Şimdi Ara

Outland ally PVP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 5-6 ay önce arkadaslar TN de Scroll of ress ile orada tekrar baslamıstım ama pek sarmadı warlock yaptım 570 kusur bisi pve server oldugu icin pvp yapıcak adam bulamadım.PVP seven bi adam oldugum icin sıkıldım oradan.Gecen outland de bi karakter actım ve server hosuma gitti en azından gelir pvp mi adam gibi pvp den anlıyan adamlarla yaparım.Karakter kasmaya basladım, kasıyorum ama hiç bir tanidigim olmadıgi icin biraz sıkıyor.Var mi outland allyde pvp yapan ?

Bide en azından 1 k gold transveri yapmak istiyorum TN-Outland yapmak isteyen olursa /w plz

Ajmet#2138

• aynı sebeplerden ben ve bir arkadaşım outlande geçtik yavaş yavaş başladık kasmaya ekleyim seni yaparız birşeyler

he gold transfer yapacak çıkarsa bende varım.
  • Bizde outlanddeyiz 10 kişiyiz yeni char kastık ama itemleri fulledik 9k capimizi yaptık rbg falan takılıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla katılımak cok isterim zaten yazdım tagi oraya ekleyebilirsiniz.RBG yapmakta baya keyifli oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mareşal_T®

Bizde outlanddeyiz 10 kişiyiz yeni char kastık ama itemleri fulledik 9k capimizi yaptık rbg falan takılıyoruz

Hocam battletag verirmisin bende orda oynuyorum. Oyuna başlayalı fazla olmadı. Guildiniz felan varsada gelebilirim :D
  • 1900 / 2k EXP'li arkadaşlarımız varsa birlikte oynayabiliriz. Outland Ally. Battletag: #kira2745
  • outlande geçmeyi düşünüyorum mesajım bulunsun
  • Ben de ordayım. geçen sezon 1960'da bitirdik 3v3 ü.
    Arena takılıyoruz daha çok birkaç arkadaş. Arenaya adam lazım oluyor. RBG fln olursa biz de geliriz, yaparız bişiler :) eklersin.ruin#2481

Bu arada biz de bu sezon Uh dk / Hunter / healer compu ile gidiyoruz. Hunter arkadaş 2.2 ben 1.9. Şu an cr 1.6 larda.
    Classın çok önemi yok, yakın expte oynamak isteyen healer varsa eklesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JShephard -- 22 Nisan 2014; 9:22:06 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.