Şimdi Ara

öve öve bitirilemeyen joker filminin çöp oldugu gerçegi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
0
Favori
7.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aynen film çok dandik sıkıcı ilk 1 saat zaten boş boş geçiyor
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    Ben torrentten indirmiştim. Telefonumda duruyor halen
  • Bence kötü değil. Sinemaya gidenler gereğinden fazla abarttı, birileride fazla beklentiye girip hayal kırıklığı yaşadı.
  • Komik şaka hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Animasyon ve animeler ayrıca Justice league filmlerinin içinde olan batman dışında ve Ben Affleckin olmadığı bütün batman filmleri çöp bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikopoll -- 21 Nisan 2020; 9:24:56 >
  • Bende son 45 dk kala kapatmıştım. Bundan 1 ay önce izlediğimde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • senaryoya önem veren sevmez bu filmi zira rezalet

bütün netflix dizilerini seven tipler ayılıp bayılır ama
  • Bu filmden memnun olmayanlar Robert De Niro nun kült taxi driver filmi hakkında ne düsünüyor merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jackal78

Bu filmden memnun olmayanlar Robert De Niro nun kült taxi driver filmi hakkında ne düsünüyor merak ediyorum.
    9/10
    Diğer filmi the king of comedy 8/10

• Bence Joker'in en cok elestirilecek kismi Joker'i goremiyor olusumuzdu. Daha cok karakterin nasil dogdugunu anlatan bir filmdi. Ona ragmen hikaye ilerleyisinden, oyunculuga cidden inanilmaz bir filmdi. Her seye ragmen size cok az hak verecegim cunku arkadasimla filme gittigim sirada o kadar yorgundum ki filmde 10-15 dk uyuyakalmisim Filmin tempo dusuklugu konusunda size ufaktan hak vericem o yuzden.
  • şoray uzun yolda kullanıcısına yanıt
    o film gibisi yok sen anlamasın

NOT hakaret amaçlı değildir yanlış anlaşılmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: şoray uzun yolda

kapıdan kovan uşakta olsa adama okadar yavşaması hoş gelmedi film hakkindaki düşüncelerimi degiştircek şeyler degil malesef

Alıntıları Göster
    Sen Arthur gibi bir loser fakir psikolojisi bozuk cocukken tacize ugramis zavalli bir insandan cok fazla onur ve delikanlilik bekliyorsun reis

Onu guclu gormek istiyorsun 2008 batmani izleyeceksin :D

Ama once 2005teki batmani izle de konuyu kacirma 2005teki de super

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChicoTravieso93

Dostum forumda her zaman negatif mesajlar atıyorsun.

Bir şey sormak istiyorum; ailenden veya insanlardan çok mu çektin? Kötü bir çocukluk mu yaşadın? Sadece meraktan soruyorum. Forumun en olumsuz insanı sen olabilirsin.
    Evet reis ailemden degilde insanlardan cok çektim saol sordugun icin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Gerçek joker bu filmden sonra öldü gerisi çöp katılıyorum,
  • Recep İvedik serisi izleyebilirsiniz.
  • Joker fazla abartıldı sadece. Yoksa normalde güzel bir film, lakin çok abartıldığı kanatindeyim. Malum insanlar bu tarz popüler mevzuları pohpohlamayı seviyor...
  • Bu film guzeldir. İzleyin. Joker i ovmeyecez seni mi ovecez he ?! He ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Joker filmi diğer aksiyon filmlerine benzemez.İzlerken biraz düşünmeniz lazım.Bir aksiyon filminde ne olacağını başından tahmin edebilirsiniz, kalıplar bellidir ama suç, dram, gerilim üçgeninde geçen olayları anlayabilmek için biraz mantığınızı çalıştırmanız lazım.Aslında filmin verdiği mesaj bariz ortada ama bu kanıya varabilmek için önce filmi önyargısız bir şekilde ve milletin yorumlarına bakmadan izleyebilmek gerekiyor.
  • cizgi romandan devsirme film izleyenler gozumde bir turlu buyuyemeyen kisiler. Yasiniz kac oldu hala ne islerle mesgulsunuz. Filmi cekenlerin bile amaci 13 yasindakiler izlesin, derdinize bak.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.