Şimdi Ara

Overclock ufak yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba ben sistemi yeni topladım ekran kartı hariç ekran kartı oyunlardada yetmemeye başladı bende biraz overclock yaptım overclocktan azda olsa anlıyorum ancak genede emin olmak için buraya yazmak istedim ekran kartım R7 250 2GB GDDR5, boşta ekran kartı sıcaklığı 33 40 arası yük altında oyunda 75 76 77 derece sabit oluyor birde ekran kartı fanı kendini otomatik ayarlıyo ben ekran kartının yanında gelen Gpu Tweak 2 programı ile özel ayar yaptım buda kendi fan hızını ayarlıyo sanırım normalde 36 oyuna giriyorum yavaş yavaş artıyor fan hızı 76 ya kadar çıkıyor ve oralarda geziyo daha artmıyo bu bi sorun teşkil edermi veya bu yaptıgım overclock yanlışmı oyunlarda oıldukça faydasını görüyorum şuan herhangi bi sorunda yaşamadım çok şükür, pubg de 40 45 fps den 55 60 ları görüyorum rahat şuan sizce iyimi böyle kalsın mı aşağıda resim bırakıcam bakarsanız sevinirim işletim sistemim şöyle:

Ryzen 5 1600 3.4 ghz
    8 GB Hyperx Fury 2400mhz
    Asus R7 250 2GB GDDR5 DX12
    Gigabyte b320m-hd2 anakart

bu arada resimi aşağıda ultra ayarlarda Bioshock İnfinite oynarken kaydettim.Bilgilerinizi paylaşırsanız memnun olurum arkadaşlar..

Overclock ufak yardım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.