Şimdi Ara

Outlast (2013) [ANA KONU] (45. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
936
Cevap
13
Favori
113.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim pc win8 64 bit outlastı açıyorum biraz bekliyo cmf fmc yazısı geliyo direk gidiyor.Bana bir çözüm yolu söyleyin
  • Lütfen yardım edin,2 pompa açıyorum ilk bölümlerdeyim ana şalteri bulamıyorum zaten beyzbol sopalı deli bırakmıyor peşimi nerde bu şalter yardım edin nası oynamalıyım?
  • Aspilicueta24 kullanıcısına yanıt
    tam çözüm videolarını izleyerek gitmen gereken yolu bulabilirsin.
  • Outlastın ikinci oyunu bu yaz mı çıkacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • henüz çıkış tarihi belirli değil
  • Bence devam etmeli yani en son Murkoff'u patlatacak dosyayı upload etti ve orda bitti oyun daha devamı olur Murkoff peşine düşer Waylon Park'ın.

• Çok güzel oyun yha acayip geriyo adamı :D
  • emiLL kullanıcısına yanıt
    Doktordan sonra daha çoook zorlanıcaksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suha313

Doktordan sonra daha çoook zorlanıcaksın

evet çok zorlanmıştım . Hayatımda oynadığım en iyi korku oyunuydu .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun bana kalırsa alanında su an başyapıt Red Barrels'ı kutlamamak içten bile değil. 2.oyunu hakkında bilgisi olan var mı ne zaman cıkacak?
  • Yeni oynayıp bitirme fırsatım oldu.İlk trailer ve yorumlardan dolayı beklentilerim yüksekti ve Outlast'in bu beklentileri fazlasıyla karşıladığını söyleyebilirim.Kesinlikle korku oyunlarıyla pek arası olmayan birinin ilk deneyeceği oyunlardan biri olmamalı.Amnesia ve Dead Space serilerinin ilk oyunlarından beri bu kadar korkup gerilmemiştim.Atmosfer,müzikler,sesler tek kelimeyle muazzam.Config dosyalarından da birkaç ayarlama yapmamla birlikte grafikler de oldukça iyiydi ve atmosfere uygundu.Platform ögeleri barındırması,sadece saklanabilmemiz,kamera görüşü oynanışı güzelleştiren etmenlerdi.Genelde eleştirilse de konusunu ve sonunu da beğendim,sanki film gibiydi.Tek sorunu biraz daha uzun olabilirdi.Diyeceğim odur ki oynadığım en iyi korku oyunlarından biriydi hatta Amnesia'dan bile bir tık daha iyiydi,en iyisiydi yani.Sırada Whistleblower DLC'si var,ana oyundan bile daha iyi denmiş.Umarım öyledir

O değil de oyunun ortalarında dışarı çıktığımızda ''oh be rahatlarım biraz'' dedim da o kısımlar içeriden daha çok gerdi beni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psycho90 -- 27 Nisan 2015; 0:20:57 >

• İlk korku oyunum dun fena korktum kapadım bügun akşam devammm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HDogus -- 21 Mayıs 2015; 16:32:26 >
  • ben oyunu oynayamadım yarım saat dayandı kalbim.
  • Oyun çok korkunç değil arkadaşlar. Jump Scare çok fazla bulunmamakta. Oyunun mekaniği çok basit. Deneklerden kaçmak da oldukça kolay. Oyundaki karaktarler çok başarılı. Senaryo başarılı. Ama oyunu 1 saat oynadıktan sonra sanki kendini tekrar ediyor havasına kapılıyorsunuz. Whistleblower DLC'si çok başarılı. DLC'yi oynamanızı tavsiye ederim. Oyun çok kaliteli bu kesin. Ama dh halkı çok abartmış gibime geldi :D
  • sanırım bugüne kadar oynadığım en güzel korku oyunu diyebilirim..oyunu steam dan satın alıp bitirdim..whistblower dlc yi de steam dan satın aldım ama bir türlü çalıştıramadım..steam da dosyayı bulamıyroum üstüne bir de pc window 10 oldu iyice sapıttım.. yardımcı olabilecek arkadaş varmıdır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rack1976

sanırım bugüne kadar oynadığım en güzel korku oyunu diyebilirim..oyunu steam dan satın alıp bitirdim..whistblower dlc yi de steam dan satın aldım ama bir türlü çalıştıramadım..steam da dosyayı bulamıyroum üstüne bir de pc window 10 oldu iyice sapıttım.. yardımcı olabilecek arkadaş varmıdır..

Saçma bir soru gibi gelebilir hocam ama ana oyun kurulumu bilgisayarınızda ?
  • Merhaba, oyunu steam dan indirdim..bitirdim..Oyun elbette pc de kurulu haliye..Bu sırada Windows 10 güncellemesi geldi ve kurdum..Sonrasında kolay eriştiğim bazı dosyaları bulmakta zorlanıyorum..Windos 10 a alışmak zaman alacak..
    Bu arada Outlast ı çok beğendiğim için Dlc sini indirip oynamak istedim ve Steam dan Dlc yi indirdim.. ama otomatik olarak kurulmadı..Exe dosyasını bulamıyorum..Steam mağaza da oyun indirildi(ki indirildi biliyorum zira 2-3 saat bekledim) diyor ama hedef dosyayı bir türlü bulamadım işte..garip olan durum bu.. dosyayı nereye indirdi bulamıyorum..Steam dosyasına giriyorum orda yok..saçma biliyorum ama durum böyle..
  • Oyun içinde karıncalanma sorunu var arkadaşlar.oyun orijinal.Var mı çözümü ?
  • az önce oynamaya kalktım yaklaşık 6-7 dakika sonra karşıma çıkan ilk jumpscare'de oyunu bıraktım bana göre değil arkadaş kalbim kaldırmaz bunu.Bide sürekli ritimle yüksekte tutuyorlar heyecanı bir türlü rahatlayamıyorum oyunda.Sağlam yapmışlar ama herkese göre değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

az önce oynamaya kalktım yaklaşık 6-7 dakika sonra karşıma çıkan ilk jumpscare'de oyunu bıraktım bana göre değil arkadaş kalbim kaldırmaz bunu.Bide sürekli ritimle yüksekte tutuyorlar heyecanı bir türlü rahatlayamıyorum oyunda.Sağlam yapmışlar ama herkese göre değil

İlk jumpscare oyunun uyarısı gibi bir şey bence. Dayanamayacaksan oynama arkadaş der gibi yapmışlar
    Şaka bir yana çok sağlam oyun. Devam etmeni öneririm. Bir süre sonra eskisi gibi korkmuyorsun. Şimdi bırakırsan çok şey kaçırırsın :D

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.