Şimdi Ara

öve öve bitirilemeyen joker filminin çöp oldugu gerçegi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
0
Favori
7.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam keşke filmi agzınızı ayırıp izlemeseydiniz biraz zekanızı katsanız daha iyi anlardınız gidip marvel film lerini izleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lev Tolstoy L kullanıcısına yanıt
    Esas joker filmini izleyip Jason Statham filmlerine giydiren mahlukatlar da bir sorun vardır. Ama kime anlatıyorum sonuçta martvıl disi falan aga süper kahraman viyuuu!

Hey Allahım ya.
  • Filmi izlemedim de yani ne bileyim şimdi yorumlara bakinca izledikten sonra eleştirsem kapasitesiz olarak nitelendirilecegim. Sizin sevdiğiniz bir şeye başka biri laf atınca hemen hakarete basvuruyorsunuz. Herkesin görüşü kendine. Yadirgamayin.

• Imdb siralamasinda ilk 10 girer
    Muthis bir film

• quote:

en fazla 6'lık bir film ama işte süper kahraman fanı bir sürü ergen türedi son yıllarda, onların abartması...

ben aslında Joker karakterinden nefret eden biriyim. Batman filmlerini bile çok sevmemiş biriyim (batman begins'i beğenmiştim sadece)

bu yüzden de Joker'in filmi çıktı diye duyunca: "offf tarihin en aptal filmi geliyo" demiştim.
    sonra firme giden arkadaşlarımın anlattıklarını duyunca fragmanı izledim, ve, olayı tam anlayamasam da, filmin benim düşündüğüm gibi aptal bir "ergen.avi" filmi olmadığını anlamıştım en azından. ve filmi sinemada izlemeye karar verdim.

normalde sinemaya kolay kolay gitmeyen biriyim. bu filme gittim, ve çok beğendim şahsen. başta ön yargılı yaklaşmışım.

tepki gösterenler bence filmin aşırı övülmüş olmasına tepki gösteriyolar. gerçekten de bu filmin öyle tarihi başyapıt olduğunu düşünmüyorum ben de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 23 Nisan 2020; 10:54:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu arkadaşı kaileye almayın 2. Elde de böyle atıp tutuyor

• Vurdulu kırdılı ve zombi saçmalıklarını Über film zanneden nesille, eski film kalitesine ulaşmak hayalcilik olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • valla ne yalan söyleyeyim. ben filmi çok aşırı beğenmedim. tamam sinematografi açısından iyi bir film ama velakin başrol oyuncusunu sevmiyorum bi kere, ısınamadım şu adama. yoksa yönetmen, kurgu, hikaye güzel. ama bi kara şövalye değil.
  • Kötü bir film değil ama abartıldığı doğru. Film demek ki senin zevkine ve beklentilerine hitap etmemiş. Parça parça izleyerek zaten filmi katletmişsin.

• Darth Revan kullanıcısına yanıt
    2) Boş dediğin sahneler boş değil, sinema görsel sanattır, diyalog ne kadar azsa ve görsel ne kadar fazlaysa yönetmen işini o kadar iyi yapmış demektir.

oh be. ne güzel yorum bu. millet avengers izleyip "oha hıphızlı espriler havada uçuşuyor ne laf koydu bak bak thor göbekli" diye film övüyor. kamera, ışık, çekim bütünlüğü, kesintiler nedir bilmeden yoruma asılıyorlar.
    sinema bir sanattır. her sinemayım diyen sanat değildir. jokerin renkleri, atmosferi, oyunculuklar, özellikle kameraları bence çok iyiydi. başyapıt olmayabilir, ama efsane bir filmdi.
  • bu filme çöp diyen ne bilim marvel izlesin vasat oyunculuklarını
    jokerin oyunculuğu ne marveldakiler ne arada dağlar var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chn_yldz_ -- 23 Nisan 2020; 17:25:59 >
  • Tabiiki avenger endgame filmlerini beğenen birisi için joker filmi birşey ifade edemeyecektir. Joker gerçekten çok ciddi ve senaryo işleme olarak tam bir sanat eseriydi. Bu janra çok felsefi, psikolojik, siyasi ve sınıfsal kavramları sorgulayan, en sonundada sebep sonuç ilişkilerini dahiyane bir biçimde bağlayan, derin bir bakış açısıydı. herşeyin hoplayıp zıplayıp olup bittiği her filmde aynı şeyi sattıkları avengercılar anlayamadılar ama bişeyde diyemediler. önceki dc nin süpermen ve batman filmlerini kötüledikleri gibi kötülemek için bir ucundan bile tutamadılar.

Her film elbette farklı bir kesime hitap etmek için yaratılır. Bir film markasının, herkese satılmak yerine kendi hayran kitlesinin oluşmuş olması bence piyasa kalıcılığı açısından daha önemlidir. Bu bağlamda marvel filmlerinide sevenler ve elbette hitap ettiği bir alıcı kitlesi olabilir. Ancak benim içinde bomboş film avenger endgame di. Hele o endgame, ant man 2, captain marvel neydi onlar öyle be, kukla tiyatrosu gibi karakterler, çevreyle etkileşimi hiç işlemeyen senaryo yapısı, inandırıcı olmayan kullan at kötü karakterler, hiç bitmeyen gözünün önünden hızlı hızlı kesintisiz geçen, beyinsiz cgi aksiyon; bi de her filmden evvel dünyanın en iyi filmi pompalaması yapılıyor güdümlü satın alınmış rotten kritikleri tarafından; açınca dayanamayıp kapatıyorum seyredemiyorum artık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sight -- 23 Nisan 2020; 21:43:10 >

• Erkka kullanıcısına yanıt
    Haklısınız, bence de hakaret etmek yakışıksız. Piyasada birçok şişirme film var, hatta burada filmi izlemeyip özentilikten öven adam bile var. Fakat beğenmenin veya beğenmemenin bir sebebi olması gerekir.
    Konuyu açan arkadaş başlığa “öve öve bitirilemeyen joker filminin çöp olduğu gerçeği” diye yazmış. Filmi övecek zibilyon tane üye var kabul ediyorum ama filme “çöp” deyip arkasını desteklememek havada kalıyor ve tartışma ortamından uzaklaştırıyor. Şöyle bir konu açılıyorsa neden beğenmediğini de belirtmek gerek kanımca.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kanatlandırmayan_Redbull

Imdb siralamasinda ilk 10 girer
    Muthis bir film
    artik dost diiliz dusmaniz
  • Cahiller ne anlasın daha izlememiş bile yorum yapacak yüzü buluyorlar İvedik serisini önerelim sana seversin.

• Gerçek dışı filmleri sevmiyorum. Hepsi çöp.
    Yok adam uçuyor. Yok özel yeteneği var. Yok ışın kılıcı. Yok zombi filmleri. Bir yürüyün gidin ya. Gözlerim kan ağlıyor onları izlerken.

• Avangers çöpleri serisiyle. Star wars serisi. Marvel yapimi filmleriyle birlikte çöpe atmak lazim bu tur filmleri

• Joker başyapıt falan değildir, abartmayin. 10 üzerinden 7.5luk bir film. Madem başyapıt anlatın bizde öğrenelim

• sight S kullanıcısına yanıt
    Tamam tamam, Joker sanat eseriydi.

• Şimdi başlıyorum kiralayıp. Sağol hatırlattığın için öve öve bitirilemeyen joker filminin çöp oldugu gerçegi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.