Şimdi Ara

Outlast (2013) [ANA KONU] (47. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
935
Cevap
13
Favori
113.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Beyler oyunu kurdum.

DLC li olanı.

2 tane başlamak için seçenek var

1.YENI OYUN

2. YENI OYUN Whistleblower

hangisi?_

Whistleblower DLC hocam.Önce ana oyunu bitir sonra Whistleblower'a başlarsın
  • bu oyun akıllı adamı deli, deli adamı akıllı yapar
  • For Onur F kullanıcısına yanıt
    Tek oynama :) 😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yemiyor ki :D
  • For Onur F kullanıcısına yanıt
    O lanet dev kovalarken çok geriliyordum :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhabalar,
    Outlast 2 nin çıkış tarihi Red Barrels firmasının duyurusuna göre 25 Nisan 2017..
    Büyük heyecanla bekliyoruz.. Uykusuz gecelere hazırmısınız?
  • arkadaşlar steam üzerinden vs herhangi bir kampanyası varmı bu sıralarda
  • Arkadaşlar şimdi bu oyunu ps4 için alacağım lakin oyunda ilerleyebilmek için inglizce çok istiyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByRemake

Arkadaşlar şimdi bu oyunu ps4 için alacağım lakin oyunda ilerleyebilmek için inglizce çok istiyormu ?

İngilizce gerekli ama ilerlemek için o kadar da değil. Hikayeyi tam kavrayamayabilirsin o kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: |DL|

quote:

Orijinalden alıntı: ByRemake

Arkadaşlar şimdi bu oyunu ps4 için alacağım lakin oyunda ilerleyebilmek için inglizce çok istiyormu ?

İngilizce gerekli ama ilerlemek için o kadar da değil. Hikayeyi tam kavrayamayabilirsin o kadar.

Teşekkür ederim.
  • iki kere kurdum ve ilk yarım saatte kapattım. 3.cüye kurcam bu gece bittiricem artık
  • herşeye varım gecede oynarım ama oyunda sopa mopa felan olsada şu korkudan kaçtığım kişiler bir gebertebilsem sıktı valla.
  • Dlc'i oynamamıştım dlc oynamak için önce ilk oyunu tekrar bitirdim sonra dlc'i bitirdim. Dlc harikaydı konu ve mekan bağlantıları çok iyi yapılmış. Oyunu ilk bitirmemin üzerinden 7 yıl geçmiş hala aynı hazzı ve kaliteyi verebiliyor. Hakkı verilerek yapılan bir korku oyununun tadı başka oluyor gerçekten. Piyasada kaliteli korku oyunu çok az.

Karakterin nefes alış verişi o gerilimi çok iyi yansıtıyor oyunun bu kadar gerilimli olmasının en büyük sebeplerinden biri zaten. İlk oyunda kamerayı düşürdüğümüz yerde evladı elinden ebeveyin gibi hissettim o an çok kötüydü. Pilin tam bitmeye yakın sinir bozucu olması pili değiştirsem mi yoksa sonuna kadar kullansam mı hissiyatı çok iyi.

• Dlcyi cok merak ediyorum ana oyunu defalarca baslarinda biraktim hic acmadi beni ama dlcyi cok ovuyorlar. Direkt whistblower oynasam ne olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuya on sene önce ilk mesajı ben atmışım oha. Zaman nasıl uçup gidiyor ya.

Oyunu ilk kez bitirdim. Daha önce çokça başlarında bırakmıştım. Yine hitap etmedi ama bitirmek için bitirdim bu kez. Finali beklenmedik oldu. Süresi de epey kısaydı. Genel anlamda koştur koştur bir oyun olduğu, ucuz jumpscare taktiklerine girdiği ve korku oyununda bu koştur koştur halini sevmediğim için benim için vasat-vasatın altı tabir edilebilecek bir oyun. Layers of Fear 2 bitirdim bir kaç gün önce, hikayesini darmadağın anlatsa da gene de çok iyiydi mesela. Oyunun grafikleri ise bugün için bile iyi bence. Hani bir oyunun optimum grafiği bu olsa yadırgamam.

Whistleblower başlayacağım şimdi. Bu akşam biter inşallah o da uzamaz. Outlast 2 iniyor ona geçeceğim.

Whistleblower da bitti. Oyuna notum 5-6 arası olur. Tam bir vakit kaybı aslında. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 25 Kasım 2022; 20:43:19 >

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.