Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (216. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.259
Cevap
62
Favori
242.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Wycihno

Beyler ben overwatch almak istiyorum. Tavsiyeniz nerden almam konusunda?

Hesap satış sitelerinde 50-70 tl arası fiyatlara mevcut, ama dolandırılma ihtimali falan var mıdır elden alım bile olsa?

Yoksa direkt güvenilir amazon.de den falan mı alıyım yol gösterirseniz sevinirim.

Elimde fazla hesap var almak istersen ulaşabilirsin. Güvenemem dersen İstanbul içi elden verebilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cebelitarıkta berabere kalınabilir mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki takım da payload u hiç itemez ise kalınır. Ama çok çok zor bir ihtimal.
  • Oasis de pointin arkasında trambolin gibi bişey var zıplatıyor symmetra içine turret kurmus zıpladım ölüm düştü komik tarafı arkamda 3 kişi daha vardı onlar da öldü bi de potg aldı o hareketle çıldırırsın .d

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Competitive , takımda 5 kişi çıkınca bi ayrı güzel oluyor. 😜😜
  • strafor kullanıcısına yanıt
    Peki iki takım da overtimeda son pointi alsa ek süre verir mi yoksa berabere mi bırakır.

Geçen bizim takımda hile yapan biri vardı, berabere bitebilir mi emin olamadığımızdan maçı bilerek kaybetmiştik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunda bug mu var

her kazandığım da 90-100 arası artıyorum

3830 oldum 2 günde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prowind

https://www.facebook.com/OverwatchClub1/videos/1795450967373949/
    çıldıracam ya

Sayfa çok iyiymiş

Edit: Cidden çok iyi ya bu nedir ahahah
    https://www.facebook.com/OverwatchClub1/videos/1794476520804727/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vrataski -- 12 Ocak 2017; 15:57:35 >

• Ek süre yok ama her iki takımda 3 yaparsa sonrasında kalan sürede hiç itemezse yine berabere olur ama adamların spawnının önünde zaten payload. Bi King's Row gibi değil yani.Orada payload 'u adamları gıdım ilerletmeden savunabilirseniz kalan sürelerini harcatacak şekilde, berabere bitebilir ama çok çok zor yani bir pick alsa adamlar hemen basarlar zaten, hemen spawnın önü sonuçta :D
  • şans mı bilmiyorum ama bi kaybetmeye başlayınca üst üste 6-7 maç kaybediyorum. sonra kazanınca üst üste 6-7 maç kazanıyorum. 3400 olmuştum şuan kaybetmeye geçtim gene üst üste 5. yenilgi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vrataski

quote:

Orijinalden alıntı: Prowind

https://www.facebook.com/OverwatchClub1/videos/1795450967373949/
    çıldıracam ya

Sayfa çok iyiymiş

Edit: Cidden çok iyi ya bu nedir ahahah
    https://www.facebook.com/OverwatchClub1/videos/1794476520804727/

disklerden zenyatta cosplay yapmış sayko

/>

• 2 saattir overwatch giremiyorum battle.net online olmuyor.Bakım mı var ?
  • Bende bakım olduğunu düşünüyordum ta ki vpn kullanarak giriş yapabilene kadar. Umarım yeni bir engelleme değildir buda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: InsignAce

Oasis de pointin arkasında trambolin gibi bişey var zıplatıyor symmetra içine turret kurmus zıpladım ölüm düştü komik tarafı arkamda 3 kişi daha vardı onlar da öldü bi de potg aldı o hareketle çıldırırsın .d

bastion + mercy o trambolin de çok iş yapıyor. büyük ihtimal kaldırırlar trambolini
  • şu ptrdaki güncellemeler normal servera gelsin artık sabırsızlanıyorum. 6 kişinin içine girip hiçbir şey olamamış gibi uçup giden dvalardan kurtulucaz.
  • beyler 1500 elo civarı varsa oynayabiliriz pek türk yok herhalde oyunda.
  • PC'den oynuyorum ve oyundaki ilk sezonum. 1300'lerden başlayıp 2500'e çıktım platin oldum. İyi kötü yabancılardan oluşan bir takım kurdum, genelde liderliğini ben yapıyorum. Takım eksiksiz olunca o akşam oynadığımız oyunların %90'ını kazanıyoruz. Birçok kişiyi silver'dan gold'a, gold'dan platin'e çıkarttı bu takım.

İdeal takım formatımız:

Rein - Diva - Pharah (Ben) - Soldier76 - Lucio - Mercy

Tabi her akşam aynı oyuncuları online bulamıyoruz, o zaman da olmuyor, millet farklı hero'lara kayıyor, takım formatı oturmuyor. O zaman da yeniliyoruz.

İyi bir takımda bence:
    - Herkesin hep aynı hero'ları oynaması, sadece kırılma anlarında (son 30 sn'de bastion alıp karşı takımı cevap verme şansı olmadan durdurmak gibi) hero değişiklikleri yapması gerekli.

- En nefret ettiğim oyuncular/hero'lar point oyunlarında dışarıdan ateş eden, health gönderenler. Bu oyunun amacı point'i ele geçirmek. Dışardan takıma heald/damage desteği vermek yetmiyor. Bu açıdan ana, zenyatta, soldier, widow alıp dışardan oyun oynayanlardan nefret ediyorum.

- Takım olunduysa akılla ve stratejiyle bu oyunu oynamak lazım. Öyle solo saldırılar vs çok yanlış. Ama diyelim poin elden gidiyor, üç beş saniye takıma kazandırmak için o point'te kalıp ölmek takım için yapılacak en güzel hareket. Çoğu bunun yerini aman ölmeyeyim diye kaçıyor. Bu tip konularda akıllı davranmak lazım.

Benim 2500 elo civarında olup, bu oyun anlayışını uygun oynayan, takım formatımızdaki herolardan birini çok iyi oynayan (%55+ win) varsa bana pm atsın ekleyeyim. Takım oluştururken çağırırım akşamları. Bu arada yaş 37.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buyukbang -- 13 Ocak 2017; 15:18:3 >

• buyukbang kullanıcısına yanıt
    Mercy yerine ana alsanız daha iyi olurmus. Neyse artık önemi kalmadı. Dva ve ana nerflendigi icin tank metasi bitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prowind -- 13 Ocak 2017; 18:7:21 >
  • 
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.