Şimdi Ara

Outlaws (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
1.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hey gidi günler neydi o öle yaw müzikleri kulağımda hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: nemesis

"WHERE ARE YOU MARSHELL" hala kulaklarımda hey gidi hey bitirmiştim o oyunu. Şimdi dead mans and var onun benzeri...

Hala kulaklarındamı bana hala bazen geliyor :))

• Mydonose M kullanıcısına yanıt
  • Marksman84 M kullanıcısına yanıt
    Hatırlayınca bi gelmedi değil. 17 sene geçmiş.
    Ozaman 20 yaşındaymışım. Şuan 37.
    Oyunu ilk oynadığımda ise ortaokuldaydım. Bi 6 sene daha koy etti 23. Oyunun çıkış tatihi 97 imiş. Nerdeyse çeyrek asır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemesis -- 29 Haziran 2021; 1:2:31 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Hatırlayınca bi gelmedi değil. 17 sene geçmiş.
    Ozaman 20 yaşındaymışım. Şuan 37.
    Oyunu ilk oynadığımda ise ortaokuldaydım. Bi 6 sene daha koy etti 23. Oyunun çıkış tatihi 97 imiş. Nerdeyse çeyrek asır.

Aynı yaşlardayız.Benimde ilk oynadığım tarih 1998 yılı filandı. Yıllar su gibi geçmiş. Bazen müziklerini dinlemek için youtube da açarım. Dedim donanımhaber de varmıdır konusu. Baktım 17 sene evvel açmış bir arkadaş. Senin yorumu görünce aynısı banada olmuştu o zamanlar, bir tebessüm geldi. Sanada tavsiye ederim müzikleri hala çok güzel.

• Marksman84 M kullanıcısına yanıt
    Yıllar geçtikçe bu forumlar resmen hatıra defterlerine dönüşmeye başladı. Müzikleri pek hatırlamıyorum ama oyun resmen travma gibi iz bırakmış.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Yıllar geçtikçe bu forumlar resmen hatıra defterlerine dönüşmeye başladı. Müzikleri pek hatırlamıyorum ama oyun resmen travma gibi iz bırakmış.

Aynen zamanın hızla aktığını görüyoruz. Şimdi için çöp ama bizler için efsaneydi.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.