Şimdi Ara

Overlord 2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Overlord 2

Filmle birlikte geliyormuş güzel güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: Tonyukuk

sıradan, çöp bir anime.

Tam tersi, çıktığı senenin en iyilerinden kendisi. En azından izlerken farklılığını hissettiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeidaraSanji

quote:

sıradan, çöp bir anime.

Tam tersi, çıktığı senenin en iyilerinden kendisi. En azından izlerken farklılığını hissettiriyor.

sao çakması.
  • quote:

quote:

quote:

sıradan, çöp bir anime.

sao çakması.

saodan önce serial experiments lain vardı.hail lain

• lain' i sao ile aynı kategoriye koymak, lain değil de .hack serisi deseniz daha uygun gider.

lain çok farklı bir kurgu ve konu işliyor. lain' in benzetilecek anime arayacaksak akira ve ghost in the shell var. varoluş sorgulaması, yabancılaşma, değişime ayak uydurma, bilim kurgu hepsi birlikte bu üçünde var.

ha lain' e ergo proxy' i az da olsa benzetilmesini anlarım da, sao çok absürd kaçmış.
  • quote:

quote:

quote:

sıradan, çöp bir anime.

sao çakması.

O da HxH çakması qnq

Overlord Novel çıkışı daha önce olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hype

• Filmle beraber 2. sezon duyurulmuş ,darısı NGNL in başına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Royal Flush -- 17 Mart 2017; 15:37:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Royal Flush kullanıcısına yanıt
    Bu animeyi çok duyuyorum. Gerçekten izlemeye değer mi?

Bir de içerdiği ecchi ne seviyede acaba? Eğer fazlaysa izlemeyeyim hiç.

• Rasyonal Sosyalist kullanıcısına yanıt
    Hayır yahu ecchisi az seviyede birde en iyisi senin izleyip karar vermen olur,izlemeye değer mi değmez mi sen karar verirsin :D

Ama kötü değil yani gerçekten
  • Rasyonal Sosyalist kullanıcısına yanıt
    Şahsen bende pek ecchi sevmeyen biriyim . Animelerdeki ciddiyeti zedeliyor gibi geliyor bana ecchi içerik.
    Fakat NGNL a bu konuda göz yumabiliriz. Müzikleriyle ,çizimiyle bu açığını kapatır bence.
    Konusuna gelirsek, diğer oyun temalı animelerden biraz farklı.Savaşlar kılıç kalkan üzerine değil kurnazlık üzerine kurulu.Ben çok beklentim olmadan izlemiştim.Bi oturuşta da bitmişti zaten, güzel bi tat bıraktı ama efsanelerin yanında yeri var mı tartışılır orası.Bir dene derim.
  • Ao sollll naptın banaaaaaa

http://i.hizliresim.com/Eg81Ev.png
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hatsune Miku

Ao sollll naptın banaaaaaa

http://i.hizliresim.com/Eg81Ev.png

• Teşekkür ederim yorumlarınız için. İzleyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: maxmania

lain' i sao ile aynı kategoriye koymak, lain değil de .hack serisi deseniz daha uygun gider.

lain çok farklı bir kurgu ve konu işliyor. lain' in benzetilecek anime arayacaksak akira ve ghost in the shell var. varoluş sorgulaması, yabancılaşma, değişime ayak uydurma, bilim kurgu hepsi birlikte bu üçünde var.

ha lain' e ergo proxy' i az da olsa benzetilmesini anlarım da, sao çok absürd kaçmış.

Trolle anladığı dilden cevap vermek lazım.Yoksa sao ile onun arasında kalite farkı çok fazla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 17 Mart 2017; 22:2:4 >
  • Overlord mu? İkinci sezon mu? Bir de movie mi? Tadından yenmez
  • Kan istiyorum,savaş istiyorum, acımasızlık istiyorum.İlk seriye göre tüm bunların artması temennisi ile...

Bu arada oyunda sıkışıp kalma temalı bildiğim ilk anime hack serisi.Bu durumda sao falan da hep çakma oluyor...

Sao oyunun insanların gerçekliği haline gelmesi açısından;log horizon parti,lonca,sınıfları oyunlardaki gibi yansıtması açısından;accel world uykudaki hızlanmayı konsept olarak kullanması açısından;Overlord ise oyunda sorumluluk hissetmeksizin sergilenen şiddeti aktarması açısından konsept olarak farklı buluyorum.

Sizin mantığınızla ilk kramponu üreten firma hariç tüm krampon üreticileri çakma.Hayatta başarılar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

quote:

quote:

quote:

sıradan, çöp bir anime.

sao çakması.

saodan önce serial experiments lain vardı.hail lain

Bunu yazmaya gelmiştim. Genelde bilmezler laini.

• valla öyle güzel bi anime değil ben heyecanla sao yu bekliyorum hala. boku no hero academiada çok iyi bakın derim 2. sezonu çıkacak.
  • Adam Overlord'a çöp demiş şaka gibi Saoyu ben de çok severim de oyunda geçince sao çakması mı oluyor saçma sapan yorum yazmayın şuraya sao'dan sonra çıkan her oyun animesine bunu yazacaksınız anime izlemeyin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.