Şimdi Ara

öve öve bitirilemeyen joker filminin çöp oldugu gerçegi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
0
Favori
7.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: aksinaletinsan

Buda avatar filmi. Hani efsane olan.

Alıntıları Göster
    Şablon benzeşebilir ama Avatar filminin anlattıkları bambaşka, hiçbir bağlantı kuramadım...

Avatar filminde ağacın etrafında toplandıkları sahneyi hiç unutamıyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• film ismi bence joker olmamalıydı çünkü çok farklı işlenmiş olay izlerken süperkahraman film gibi izledim olmamış dedim
  • Dell_Naja kullanıcısına yanıt
    Film çoluk çocuk için yapılmış demek çok absürt olmuş. Tabi ki bir sanat filmi olacak seviyede değil. Fakat ergen kesim sosyeteyi ne kadar iyi bilebilir ki. Gerçek hayata atıldığımızda insanları tanıyoruz. Bunu ergen döneminde yaşadıysanız muhtemelen başınıza trajik bir şey gelmiştir de o yüzden. Fakat ben buna katılmıyorum filmin hitap ettiği kitle 18 veya 20 yaş üstü insanlar. Ergenlere hitap eden bir tarafı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lev Tolstoy

joker basyapittir. jason statham filmlerini agzindan salyalarak akitarak izleyen mahlukat anlamaz.
    bi şey dicem jason statham filmlerinide ağzımdan salyalar akarak izliyorum joker filminide
    bence problem sen gibi marjinal takılmaya çalışan tiplerde
    aksiyon filmi mi çekti canın? gidip jason statham filmleri izlemek çok normal
    ha yok 7 24 psikolojik filmler izleyip kafasında aşamadığı sorunları filmlerle çözümlemeye çalışan anormal bi insansan, sana ve msjını beğenenlere bol şans
  • "Gerçek"
  • Filmi sonuna kadar izlemeden eleştirmek çok saçma değil mi ?

Bu arada ben de Joker filmini izledim ama pek abartıldığı kadar beğenmedim. Tamam oyunculuk güzel konu fena değil ama pek de ilgimi çekmedi. Belki sadece devam filmine bir giriştir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tubytube

Şablon benzeşebilir ama Avatar filminin anlattıkları bambaşka, hiçbir bağlantı kuramadım...

Avatar filminde ağacın etrafında toplandıkları sahneyi hiç unutamıyorum...

Alıntıları Göster
    Neden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ted Mosby

Neden?

Alıntıları Göster
    Saygı duyulası bir görüntü çiziyorlar ve duygusal geliyor o anki halleri, benzer diyip de karalamaları gereken başka şeyler var ama nerede tabii o konuda yorum yapmak, haşa...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 4 kişi izlemiştik ve herkes boşa giden 2 3 saat demişti.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.