Şimdi Ara

OUTRİDERS indirip oynayanların yorumlarını alalım (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
355
Cevap
0
Favori
11.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun açlığı çekilen bu dönemde ve güzel görselleriyle doyurucu bir oyun gibi geldi bana, silahlı oyunlardan bayan birisi olarak çizgisel ilerlediği için bir yandan da hoşuma gitti , series x de böyle güzel görünen pek oyun yok biraz konsolun gücünü de görmüş oluyorum , Türkçe olsaydı çok daha hoş olurdu onun eksikliği var biraz , vuruş hissi fena değil , silah çeşitleri yeterli , düşman sayısı da eh idare eder , çoğu kötü yorumu hak etmiyor 😂

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ben de oyunu indirip başladım, first citye geldim seviye 7 tier 4 veya 5 oldu.

Demosunu sonuna kadar oynamıştım, demoda belirli bir yere kadar geldiğin için sorun olmamıştı ama bu oyunun bence asıl sorunu eşleştirme. Oyun squad ile eğlenceli, squad olsun diye eşleştirmeye giriyorsun, alakasız seviyeler veya tier lar getiriyor. Ya oynadığın yerleri tekrar oynuyorsun, ya da adamlar 1-2 görev sonra çıkıp gidiyor.

Benimle birlikte sonuna kadar ilerleyecek yeni başlayan arkadaşlar veya yeni karakter geliştirecekler varsa ekleyebilirler, birlikte oynarız. Yoksa tek başıma bitireceğim ama o şekilde oyuna yazık olacak.

• Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    Tanıdık birilerini bulursan tabiki iyi olur ama sen başkasının oyununa girme görevler sapıtıyor.
    Tavsiyem katılmayı açık yap oynamaya başla birileri gelirse devam edersiniz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bende kötü yorumlarını hakettiğini düşünmüyorum. Ciddi ciddi eğlenerek ve severek oynadım.
    Oyun sonu kısmıda güzel tek sıkıntı yeni yer yada başka modların gelmemesi.

• Bu arada şaka maka bayada oynamışım
    OUTRİDERS indirip oynayanların yorumlarını alalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jarkaman -- 21 Haziran 2021; 18:41:31 >
  • jarkaman J kullanıcısına yanıt

Son 1 tane kalmış, onu da al da 1000 le artık.

Aynen dediğin gibi yapıyorum ama maalesef yanıma gelen de olmuyor. İşin kötü yanı ben ilk karakterimi geliştirdiğim için sinematikleri de geçmiyorum ki konudan kopmayım, büyük ihtimalle yanıma gelecek olanların ekstra karakterleri olacak ve sinematik geçmek isteyecekler, ben geçmeyince de çıkacaklar, dün akşam tam da bunu yaşadım.

O son için 2 tane sıfırdan karakter kasmam gerekiyor ;)

Hangi saat aralıklarında oynuyorsun ? Hafta sonu denk gelirsek bir ihtimal gelebilirim

• Aksamlari saat 8-9 dan sonra, klasik, haftasonlari bir engelim yok

Gelirsen beklerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buyukbaba -- 21 Haziran 2021; 19:31:56 >
    Benim tag jarkaman çocuk oyunu oynamıyorsam online gördüğünde mesaj at uygunsam gelirim

• quote:

Orijinalden alıntı: jarkaman

Benim tag jarkaman çocuk oyunu oynamıyorsam online gördüğünde mesaj at uygunsam gelirim
    Ben de katilirdim size, 99.9 k silahim vardi hani ozel silahlardan firtina efekli olan silah. Iyi olurdu doom 2016 gelince yer kalmadigindan sildim, malesef. Lakin iyikide silmisim doom 2016 nin multiplayeri ozledigimiz half life gibi, grafikler guzel, heyacandan ellerim terliyor.

• Tacsizkral05 kullanıcısına yanıt
    Merak ettim bakayım videolara

• quote:

Orijinalden alıntı: jarkaman

Merak ettim bakayım videolara
    Bak valla super oyun

• Arkadaşlar, yeni gelen aim ayarları sonrası çok zorlandım. Ve bir türlü ayarlayamadım. Neyi değiştirmeliyiz varmı önerisi olan. Sanki sağa sola çevirmelerim geriden geliyor ve durması için yaptığım hareketlerde geç algılanıyor.

• Tacsizkral05 kullanıcısına yanıt

Doom multi canlımı hocam , ona göre indireyim

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

Doom multi canlımı hocam , ona göre indireyim

Dostum, aksamlari full doluluk oluyor. 4 kisi bile olsa oyun hizli oldugundan oyuncu eksikligi hissedilmiyor, full dolu oyunda oynamak daha zor. Amma oyun modlari ayri guzel helede demon olunca ortaligin tozunu attiriyorsun, shootgunlara karsi dikkatli olmak lazim, oyunun eski oyuncularida var, milleti kovaliyorlar😀

• Arkadaşlar LvL 20 karakterimle baya keyifle oynayarak buralara kadar tek başıma gelmiştim ki online oynayabilir miyim diye başkasının oyununa gireyim dedim, fakat bana göre baya geriden başladık. 1-2 görev sonra çıkıp kendi oyunuma devam etmek istediğimde online’da kaldığım yerden başlattı.

Tekrar kendi kaldığım yerden devam edebilmek için ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bynedim kullanıcısına yanıt
    Oyuna başlarken altta başlayacağın yeri seçebiliyorsun yada harita geçişlerinden kendin gidebilirsin.
    Görevleri seçip yönlendirmesini isteyebilirsin.

Ek bilgi sen başkasının oyununa girersen onun oyunundan devam edersin.
    Katılımı açık hale getirirsen başkaları senin oyununa katılır.

• jarkaman J kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim yanıt için,

Dün bahsettiğiniz bölüm seçimi tarafını farkettim oradan son checkpointten devam edebildim, kayıp görev oldu mu bilemiyorum.

Ancak şöyle bir sıkıntım var, Pyromancer olarak Tier 5'te oynuyordum ve bazı bölümler biraz zorlasa da 1-2 ölüp devam edebiliyordum.

Dün ''Yagak'' boss'u ile karşılaştığımda Level 22 olmama rağmen bir türlü başaramadım, sırayla Tier'i 2'ye kadar düşürmem gerekti.

Bir anda oyunun boss'u olmasına rağmen bu kadar zorlanmak normal gelmedi, acaba kullandığım silahlar veya class seçimleri ile ilgili bir hata mı yapıyorum? Bu işin bir formülü var mı bilmediğim diye merak ettim.

• bynedim kullanıcısına yanıt
    Zorlanmanız normal leveliniz yüksek değil vede ne tip oynamayı seçtiğinize göre ve kıyafet seçimlerinize göre değişir.

Öncelikle oyun hikayesi güzel ama asıl oyun 30 level sonunda başlıyor desek yeridir. Ondan sonrada kıyafet levellerinizi 40 level e göre ayarlayıp oynamanız lazım.

Oyunda anamoli yada silahla damage atacak şekilde skill ve kıyafet belirliyorsunuz, ayrıca buna göre kıyafet ve silah modlarınızı ayarlamanız gerekiyor. Pyro her iki türüde yatkın bir seçim olmuş. Ne oynamaya karar verdiyseniz ona göre yardımcı video atabilirim

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.