Şimdi Ara

Outlast 2 (2017) [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
357
Cevap
6
Favori
19.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://store.steampowered.com/app/414700/

ARŞİV İLK MESAJ

Outlast 2 Duyuruldu!
    Bir kaç gündür devam eden söylentiler nihayet resmiyete bağlandı ve Outlast 2 ilk tanıtım videosu eşliğinde resmen duyurulmuş oldu. 2016 Sonbaharında PC, PlayStation 4 ve Xbox One için gelecek olan korku oyunu hakkında yapımcı bir duyuru açıklaması yayınladı: "Outlast 2 oyunculara acı çektirecek. Hiç bir çatışma siyah veya beyaz değildir. Toz bulutu dindiğinde kazananlar kimin haklı kimin haksız olduğuna karar verecek. Kimin iyi veya kimin kötü olduğuna. İnsan doğası bizi şiddet ve fesatlığın sınırlarına iter ki o zaman cennetin ilahi ilhamını haklı çıkarırırz. Korku umutsuzluk ve körü körüne inançtan doğar. Outlast 2 inancınızı sınayacak ve aklınızı yitirmenin en akıllıca şey olacağı bir mekana sürükleyecek. Sizin için daha pek çok sürprizimiz var ve şu anda söylemek için sabırsızlandığımız yöntemlerle Outlast 2 oyuncularına acı çektireceğiz."

Outlast 2 Minimum Sistem Gereksinimleri - 720p'de 30 FPS İçin
    - Windows Vista işletim sistemi

- Intel Core i3 530 işlemci

- 4 GB RAM

- 1 GB video belleğe sahip Nvidia GeForce 260 veya ATI Radeon HD 4870 ekran kartı

- DirectX 10

- 30 GB boş depolama alanı

- DirectX uyumlu ses kartı

Outlast 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri - 1080p'de 60 FPS İçin
    - Windows Vista işletim sistemi

- Intel Core i5 işlemci

- 8 GB RAM

- 1.5 GB video belleğe sahip Nbidia GeForce GTX 660 veya ATI Radeon HD 7850 ekran kartı

- DirectX 11

- 30 GB boş depolama alanı

- DirectX uyumlu ses kartı
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O kadar heyecanlanmıştım şu oyun için tam bir hayal kırıklığı oldu. İlk Outlast'a o kadar laf etmiştim ama öpüp başımın üstüne koyarım o oyunu bununla karşılaştırınca.
    Bir anca oyun bu kadar bayık olabilir. Açık alan yapıcam demişler, becerememişler ortamların dizaynı leş. Düşmanların korkutucu bir tarafı yok.
    bir tek okul bölümündeki tipin tasarımını beğendim.
    Bayat jumpscare numaraları korkutmuyor zaten. Jumpscare çıkınca "yav he he çok korktum nereye gidiyosak gidelim de bitsin şu oyun" modunda oynadım. Jumpscare dışında bir numarası da yok zaten.
    Sesler ve grafikler güzeldi. O iğrençliği güzel yapmışlar.
    A Machine For Pigs için yaşadıklarımın aynısı yaşadım bunu oynayınca. Onun da yapımcıları abartmıştı yok bilgisayarınızı korkudan açamayacaksınız bilmem ne falan diye. Aldık, oynadık bir şeye de benzemiyordu. Outlast 2 de o hesap.
  • iyi haber
  • 4 gözle bekliyoruz gerçekten saglam bir korku oyunu yapmışlardı ama 2.oyunun akıl hastanesi degilde daha farklı bir yerde geçmesini isterim
  • Gelsin de biraz eğlenelim ya, şu yıllarda çok nadir adam gibi korkutan oyun çıkıyor zaten, Outlast ve Whistleblower baya iyiydi, özellikle DLC'yi daha bi' çok beğenmiştim ben ne yalan söyleyeyim. İkinci oyunun bunları İKİYE katlayacağını düşünüyorum.
  • Takip.
  • alien isolation gibi saçma korku oyunları sıkmıştı zaten
  • Çok iyi haber. İşten güçten vakit bulup oynarım umarım..
  • Umarım en yakın zamanda çıkar. DLC'sini de bitirdim, ikisi de harikaydı. Hatta bitirmeme rağmen arada sırada girip yine oynuyorum.
  • bekliyoruz, oynanır
    tabi gündüz vakti
  • Takip , ilk oyunu ve DLC sini beğenerek oynamıştım umarım 2. oyunda öyle olur.
  • Ilk oyun güzeldi. Yenilikler eklenip gelsin. Oynarız zevkle.

• konuyu uplamak istedim
  • Anlaşılan duyuru olarak kalacak. Hala duyuru dışında bir şey yok.
  • oynadığım en iyi oyunların başında geliyor gerek outlast gerek whistleblower dlcsi.İstenince ortaya nelerin konduğunu çok iyi gösterdi red barrels . Bir efsane outlast.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merakla bekliyoruz

• Takip
  • Arkadaşlar, bu bilgi tarafıma şu an amerikada work and travel programında olan arkadaşımdan geldi. Oda red barrels'da çalışan bir kişiden almış bu bilgiyi başta inanmadım ama şahsen aktardığı bilgi çokta saçma gelmedi. Arkadaşımın bana aktardığı bilgiyi direk sizinle paylaşıyorum. KONU: Murkoff dan maalesef kurtulamıyoruz. Bu seferde oyunu başka bir gözden oynayacağız. Oyundaki karakterimizin ismi James Dunn. Oyunda yer alan siyah komandolardan birini oynayacağız. Oyunda bu sefer kısıtlı şekilde silah kullanabileceğiz. Bu sefer pil değil mermi bulmaya çalışacağız. Oyundaki yaratıklar daha saldırgan, daha akıllı ve daha fazla olacak. Yani saklanmakla kurtulmak o kadar kolay olmayacak. Ayrıca komandoları oynadığımız için ilk oyun ve dlcdeki ana karakterlerimizin yüzünü görmek içten bile değil :) Bu bilgi doğru mu değil mi hepimiz göreceğiz. Şu an arkadaşımdan alabildiğim daha doğrusu onun alabildiği bilgi bu kadar yeni bilgiler geldikçe sizinle paylaşacağım.

• Takip
  • İlk oyun ve dlc çok başarılıydı. Oyunu oynarken yaşıyordun resmen. Aynı başarıyı ikinci oyunda yakalayacaklardır. Herhangi bir gelişme olmasada merakla takip ediyorum.

• takip, güzel oyun
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.