Şimdi Ara

Outlast 2 (2017) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
357
Cevap
6
Favori
19.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=111420272

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk oyunuyla dlcisini korkarak oynamıştım fakat oldukça zevk almıştım.
    İkinci oyunun geleceğini duymak güzel oldu.
  • oyun duruldu. korku severler hayırlı uğurlu olsun
  • Merhaba bundan böyle ana konu budur. Konu sahibi arkadaş banlanmış yorumda beni etiketleyerek çağırırsanız ilk mesajı güncellerim.

Teaser gelmiş:
  • Şu ana konuları bölüm yöneticileri veya belirlenen kişiler açsa. Çoğusu açıp bırakıyor.
  • İlk mesajı, başlığı ve banneri düzenledim iyi forumlar.

Outlast 2 Duyuruldu!
    Bir kaç gündür devam eden söylentiler nihayet resmiyete bağlandı ve Outlast 2 ilk tanıtım videosu eşliğinde resmen duyurulmuş oldu. 2016 Sonbaharında PC, PlayStation 4 ve Xbox One için gelecek olan korku oyunu hakkında yapımcı bir duyuru açıklaması yayınladı: "Outlast 2 oyunculara acı çektirecek. Hiç bir çatışma siyah veya beyaz değildir. Toz bulutu dindiğinde kazananlar kimin haklı kimin haksız olduğuna karar verecek. Kimin iyi veya kimin kötü olduğuna. İnsan doğası bizi şiddet ve fesatlığın sınırlarına iter ki o zaman cennetin ilahi ilhamını haklı çıkarırırz. Korku umutsuzluk ve körü körüne inançtan doğar. Outlast 2 inancınızı sınayacak ve aklınızı yitirmenin en akıllıca şey olacağı bir mekana sürükleyecek. Sizin için daha pek çok sürprizimiz var ve şu anda söylemek için sabırsızlandığımız yöntemlerle Outlast 2 oyuncularına acı çektireceğiz."

• Heyecanla beklediğim ender oyunlardan biri. Bir diğeri Soma idi, onu bitirdim, harikaydı. Sıra Outlast'da...
    Bir de Tanshaydar (Tansel Altınel) çeviri yaparsa tadından yenmez.
  • Geçen oyunu saatlerce oynadım. Canım sıkıldığında tek oturuşta bitirmişliğim var. İkinci oyun şuan beklediğim tek oyun. Umarım buna değer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oynanış videosu geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: DeviL's

Oynanış videosu geldi

Atmosfer ve grafikler çok güzel duruyor, umarım dahada gelişir. Mekanlar ilk oyunda gördüklerimize benzemiyor. Senaryonun ilk oyunlarla bağlantılı olması güzel olur.

• Jude 1:14-15

• uykusuz geceler geliyor yine. İlk oyununu kutu kadar bir odada 4 arkadaş sırayla değişe değişe oynamıştık (uzun yola çıktık sanki) sabaha karşı büyük bir çoğunluğu bitmişti. Bu da öyle olacaktır muhtemelen
  • çok iyi duruyor atmosfer.Grafiklerde de gelişme var çıkar çıkmaz başlayacağım oynamaya.Umarım hikayesi de güzel olur oyunun
  • Atmosfer yine çok iyi görünüyor.Merakla bekliyorum
  • Farm Horror - Outlast II Official Gameplay

• Videolara henüz bakmadım, bu saatte baksam mı diye düşünüyorum.
  • Güneybatı amerika - dinci amerikan sapıkları teması iyi olmuş . Heyecanla bekliyoruz .
  • İlk oyununu zevkle oynamıştım. Bugün hatta bir daha oynadım hatırlamak için çıksada bunu oynasak.
  • Oyun Arizona`da geçiyor oynanış, atmosfere bakılırsa harika oyun olacak beklemedeyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BooMANx -- 26 Haziran 2016; 15:35:50 >
  • Outlast 2 İçin de Birazcık Bekleyeceğiz

PC (Windows, OS X ve Linux), PlayStation 4 ve Xbox One için geliştirilmesine devam edilen oyunun bu yılın son çeyreğinde çıkması bekleniyordu. Bekleniyordu diyoruz; çünkü, resmi Outlast Facebook sayfası üzerinden yapılan bir durum güncellemesi ile Outlast 2 oyununun 2017 yılının ilk çeyreğine ertelendiği duyuruldu.

http://www.turunculevye.com/haberler/goster/outlast-2-icin-de-birazcik-bekleyecegiz-12627
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.