyle maçlara attı ki inan bana oynamıyorum bile elimi oynatmıyorum oyun bana direkt 2700'e kadar winstreak verdi.
  • Yeni hero gelecek deniliyor bilgisi olan varmı arkadaşlar

• deluxx kullanıcısına yanıt
  • WaapS kullanıcısına yanıt
    malesef ingilizcem zayıf anlayamadım bişey
  • antiretro kullanıcısına yanıt
    Zamanında vpnle rusyadan almıştım, şimdi nerde ucuzdur bilmiyorum. Ha vpnle uğraşmam dersen amerikadan al istediğin yerde oynarsın

• deluxx kullanıcısına yanıt
    Kızın ürettiği örümcek benzeri bir robot yeni tankımız olacak deniyor

• https://forum.donanimhaber.com/overwatch-yari-fiyatina-satin-alma--118950630
    söyle bir konu var vpnsiz hala oluyor mudur sizce?
  • Teşekkür ederim tarih varmı peki
  • olur diye düşünüyorum, denemekten zarar gelmez. parayı verip oyunu alamama gibi bir durum olmaz.

...

deluxx
    net bir tarih yok, zaten bunlar hep söylenti şu an
  • roadhogun hooku junkratın trapi gibi olabilir. ama kesin değil. hooklanırsanız ateş edebilicez ve skill kullanabileceğiz. mobility skilleri hariç. mccreenin taklası felan. reaper felan wraith felan basamaz bence. nasılsa nefret ediyolar herodan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prowind -- 23 Şubat 2017; 19:49:38 >
  • Oyunun momentum sistemi kazandırıp haz verip kaybettirip hırs yaptırtmak üstüne.

Oyuna yeni başladığımda ilk defa oynadığım herolarda hep attığımı öldürüyordum, parah la adamın yanına atıyordum ölüyordu 1 hafta falan böyle gitti, sonra öldürememeye başlayınca mcree aldım sıktığım adam yere iniyordu, sonra onlada oynayamaya başladım, diğer herolarda da böyle devam etti.

Soldier ile bazen havada sinek gibi duran paraha ateş ediyorum hiç birşey olmuyor dönüp beni öldürüyor ben beceriksizim sanıyorum, maç sonu bakıyorum kill de gold almış. Başka oyunda başka paraha 2 sıkıyorum yere düşüyor, o maçtada başka heroyu inderimiyorum uğraşıyorum adam yanımdan geçerken beni öldürüyor o hero POTG oluyor.

Uzun lafın kısası ben bir sonraki maçı kazanma hırsına girerken bir başkası kasıp kavuruyorum moduna giriyor, ben kasıp kavurken bir başkası hırsa giriyor.

Heroların Atak ve defans oranlarıyla oynuyorlar benim atak oranımı düşürüp karşıma defans oranı yükseltişmiş biri gelince günlerce lag var sandım. Ama kill cam de adamın canı belli bir hızda düştüğünü görünce emin oldum.

Diablo 3 ten sonra bilizzard gıcık olmuştum, bundan sonra elimi bile sürmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enchanted -- 24 Şubat 2017; 12:28:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: enchanted

Oyunun momentum sistemi kazandırıp haz verip kaybettirip hırs yaptırtmak üstüne.

Oyuna yeni başladığımda ilk defa oynadığım herolarda hep attığımı öldürüyordum, parah la adamın yanına atıyordum ölüyordu 1 hafta falan böyle gitti, sonra öldürememeye başlayınca mcree aldım sıktığım adam yere iniyordu, sonra onlada oynayamaya başladım, diğer herolarda da böyle devam etti.

Soldier ile bazen havada sinek gibi duran paraha ateş ediyorum hiç birşey olmuyor dönüp beni öldürüyor ben beceriksizim sanıyorum, maç sonu bakıyorum kill de gold almış. Başka oyunda başka paraha 2 sıkıyorum yere düşüyor, o maçtada başka heroyu inderimiyorum uğraşıyorum adam yanımdan geçerken beni öldürüyor o hero POTG oluyor.

Uzun lafın kısası ben bir sonraki maçı kazanma hırsına girerken bir başkası kasıp kavuruyorum moduna giriyor, ben kasıp kavurken bir başkası hırsa giriyor.

Heroların Atak ve defans oranlarıyla oynuyorlar benim atak oranımı düşürüp karşıma defans oranı yükseltişmiş biri gelince günlerce lag var sandım. Ama kill cam de adamın canı belli bir hızda düştüğünü görünce emin oldum.

Diablo 3 ten sonra bilizzard gıcık olmuştum, bundan sonra elimi bile sürmem.

Ben burda en çok sövenlerden birisiyim oyuna ama bu dediğiniz imkansız öyle dinamik olarak karakter dengeleriyle oynanmaz oyunda. Yapmazlar yani eminim.

• tolgay007 kullanıcısına yanıt
    Yapmazlar evet ama ilk söylediği şeyde haklı, hırs yaptırıp sizi diğer maça sokmazsa oyunu kim oynayacak ? Bu bariz bir şekilde sizin duygularınızdan faydalanmayı amaçlamış bir sistem. Bariz belli.

Oyunu size sevdirtti mi ? Animasyonlar falan çıktı ama oyunun animasyonlarla bir ilgisi var mı ? Nerede diğer animasyonlar ? Kaldı ki ben oyuna para verip aldım, para vermeyrb adamlar da animasyonu ya da çizgi romanı takip edebilir hobi gibi. Haa free olmasının sebebi demekki neymiş ? Oyuna adam çekmek...

İllaki kaybedeceksin, hepsini kazanacaksın diye bir şey yok evet fakat ben üst üste 7 maç kazandıysam ve bir sonraki maçımı kaybetmemin sebebi içindeki salak saçma insanlar yüzündense kusura bakma, burada bir çekişki var demektir.

Tırmanmanın kolay yolunu da söylüyorum size, yeni bir hesap alacaksınız. 3-4 yıldız olduktan sonra yeni hesap alıp girin oyuna direkt diamond başlayacaksınız. MMR dediği salak saçma sistemi yüzünden tırmanmanız olası değil. Kaldı ki inanın 4-5yıldız olduktan sonra attığınız maçlardan pek bi farkı yok diamond olmuş plat olmuş. Ben 6 yıldız adam gördüm, gold 2200 falandı ama adam aynı diamon seviyesindekilet gibi maç atıyordu.

Yani bir önemi yok aslında kafaya taktıktan sonra, eğlenmeyi bilirsen güzel ama yaptıkları şerefsizlik ve bunu gören bir tek ben değilim. Bariz belli.

• oyunda win streak yaparsanır aldığınız puanlar(sr) logaritmik olarak artıyor

örneğin

1 maç yendiniz 30 puan kaybetmeden

1 maç daha yendiniz 45 puan

1 maç daha yendiniz 55 puan

derken

1 maç sonunsa 104 puan gibi bi artış oluşabiliyor

3000den 3554 de 1 günde toplam 10 maçta çıktım

aynı şekilde kaybederken de geçerli

6 kere kazandığınız en sonunda kaybettiniz 15-20 arası bi düşüş oluyor

1 kerede daha kaybedince biraz daha fazla düşüyor

her kaybetmede katlana katlana düşüşler oluşuyor

taki kazanana kadar

• Hanzuyla wulf atmak

• quote:

Orijinalden alıntı: WaapS

Yapmazlar evet ama ilk söylediği şeyde haklı, hırs yaptırıp sizi diğer maça sokmazsa oyunu kim oynayacak ? Bu bariz bir şekilde sizin duygularınızdan faydalanmayı amaçlamış bir sistem. Bariz belli.

Oyunu size sevdirtti mi ? Animasyonlar falan çıktı ama oyunun animasyonlarla bir ilgisi var mı ? Nerede diğer animasyonlar ? Kaldı ki ben oyuna para verip aldım, para vermeyrb adamlar da animasyonu ya da çizgi romanı takip edebilir hobi gibi. Haa free olmasının sebebi demekki neymiş ? Oyuna adam çekmek...

İllaki kaybedeceksin, hepsini kazanacaksın diye bir şey yok evet fakat ben üst üste 7 maç kazandıysam ve bir sonraki maçımı kaybetmemin sebebi içindeki salak saçma insanlar yüzündense kusura bakma, burada bir çekişki var demektir.

Tırmanmanın kolay yolunu da söylüyorum size, yeni bir hesap alacaksınız. 3-4 yıldız olduktan sonra yeni hesap alıp girin oyuna direkt diamond başlayacaksınız. MMR dediği salak saçma sistemi yüzünden tırmanmanız olası değil. Kaldı ki inanın 4-5yıldız olduktan sonra attığınız maçlardan pek bi farkı yok diamond olmuş plat olmuş. Ben 6 yıldız adam gördüm, gold 2200 falandı ama adam aynı diamon seviyesindekilet gibi maç atıyordu.

Yani bir önemi yok aslında kafaya taktıktan sonra, eğlenmeyi bilirsen güzel ama yaptıkları şerefsizlik ve bunu gören bir tek ben değilim. Bariz belli.

Mesaj uzun olmasın diye tam anlamadım ama sen güzel özetledin..... ŞEREFSİZLİK oyunda hissediliyor bu

• gece gece baya olay dönmüş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.