Şimdi Ara

OUTRİDERS indirip oynayanların yorumlarını alalım (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
355
Cevap
0
Favori
11.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bizlerde end game sonrasın o bölümleri denedik ama tier 4 ve sonrası bu itemlerle imkansız gibi geliyor.
    Geri dönüp yan görevleri tier yükselterek yapıyoruz . Özellikle hunt ve hedef görevleri tier 9 ve sonrasında silah levelini yükseltiyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Dün Cngzhn20 bana güzel ipuçları söyledi onları yapıyorum ama onun başına talihsiz bir karakter silinme olayı geldi.

Ben şu an First City'de Salvation görevini farmlayıp duruyorum. Küçükleri peşimden koşturup gravity leap ile öldürüyorum. T10'dan T13'e geldim. T15 olup yine de iyi kötü üstümüzü dizene kadar burada devam ederim sonrasında da artık bakalım.

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Sadece dün bizim WhatsApp grubundan 4 kişinin karakteri silinmiş. Üzgünüz diye twit atmışlar, 2 3 haftaya düzelecekmiş.

OUTRİDERS indirip oynayanların yorumlarını alalım

Dün bu arkadaşla farm yapıyorduk. Onun karakteri de gitmiş. Test edilmemiş, yarım oyun olunca böyle oluyor demek ki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende oyunu sildim, şans verdik ama hata dolu. Hikayesini oynadık gamepass sağolsun yoksa bu oyuna para versem üzülürdüm.

• Yahu zaten acemiyim 20 yıllık PC ciyim güya auto aim var hiç yardımcı olmuyor kendileri :) alışamadım hala kol olayına galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MaterialScience kullanıcısına yanıt
    Oyunda aim yardımı yok gibi kolla oynuyorum ve bizleride aşırı zorluyor. Bu arada klavye mouse desteği var oyunda, klavye maus tak oyna ;)

• Dostlar 15 levelim,tek oynamak zor oluyor beraber oynamak isteyen arkadaşlar ekleyebilir.

GT: EmirhanShn58

• Acaba farmla mı alakalı diye şüphe duymaya başladım.

• jarkaman J kullanıcısına yanıt
    Hayır alakası yok, kendi halinde oynayan onlarda kişinin silinmiş. Firmanın beceriksizliği, kaldı ki gün içinde özür dilediler. Hatalarını kabul ediyorlar.

• World tier 10 a yakın bir şekilde oyunu bitirdik. Expeditionlara başladık tier4 ile 34lv item atıyor he ben zaten en düşük 36 gearlıyım. Saçma bir zorluğu ve mide bulandırıcılığı var, ödüllendiricilik sıfır. Sözde oyun bitince başlıyordu bir de.

• 21. Seviye world tier 7 de sildim kapattım.
    Oyunda güclendiğimi bir turlu hissedemiyorum. World tier düşür diyeceksiniz o zaman topladığım itemlerin ne anlamı kaldı.
    Gear5 division 2 gibi oyunlardan zaten alışıgız looter shoter a. Bana ekstra bir sey vermediginden zaman kaybı gördüm.

Bu yaptığının videosu falan var mı? Bende hızlı kasayim diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: tayo3327

Bu yaptığının videosu falan var mı? Bende hızlı kasayim diyorum.

Mantık aslında şu: O yerdeki canavarları öldür, bossu öldür, kutuları aç. Options'a bas Lobby dön tekrar aynı görevi yap. Bunu tekrar ediyorsun sürekli.

Youtube'da herkes farklı yerin farm videosunu çekmiş hangisi en iyisi bilmiyorum ama hepsi denenebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 12 Nisan 2021; 1:22:28 >

Tskler dostum

• 13 lvl oldum hala legendary item ya da iyi denebilecek bir şey düşüremedim. world tier hep en yüksek seviyede. daha ne kadar ilerlemem lazım legendary gelmesi için?

• Rampage kullanıcısına yanıt
    15-20 arası falan geliyordu sanırım ama ben onlar gelsede çoğu zaman mavilerle oynadım düzgün birşeyler düşesiye kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Endgame Ct 11 leveldeyim.

scrap'larla ne aldın hocam? Bende 200k oldu. Harcanacak bir yer varsa harcayayım.

• Tüm yan görevleri yapmama rağmen gamescore alamadım. Bug oldu sanırım. Başka yaşayan var mı?

• Outriders Legacy bu yan görevi yap garanti Legendary veriyor. Bana bir tane shotgun vermişti, videolar izledim adamlara her silahın Legendary versiyonunu verdi.

Buna da sinir oldum oyunu sildim. Zaten mor silahlar ile de aynı damage vuruyordum.

• Kalemistik kullanıcısına yanıt
    Titanyum almak daha mantıklı, ben sildim oyunu. Ben dahil yüzlerce kişinin karakteri silindi. Test etmeden bozuk bir oyun çıkarmışlar. Dün üzgünüz diye Twit attılar.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.