Şimdi Ara

Overkill'S The Walking Dead Ps4 ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Overkill tarafından geliştirilen The Walking Dead'in diğer oyunlardan bir hayli farklı olacağından bahseden Kirkman "Önceki Walking Dead oyunları lisanslı ürünlerdi, ve bu tip oyunların genelde 'dandik' olduğunu düşünüyorum. Yeni oyunda ne yapılacağı kadar ne yapılmayacağı da önemli. Mesela herkes Daryl Dixon'ı sevdiği için kendisini oyunda koşturup zombileri avlarken görmeyeceksiniz. Ya da sırf insanlar Rick Grimes'ı seviyorlar diye onu zorla hikayeye dahil etmeyeceğiz. Overkill'in The Walking Dead'i diğer oyunlar gibi diziyi takip etmeyecek, kendi hikayesini oluşturacak." dedi.Overkill'S The Walking Dead Ps4 ANA KONUOverkill'S The Walking Dead Ps4 ANA KONUOverkill'S The Walking Dead Ps4 ANA KONUOverkill'S The Walking Dead Ps4 ANA KONUOverkill'S The Walking Dead Ps4 ANA KONU

• OVERKILL's The Walking Dead Reveal Trailer

-----

OVERKILL's The Walking Dead – Aidan Trailer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 27 Mart 2018; 17:58:7 >

• valla arattım çıkmadı benmi göremedim anlayamadım silme yetkin varsa öncekileri silermsin
  • OVERKILL's The Walking Dead - Dev Diary #1

• OVERKILL's The Walking Dead - Maya Trailer

• Overkill's The Walking Dead – Grant Trailer

• Oyun için yayınlamaları lazım artık. Verilen bilgiler vs güzeldi ama oyundan bir şeyler görmek lazım ki anlayalım nasıl bir şey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SOLID SNAKE

Oyun için yayınlamaları lazım artık. Verilen bilgiler vs güzeldi ama oyundan bir şeyler görmek lazım ki anlayalım nasıl bir şey.
    E3 te görürüz muhtemelen onuda, ama fazla bi beklentim yok benim bu oyun için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ufak ufak sayfada yerimizi alalım . Zombi diyince akan sular duruyor bende. Oyunun türü belli mu bu arada fps third person ya da sinematik odaklı point and click falan .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TossA CoinTo Your Witcher -- 10 Mayıs 2018; 11:30:53 >
  • Overkill's The Walking Dead – Heather Trailer

• Bu oyuna ilgi az sanırım. Şimdi tr psne baktım 9 kasımda çıkıyor usa psnde 31 mart 2019 hangisi doğru acaba?

• Amazonda da 6 şubat diyor

• Oyunu alacak arkadaşlarla squad kurabiliriz sanırım oyuna ilgi az

• Oyun bugün çıkıyor Steamde 92 TL alan alsın . 3 gün sonra 250 tl olabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.