Şimdi Ara

overclock için 400w FSP psu yeterli mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm arkadaşlar sorum bu overlock olacak sistem.
    AMD3000+ VENİCE
    DFİ LANPARTY
    6600 EKRAN KARTI
    1GB TWİNMOS 2*512
    BU SİSTEM İÇİN FEEL+500 W BLUESTORM MU alayım.YOKSA 20$ CEBİME Mİ KALSIN 400W alayım mı.tşşkküler

• bence gerçek bir 400 watt işini görecektir.
  • alıyom o zaman FSP 400W ı.bak sonra niye aldın demeyin
  • fsp zaten iyi bir markadir pisman olmazsin.
  • Kasanın içinden çıkan 500w'dan çok daha ii bi psu FSP 400w gönül rahatlığı ile kullanabilirsin
  • 400w işini görür.
  • al hiç bekleme
  • kaç para bu fsp 400w en ucuz olarak?
  • http://www.gigatek.com.tr/urun.php?id=1252

al abi 65$+kdv.. gigateke üye olursan 3-4 dolar daha düşer.. ürün fiyatına göre güzel bence.. tabi ben vermiyom ya parayı
  • watt ı yüksek diye hemen alma bence bende 420 watt lık psu vardı 12 volt 15 amper veriyordu şu anda sadece oto teybi çalıştırmaya yarıyor 12 volt da ez az 20-22 amper olmalı buna dikkat etmezsen 600 watta olsa hüsrana uğrayabilirsin hele intelin sli sistemlerinde durum çok vahim olabilir
  • sevgili kardeşlerim.ekran kartı gt oldu.yine de bu durumda overclock için iyi olur mu 400W yoksa 500W mı alayım.
  • Ben kadıköyde daha dün 48$ fiyat aldım FSP 400W için!!!

Ayrıca sistemimiz aynı birtek bende Epox 9NPAJ var, sözde 300W everpower var bende. 9x290da windowsu açtım. muahahhahahh, 9x280'de süperpi 1M 34sn. aldım. yani öle ahım sahım paralar bayılmadım. alt tarafı 20$lık kıçıkırk bi kasanın içinden çıkan PSU
  • her psu kötü çıkcak değil ya sende şans varmış ama birgün cazzort diye bir ses gelmez inlşallah kasadan ben anakartın birini böyle yaktım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: OVERMOD

her psu kötü çıkcak değil ya sende şans varmış ama birgün cazzort diye bir ses gelmez inlşallah kasadan ben anakartın birini böyle yaktım.

Valla şansımız şimdiye kadar yaver gitti bakalım daha kaç kere "zıplicam"
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZEUS__

sevgili kardeşlerim.ekran kartı gt oldu.yine de bu durumda overclock için iyi olur mu 400W yoksa 500W mı alayım.

Yeterlidir ama paran varsa neden 500 watt olmasın ki?
  • quote:

Yeterlidir ama paran varsa neden 500 watt olmasın ki?

para yok ondan soruyom arkadaşım 20 doları ordan kasıp biraz daha ilave ile gt yi öyle alayım diyom da
  • quote:

Orjinalden alıntı: KeanuReeves

bence gerçek bir 400 watt işini görecektir.

+1
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZEUS__

BU SİSTEM İÇİN FEEL+500 W BLUESTORM MU alayım.YOKSA 20$ CEBİME Mİ KALSIN 400W alayım mı.tşşkküler

Arkadaşımda var Feel güç kaynağı hikaye, teneke... sen normal bi 400 al bence
  • tşkkürler arkadaşlar FSP marka bir 400w+feel işimi görecek sanırım.
  • FSP 400watt'ı gönül rahatlığı ile alabilirsin. Şimdiden hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.