Şimdi Ara

Outlast (2013) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
936
Cevap
13
Favori
113.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende güzel olacağını düşünüorum.Dünyada ilgi toplar.
  • bu arada oyunda adı geçen kişi gerçekten de 1966 - 1973 yıllarında CIA Direktörü imiş .http://en.wikipedia.org/wiki/Richard_Helms
  • gerçekten 10 numara oyun
  • yav arkadaş çıksa da bir an önce şu bayık yaz akşamlarında oynasak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yekepe

yav arkadaş çıksa da bir an önce şu bayık yaz akşamlarında oynasak.

aynen hocam oynanır valla bu oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

vıdeo yu ızlerken bıle sesı kıstım arka planda muzık calıyordu.bunu oynamak baya bı kaba et ıster.

olmadı laptopla dırek tuvalette oynamak lazım.malum durduk yere ortalık kırlenmesın

mantıklı

• 10 haziran oldu hala ne amnesia amfp ne de outlast tan haber yok
  • call of cthulhu tadı var bu oyunda. yerimizi alalım
  • BAŞLIK GÜNCELLENMİŞTİR: OYUNUN 11 DAKİKALIK OYNANIŞ VİDYOSUNA BAŞLIKTAN ULAŞABİLİRSİNİZ.
  • Off bu ne ya teaserlari zor izleyebildim.Harika bir iş çıkarmışlar.Oynayamayacağım galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdiqeCaLe

Off bu ne ya teaserlari zor izleyebildim.Harika bir iş çıkarmışlar.Oynayamayacağım galiba

hele bi çıksın öyle karar verirsin de bu gidişle çıkacağı filan yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer239

quote:

Off bu ne ya teaserlari zor izleyebildim.Harika bir iş çıkarmışlar.Oynayamayacağım galiba

Yok ya ben korku oyunu olarak bir tek Dead Space serisini bitirdim ona da korku oyunu dersen tabii.
  • quote:

quote:

quote:

Yok ya ben korku oyunu olarak bir tek Dead Space serisini bitirdim ona da korku oyunu dersen tabii.

korku oyunu olarak oynaman gereken en iyi oyun ''Amnesia the dark descent'' öneririm.

bu oyunun ise 12 dakikalık bu gameplay videosu hiç zevkli değildi çünkü arkada adamların sürekli konuşup gülerken videoya odaklanamıyosun

• quote:

quote:

quote:

quote:

korku oyunu olarak oynaman gereken en iyi oyun ''Amnesia the dark descent'' öneririm.

bu oyunun ise 12 dakikalık bu gameplay videosu hiç zevkli değildi çünkü arkada adamların sürekli konuşup gülerken videoya odaklanamıyosun

Amnesia'yı da biliyorum ama ... yemedi

• Oyun baya bi sağlama benziyor.
  • 11 dk lık gameplay videosu baya korkutucu olmuş bazı yerlerde baya gerildim ama video da görünenden başka bir yaratık karşımıza çıkmazsa çok sarmayabilir çünkü yaratığın modellemesi ve karşımıza çıkacağı zaman çıkarttığı ses korkunç değil.

• pcyi yenilersek oynarız
  • yıl olmuş 2013 hala jump-scare ile korkutmaya çalışılıyoğ.oyun dediğin amnesia gibi olacak gerecek müziğiyle bile.
  • Yaz geceleri oynanır bu oyun. İliklerime kadar korkmak istiyorum ama yaşadığım bir olay sonrasında korkudan eser kalmadı. Lanet olsun !!
  • Ağustos a sarkmadan Temmuzda çıkartsalar çok iyi olur
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.