Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (215. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.259
Cevap
62
Favori
242.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar hesap transferi olayı var mı mesela benim şuan hesabım var yeni açtığım içinde overwatch var eski hesabıma overwatchı taşıyabilir miyim sanki böyle bir şey duymuştum ama
  • arkadaşlar oyun almaya değermi betadayken 1 2 gün oynamıştım ortam nasıl zevkli bi oyun mu ?
  • Paradaisu. kullanıcısına yanıt
    Kesin al durduğun kabahat, al ve hemen competitive asıl gitsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaapS

quote:

Orijinalden alıntı: KhaZiggs

quote:

Ama ana güzel yumruk vuruyor, bana mı öyle geliyor bilmiyorum. Bazı herolar için melee vuruş hiç etkili değil gibi ama güzel çakıyor.

Bence en iyisi Zenyata.
    Ağzının ortasına çakıyor tekmeyi

Ahahah aynen Ana vurduğunda şlap diye bir ses çıkıyor, böyle yapıştırıyormuş gibi geldi bana. O açıdan dedim aslında Mesela torb vurunca elindeki şey dönüyor 2 saniye de bekliyor vurmuyormuş gibi geliyor bana ya...

Torb ile yumruk atma zaten. Al eline çekici, vur kafasına kafasına. En çok Torb ile yapılan ve benim de 1 defa yaptığım Potg'i seviyorum, turret'i güzel bir yere koyuyorum sonra açıyorum ultiyi; sonra elime çekici alıp adamlara çekiçle dalıyorum veya etrafta Bastion varsa gidip Bastion'u tamir ediyorum o sırada Potg geliyor

• Kraven kullanıcısına yanıt
    Belli ki bi nescafeye ihtiyacımız var
  • quote:

Belli ki bi nescafeye ihtiyacımız var

Zaten şu oyunda en çok sevdiğim diyebildiğim bir Torb, Junkrat, Mercy ve Lucio var. Ps4'den Pc'ye geçince ne olduğumu şaşırdım. Atak hero'larıyla rahat oynarken Pc'de oynayamaz oldum nedense, elim alışmadığından sanırım en rahat bunlarla oynuyorum şimdilik. Ama Torb çok zevkli yahu; biraz da akıllıca oynayınca tüm takımı taşıyorsun rahat rahat

Birde oyuncularda benim anlamadığım birşey var; herşey gidip en çok adam öldürmek midir ? Mesela Dva'nın ultisi ile doğru an ve yerde çok temiz adam alınıyor eyvallah. Ama sırf bunu yapacağım diye takımın ilerlemesine katkı vermemek demek oyunu satmaktır bana göre. Kaç defa başıma geldi; gidip milletin ortasına ultiyi bırakıyorum ve biliyorum ki en fazla 1 kişiyi falan alacağım ama karşı taraf etrafa dağıldığı için bizimkiler o alanı ele geçiriyor ve o sırada etrafı temizliyorlar. Bunun gibi birçok hareket aslında o maçı kazanmamızı sağlıyor am agel de bunu noob diye bağıran andavallara anlat

Başım üstüne paşa Senin de için yanmış belli, anlat dinlerim ben. En çok aslında ben dinlerim bu konuda dertleri de farketmiyorlar... Ama senin de dertler derya olacak gibi hissettim, aman diyeyim.
  • quote:

Başım üstüne paşa Senin de için yanmış belli, anlat dinlerim ben. En çok aslında ben dinlerim bu konuda dertleri de farketmiyorlar... Ama senin de dertler derya olacak gibi hissettim, aman diyeyim.

Yok yahu benimki genel bir hezeyan, öyle konuşmaya başlamışken anlatayım dedim Ama cidden takımı yahut oyunun amacı için kendini feda eden birine laf edildiği zaman sinirleniyorum.

----

Bu arada bundan bağımsız olarak dün başıma bir bug geldi. Sombra ile control the point modunda birşey yaşadım bilmiyorum başkasına oldu mu.

Bu haritada oyun başında kapılar açıldıktan sonra içeri girmek için geçtiğimiz bir kapı var ya; onun üzerinde balkonumsu bir çıkıntı varmış yeni fark ettim. Hızlı gitmek için Sombra'nın "e" skilli ile kendimi fırlatayım dedim ama biraz fazla yukarı atmışım herhalde, kapının üzerine çıktım ve ne hareket edebildim, ne skill kullanabildim ne zıplayabildiğim için aşağı da inemedim, tüm maç kapının üzerinde kaldım

Hocam bu bildiğimiz wallhack, böyle bug'a can kurban. Şimdi gelelim; birincisi ekranda sombra değil widow var, ikincisi balkonumsu dediğin yer bildiğimiz "merdivan" (merdivanaa dayadım sırtımı diye türküsü var).

Üçüncüsü benim gördüğüm merdivenin yanında duruyor, bittiği yerden içeri girmiş olsaydı (yani duvarın içinde olsaydı) merdiven önünde değil solunda kalırdı . Kısaca bu bildiğimiz wallhack kusura bakmayın sizi şöyle alalım, bundan böyle az banlı günler dilerim.
  • quote:

Hocam bu bildiğimiz wallhack, böyle bug'a can kurban. Şimdi gelelim; birincisi ekranda sombra değil widow var, ikincisi balkonumsu dediğin yer bildiğimiz "merdivan" (merdivanaa dayadım sırtımı diye türküsü var).

Üçüncüsü benim gördüğüm merdivenin yanında duruyor, bittiği yerden içeri girmiş olsaydı (yani duvarın içinde olsaydı) merdiven önünde değil solunda kalırdı . Kısaca bu bildiğimiz wallhack kusura bakmayın sizi şöyle alalım, bundan böyle az banlı günler dilerim.

Yanlız bu ekran görüntüsü bana ait değil, haritayı göstermek için bulup koydum. Cümleye de "bu haritada" diye başlıyorum yani oradaki karakteri ve haritanın o kısmını değil, oyuna ilk başlarken, gemiden inip binaya girmek için kullandığımız kapının üstünden bahsediyorum

• 1 saatte 205 sr kastım. yüce blizzard bana yüzünü döndü sanırım.
  • Beyler ben overwatch almak istiyorum. Tavsiyeniz nerden almam konusunda?

Hesap satış sitelerinde 50-70 tl arası fiyatlara mevcut, ama dolandırılma ihtimali falan var mıdır elden alım bile olsa?

Yoksa direkt güvenilir amazon.de den falan mı alıyım yol gösterirseniz sevinirim.
  • Arkadaşlar bazı karakterlerin can rengi farklı renkte gözüküyor. Bunun nedeni nedir? Mesela Zarya, zenyatta, Dva, Symetra falan? Mesel karşıda zenyatta varsa canının bi bölümü açık renk gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaraziVKayra -- 11 Ocak 2017; 14:16:48 >
  • FaraziVKayra kullanıcısına yanıt
    Mavi olan baklalar "Shield" , sarı olan baklalar "Armor" , diğeri de normal health.
    Shield hasar almadığı zaman yenilenir kendi kendine, armor alınan hasarı %50 kadar azaltır. Healing efekti shieldı hemen tekrar doldururken, armoru doldurmaz. Armor hasar aldıkça aşınır ve kırılır.
  • strafor kullanıcısına yanıt
    armor tüm hasarı %50 ye indirmiyor.
    gelen hasar 10dan fazla ile 5 azaltıyor. 10dan düşük ise yarıya indiriyor.
    reaper felan 140 vuracağına 70 pharah ise 120 yerine 115 vuruyor.
  • beyler bu silver dan nasıl çıkabilirim tatkik verir misiniz. Bıktım şu salaklardan healer almadıklarında healer alıyorum hep eksiği kapatmaya çalışıyorum fakat aptallar aldıkları hero ile de oynayamıyolar ne yapıcam bilmiyorum bi yardım edin lütfen.
  • Cillek C kullanıcısına yanıt
    soldier oyna. aimin güzel olsun ama.
  • bu sezon ne zaman biticek bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

quote:

quote:

quote:

Ama ana güzel yumruk vuruyor, bana mı öyle geliyor bilmiyorum. Bazı herolar için melee vuruş hiç etkili değil gibi ama güzel çakıyor.

Bence en iyisi Zenyata.

Ahahah aynen Ana vurduğunda şlap diye bir ses çıkıyor, böyle yapıştırıyormuş gibi geldi bana. O açıdan dedim aslında Mesela torb vurunca elindeki şey dönüyor 2 saniye de bekliyor vurmuyormuş gibi geliyor bana ya...

Torb ile yumruk atma zaten. Al eline çekici, vur kafasına kafasına. En çok Torb ile yapılan ve benim de 1 defa yaptığım Potg'i seviyorum, turret'i güzel bir yere koyuyorum sonra açıyorum ultiyi; sonra elime çekici alıp adamlara çekiçle dalıyorum veya etrafta Bastion varsa gidip Bastion'u tamir ediyorum o sırada Potg geliyor

Abi torb u açınca bastionu tamir ediyor mu 😮
    Ulti açmayınca da edebiliyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

quote:

quote:

quote:

Bence en iyisi Zenyata.

Abi torb u açınca bastionu tamir ediyor mu 😮
    Ulti açmayınca da edebiliyor mu?

Yok yahu tamir falan ettiği yok da ediyor gibi duruyor ya, o görüntü çok komik oluyor

• 
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.