Şimdi Ara

Outlast ve Outlast 2 Nintendo Switch'e Geliyor

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
2
Cevap
0
Favori
72
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Outlast ve Outlast 2 Nintendo Switch'e Geliyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1830 Mesaj

İlk oyunuyla büyük popülarite kazanan ve sonrasında 2. oyunuyla boy gösteren Outlast serisi Nintendo Switch'e geliyor.

Geliştirici Red Barrels'ın Facebook sayfası üzerinden yaptığı duyuruyla birlikte Outlast ve Outlast 2'nin 2018'in ilk çeyreğinde Switch için çıkış yapacağı açıklandı. Şu an için net bir çıkış tarihi ve fiyatlandırma bilgisi bulunmayan oyunların teknik detayları da belli değil. Switch'e özel herhangi bir özellik veya eklenti gelip gelmeyeceği de kesinleşmiş değil.

Hayranları tarafından Outlast 2'ye güncelleme gelip gelmeyeceği veya yeni bir oyunun gelmeyeceği gibi sorularla karşılaşan ekip şu an Outlast evreninde geçen ancak Outlast veya Outlast 2'nin devamı ya da öncesini konu almayan bir şeyler üzerinde çalışıyor ancak şu an için daha fazlasını söylemeyeceklerini belirtiyorlar. Yakın dönem için olmasa da mutlaka bir gün Outlast 3'ün zamanının geleceğini düşünen ekip bunun dışında bir bilgi paylaşmadı. Outlast hayranlarının bu aşamada yapabileceği tek şey beklemek.

|
    |

• Yarbay
    2223 Mesaj
    İki hafta önce falan görmüştüm bu haberi. Ben de yeni bir gelişme var sandım :)
    |
    |
Reklamlar
Canlı Tv izle
Sohbet
SEO
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.