Şimdi Ara

Outdoor Markaları Hakkında Genel Bilgiler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
1.367
Cevap
125
Favori
133.577
Tıklama
Giriş
    217 Mesaj
    Arkadaslar merhaba

Ilk defa ihtiyacim oldu ama markalari fazla bilmiyorum ,

Colombia ve the north face markasi sizce hangisi daha iyi ?

Almak istediklerim

1- hafif mont kaz tuyu olanlardan sanirim Colombia titanyum

2- yagmur soguk gecirmeyen bir mont ,

Fiyat sorun degil bir kere saglam alip uzun yillar giymek istiyorum ,

Sizce hangi model almami onerirsiniz ?

Ornegin colombia heatzone nasil ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    410 Mesaj

Zaten merinos içlik orjinal ise ter atmada çok başarılı. Onun üstüne goretex koltuk altı fermuarlı hard shell almalısın. Eğer üşürsen ara katman olarak fleece jacket almalısın.Mesela Patagonia R1 Hoody gibi nefes alması iyi olan ayrıca sıcak tutan orta katmanlar. Kaz tüyü iyi nefes alamadığından eforlu işlerde kullanılmaz. Genellikle molada üşümemek için giyilir yada sıcaklık çok düşükse giyelibilir.
    |
    |
    mezzanie kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    410 Mesaj

Bence burda en önemli olay.Yaşadığımız şehir ve işe nasıl gelip gittiğimiz. Eğer İstanbul ise ben Marmot quasar kaz tüyü mont üzerine Marmot precip mont giydim mi bana İstanbulda 4 dereceye kadar bir içlik ile yetiyor. Sıfır derece ise polar ekliyorum gayet yeterli oluyor. Ama precip şehir içi için yeterli bir mont.Çok hafif ve yağmura , rüzgara karşı çok yeterli. Ama sağanak altında 1.5 saat yürüsem yetersiz. O yüzden karda kışta yürüme gibi sosyal aktiviteler için ise goretex mebranlı hard shell alman doğru olacaktır.
    |
    |
    oksiladoo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Salomon X Ultra 3 aldım. 10 üzerinden 7 veririm. Karda iyi kavrıyor, toprak ve taşlı zeminde iyi, hafif nemli taş asfalt parke gibi zeminlerde kızak gibi. Buz üzerinde deneme şansınız olmuyor çünkü buzun üzerine çıktığınız an roket gibi fırlıyorsunuz bir tarafa. Isı yalıtımı yok çeşitli çoraplarla test ettim ki çok üşüyen birisi değilim dir ancak ilk defa ayak üşümesi nedir bu ayakkabıyla yaşadım. Amaa havalı mı? Evet çok havalı
    |
    |
    Merhabalar, öncelikle aldığım salomon x ultra 3 prime ayakkabıdan oldukça memnunum yağmursuz ve çok soğuk olmayan günlerde giyme fırsatım oldu ayakkabının rahatlığı ve nefes alabilirliği kesinlikle harika şehir de ömrü ne kadar olur bilmiyorum ancak kesinlikle fiyatına göre kalitesi tartışılmaz. Bu aralar soğuk havalarda bir yarım fermuarlı bir tam fermuarlı polar üstüne Marmot Precip Anorak giymekten bıktığımı fark ettiğim için su geçirmez yalıtımlı mont arayışındayım. Bugün Macera Cumhuriyeti mağazasında https://www.thenorthface.com.tr/erkek-quest-yalitimli-mont_124027?gender=erkek&arama=quest%20 bu ürünü deneme fırsatım oldu hem görünüşü hoşuma gitti hemde denediğimde ısındığımı fark ettim 830tl fiyatı var indirimli. Dryvent ve Heatseeker teknolojisine pek yakın olmadığım için sizlerden fikir almak istedim. Dryvent 1-2 saatlik sağanak yağmura dayanabilir mi ? Eğer dayanmaz derseniz başka önerilere açığım. teşekkürler şimdiden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Çavuş
    62 Mesaj

Arkadaşlar merhabalar kendime 3 mevsim kullanabileceğim daha ziyade şehir ortamında kullanılacak yağmur geçirmeyen nefes alabilir kışın ayağımı sıcak tutacak hikking bot arayışı içindeyim konuyu baştan aşağıya okudum genelde asolo,la sportiva,scarpa,ve lowa'nın öne çıktığını gördüm.kısa konç alacağım ürünü ilk bahar da kullanabilir miyim?Terleme yapar mı?internetten üzerinden yaptığım araştırmalar neticesinde outdoor teksilde 1 numara olan arc'teryx marka botlarda hangi aşamada şöyle iki ürün buldum şehir performansları nasıl olabilir kayganlık ve yer tutuş AERIOS FL MID GTX https://arcteryx.com/ca/en/shop/mens/aerios-fl-mid-gtx-shoe ve AERIOS FL GTX https://arcteryx.com/ca/en/shop/mens/aerios-fl-gtx-shoe bu iki ürün işimi görür mü?veya sizlerin önereceği marka ve model var mıdır? ve ayrıca hangi kriterlere dikkat etmem gerektiğini bilgilendirirseniz memnun olurum şimdiden ilginize çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aqua29 -- 14 Şubat 2020; 15:59:33 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Marksman84 , Ohzman , 12 Angry Men , Orçun Bostancı

• Yarbay
    10112 Mesaj

Merhaba hocam. Outdoor botlardan pek anlamıyorum, bir de görüntüleri pek hoşuma gitmiyor diye gidip red wing moc toe aldım.
    https://www.redwingheritage.com/mens-leather-boots-shoes/6-inch-boots/classic-moc-08849.html?cgid=mens-6-inch-boots

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    aqua29 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

The Storm is Coming
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Bey Azura
üniversite
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.