Şimdi Ara

Oval seçimi fotograflı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar elimde 80 90 lira para var oval alıcam düsük bisey amfiye bagliycam amfinin gainini çok acmadan yuklenmeden baglanicak 3 tane buldum ads diye marka var jameson bide roadstar var roadstarın tizleri hemen yanıyo diye duydum banada tizleri hemen yanmiyacak bi hoparlor lazım sizce hangisi
    Oval seçimi fotograflı
    Oval seçimi fotograflı
    Oval seçimi fotograflı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Roadstar kullandım onu geç sesi berbat.

Ads anfilerini çok araca taktık şikayet eden olmadı f/p oranı başarılı hoparlörünü kullanmadım.

Jameson oval hoparlör taktığımız oldu sesinden memnun kaldım teyple bile(Pioneer)

Özellikle basları iyi tizleri çatlama yapmıyor.

Bu sorun özellikle roadstar hoparlör de var sesi çok açınca Pioneer teypte 62 gibi son ses baslar zaten zayıf iyice çamur oluyor ses.

Ben Jameson derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: echomaniac

Roadstar kullandım onu geç sesi berbat.

Ads anfilerini çok araca taktık şikayet eden olmadı f/p oranı başarılı hoparlörünü kullanmadım.

Jameson oval hoparlör taktığımız oldu sesinden memnun kaldım teyple bile(Pioneer)

Bu sorun özellikle roadstar hoparlör de var sesi çok açınca Pioneer teypte 62 gibi son ses baslar zaten zayıf iyice çamur oluyor ses.

Ben Jameson derim.

Bende oyle kararlastirdim ads de kaliteli gibi duruyo ama 35 rms varmıs anfiye girdimi tizleri yanar hemen baktım çoğu sitede en çok yorumlanan ve en çok satanlarsa jameson js 60 ı görüyorum her sitenin yorumlarinada baktım memnun olmayan yok denicek kadar az

• quote:

Orijinalden alıntı: DJYALNIZLIK

quote:

Orijinalden alıntı: echomaniac

Roadstar kullandım onu geç sesi berbat.

Ben Jameson derim.

Bende oyle kararlastirdim ads de kaliteli gibi duruyo ama 35 rms varmıs anfiye girdimi tizleri yanar hemen baktım çoğu sitede en çok yorumlanan ve en çok satanlarsa jameson js 60 ı görüyorum her sitenin yorumlarinada baktım memnun olmayan yok denicek kadar az

Beğenmezsen ver kargoya geri hocam problem olmaz

Bütçe bu 150 seviyesi olsaydı Pioneer Sony jvc vb bulunurdu bir ara jvc vardı 119 liraya.

• DJYALNIZLIK D kullanıcısına yanıt
    Sana tavsiyem o parayı bir garibana ver dua

alırsın bende ucuz yollu alıp kullandım daha senesi dolmadan pert oldu eyer ucuz bisey alirsan araya anfi sokma nakadar kısarsan kis pert olur teyp den direk baglarsan büyük ihtimal sıkıntı yaşamazsın sabret kaliteli al bn öyle yapdım kicker 125 arms li oval aldım 3 senesinde ve sonuç 10 numara illa kicker al demiyorum kalite marka olsun yeterki uzun sure kullanırsın

• Onlardan en iyi Jameson fakat 40 daha ekleyip Sony alın ömürlük olsun rahat rahat kullanın

https://www.istanbulbilisim.com/sony-xs-gt6938f-6-x-9-inc-420-watt-3-yollu-koaksiyel-hoparlor-fiyati-157530.html

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.