Şimdi Ara

outlook'a tanımlanan e-mail hesabı hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Outlook'a tanımlanan e-mail hesabım sonrasında web browse ile e-mail hesabımı açtığımda artık mailleri görememekteyim... tüm mail'ler sadece outlook'ta mevcut bu durumu düzeltmenin bir yolu varmı ? hem internet sayfası ile erişip hemde outlook'ta olmasını sağlayabilirmiyim ?

Teşekkürler

• Mail ayarlari kisminda outlook ile esitle kismini aktif ettikten sonra outlooktan mailinizi actiginiz zaman kopyasini outlook a atar ancak mail adresinizdeki silmemesi gerekmekte ayarlardan tekrar kontrol edin isterseniz esitleme icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • internet explorer dışında browser denedinizmi? mesela Google chorome?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shaqzilla

Mail ayarlari kisminda outlook ile esitle kismini aktif ettikten sonra outlooktan mailinizi actiginiz zaman kopyasini outlook a atar ancak mail adresinizdeki silmemesi gerekmekte ayarlardan tekrar kontrol edin isterseniz esitleme icin

eşitleme işlemini web browserdan mı yapacağım yoksa outlook üzerindemi bu eşitleme ?

şuan bendeki durum, tüm mail'ler outlook'ta mevcut ancak web browser'dan açtığımda ki bu expolorer yada mozilla yada choreme fark etmeksizin mailleri göremiyorum bomboş...

outlook'ta bulunan tüm mailleri tekrar internet sayfası ile erişilebilir yapmam gerekiyor..

yardımcı olmaya çalıştığınız için tşk'ler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkay11

internet explorer dışında browser denedinizmi? mesela Google chorome?

tüm browser'larda denedim hiç birinde maillere erişemiyorum artık...sadece outlook'ta görünüyor artık mailler.
  • uaemrah U kullanıcısına yanıt
    sanırım Outlook silmeniz gerekecek peki başka pc de denedinizmi birde suraya goz atarsanız belki ise yarar

http://windows.microsoft.com/tr-tr/windows/download-outlook-express
  • quote:

sanırım Outlook silmeniz gerekecek peki başka pc de denedinizmi birde suraya goz atarsanız belki ise yarar

http://windows.microsoft.com/tr-tr/windows/download-outlook-express

başka bilgisayarda denedim evet ama sonuç aynı...kesinlikle web üzerinden mail'lere erişemiyorum...

outlook'u sildiğimde web sayfasına geri yüklenecekmidir ? bu konuda herhangi bir tecrübeniz oldu mu acaba ?

çok bunaldım yemin ediyorum.

• uaemrah U kullanıcısına yanıt
    hayır olmadı ama verdiğim linkte Vista ve win 7 de Outlook kullanılmayacağını soyluyor ama siz kurmuşsunuz Windows live temel parçacıkları var sanırım mail olarak bu yöntemi kullanmamız gerekiyor

Windows live mail

http://windows.microsoft.com/tr-tr/windows-live/essentials-other#essentials=overviewother

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkay11 -- 16 Ağustos 2013; 2:38:00 >
  • quote:

hayır olmadı ama verdiğim linkte Vista ve win 7 de Outlook kullanılmayacağını soyluyor ama siz kurmuşsunuz Windows live temel parçacıkları var sanırım mail olarak bu yöntemi kullanmamız gerekiyor

Windows live mail

http://windows.microsoft.com/tr-tr/windows-live/essentials-other#essentials=overviewother

bu windows live mail ile ilgili bir eklenti. Outlook için bir hamle yapmamız gerekiyor.

belki çok basit bir işlemdir belkide bu işin çözümü yoktur...bilemiyorum ama çözümü yoksada bundan emin olmam gerekiyor zira yarın pc yi teslim ederken istediğiniz işlem bu yöntem dışında olmuyordu yapacak birşey yok diyebilmem gerek ve bunun %100 doğru bir ifade olması lazım...

Aksi taktirde bunu çözümü varsa son iş günüm olur gibime geliyor.

• mail türü nedir pop3 , exchange ? eğer exchange ise server yöneticiniz ile irtibata geçin ve owa da mailleri outlook la senkronize etsin pop3 ise hiç anlam veremedim böyle birşeyi ilk defa duydum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uaemrah

Merhaba,

Outlook'a tanımlanan e-mail hesabım sonrasında web browse ile e-mail hesabımı açtığımda artık mailleri görememekteyim... tüm mail'ler sadece outlook'ta mevcut bu durumu düzeltmenin bir yolu varmı ? hem internet sayfası ile erişip hemde outlook'ta olmasını sağlayabilirmiyim ?

Teşekkürler

Hesap kurarken outlook mailleri sunucudan çeker dolayısı ile siz eğer kurarken ''Hesap ayarlarında/ Dİğer Ayarlar / Gelişmiş sekmesinde / alt taarafta ''İletinin bir kopyasını sunucuda bırak'ın yanındaki kutucuğa işaret koymassan outlook tüm mailleri bilgisayarda tutacaktır muhtemelen yaşadığın problem bundan kaynaklanıyor şuan işaretlemen mailleri geri getirmez fakat bundan sonraki maillerin kopyası sunucuda tutulur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altanbilisim -- 16 Ağustos 2013; 11:24:43 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.