Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Outdoor Markaları Hakkında Genel Bilgiler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.149
Cevap
99
Favori
81.309
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      367 Mesaj
      10 Ocak 2019 15:45:45
      quote:

Orijinalden alıntı: bakici.onur

arkadaşlar soğuk bir şehir içi kullanımda marmot mountain down 700lük kaz tüyü nasıl görürsünüz
      çok iyi bir seçim olur.Ama 5 derecenin altı olsun. 10 derece filan sıcak olur.
      |
      |

Ford FİESTA 1.4TDCi Titanium X 2012
      Huawei mate 10 pro,Logitech Z-906 5.1
      Msi Gtx 1070 Gaming
    • Er
      11 Mesaj
      11 Ocak 2019 11:30:04
      quote:

Orijinalden alıntı: bravesshadow

Ohzman hocam verdiğin bilgiler ve sorulan sorulara sabırla cevap verdiğin için çok teşekkür ederim. Benim de bir sorum olacak. Ankara'da tamamen şehir içinde kullanılacak, -15/+15 derecede üşütmeyecek/terletmeyecek, su geçirmeyecek, kısa konçlu ve 4-5 sene kullanılabilecek ayakkabı tavsiye edebilir misin? Bütçe max 500 tl.
      merhaba arkadaşlar;

sizce bu ürünhttps://www.korayspor.com/zamberlan-outdoor-ayakkabi-trekking-bot-ve-ayakkabilari-hike-lite-gtx-rr-0104cm0g-0g/ yukarıdaki kriterlere uygun bir ayakkabı mı? Zamberlan markası nasıldır sizce?

• Yüzbaşı
      367 Mesaj
      11 Ocak 2019 18:26:18
      quote:

Orijinalden alıntı: bravesshadow

merhaba arkadaşlar;

sizce bu ürünhttps://www.korayspor.com/zamberlan-outdoor-ayakkabi-trekking-bot-ve-ayakkabilari-hike-lite-gtx-rr-0104cm0g-0g/ yukarıdaki kriterlere uygun bir ayakkabı mı? Zamberlan markası nasıldır sizce?

Alıntıları Göster
      Bu fiyata maalesef imkansız. Goretex olupta eksi 15 e kadar üşğtmeyecek ayakkabıları zaten dağ ayakkabıları oluyor onlarda hem şehir için ağır hemde pahalı. Anca çift çorap giyip goretex linkteki ayakkabı alacaksın. Numarada 1 no büyük olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Ford FİESTA 1.4TDCi Titanium X 2012
      Huawei mate 10 pro,Logitech Z-906 5.1
      Msi Gtx 1070 Gaming

• Er
      11 Mesaj
      11 Ocak 2019 20:56:03

quote:

Orijinalden alıntı: Marksman84

Bu fiyata maalesef imkansız. Goretex olupta eksi 15 e kadar üşğtmeyecek ayakkabıları zaten dağ ayakkabıları oluyor onlarda hem şehir için ağır hemde pahalı. Anca çift çorap giyip goretex linkteki ayakkabı alacaksın. Numarada 1 no büyük olacak.

Alıntıları Göster
      Cevabınız için çok teşekkür ederim. Peki fiyat konusunu bir kenara bırakırsak sizin bu kriterlere uygun tavsiye edebileceğiniz modeller var mı?

|
      |
      Bahsedilenler: Marksman84

• Er
      2 Mesaj
      12 Ocak 2019 20:40:19
      şu buff’lar hakkında bilgisi olan var mı? çok fazla çeşitleri var. 50 ile 120tl arasında değişen fiyatlarla satılıyorlar galiba. ben şunu almayı düşünüyorum:https://www.kutupayisi.com/urun/buff-navy-polar-boyunluk-bandana . 20 farklı giyme şekline gerek yok, sadece boyunluk olarak kullanırım ve polartec 100 kumaşlı olması, original olanlara göre daha sıcak tutar sanırım. çocuksu desenleri olmaması da ayrı bir tercih nedeni bence.

alınır değil mi bu fiyata? pişman olmam yani?

• Er
      9 Mesaj
      13 Ocak 2019 01:19:49

https://www.kutupayisi.com/urun/buff-floki-merino-yunu-bandana bunun farklı desenlisini kullanıyorum merinos yün olması avantaj bence gayet kullanışlı sıcak tutuyor ve terletmiyor. Kamp yaptığın zamanlar da balaklava olarakta kullanabilirsin gece burun ve kulaklarının üşümemesi için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dysill -- 13 Ocak 2019; 1:20:53 >
      |
      |
      nating kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      18 Mesaj
      21 Ocak 2019 09:26:29
      Herkese selamlar. Arctic grip taban soğuktan koruyacak gore tex bir bot almak istiyorum. Bu arctic grip taban sadece merrell de mi var.? Bu özelliklerde merrell ya da başka markanın önerdiğiniz ayakkabısı varsa öğrenmek isterim.

• Yüzbaşı
      757 Mesaj
      21 Ocak 2019 12:15:55
      quote:

Orijinalden alıntı: alyosha

Herkese selamlar. Arctic grip taban soğuktan koruyacak gore tex bir bot almak istiyorum. Bu arctic grip taban sadece merrell de mi var.? Bu özelliklerde merrell ya da başka markanın önerdiğiniz ayakkabısı varsa öğrenmek isterim.
      Vibram Arctic Grip , Mevcut Vibram tabanlarıyla karşılaştırıldığında soğuk, buzlu veya karlı yüzeylerde gelişmiş kavrama ve Islak buzda performans için özel olarak tasarlanmıştır...

Bunu , CAT Stiction , Bestard Bretithorn , Dolomit Tamaskan , Lowa Tibet GTX Superwarm , Scarpa Haraka ve TR de en çok satılan Merrell Moab FST Buz + Termo modelinde bulabilirsiniz..

Bende TNF vibram , Salamon XA Pro - X Ultra , Columbia OutDry , JW GRIP SYSTEM PRIME özelliği olan mıd bot ve ayakkabıları var. TNF (Deri+Tekstil) vibram kesinlikle şehir içinde kullanılacak bir ürün değil ıslak zeminde felaket kayıyor arazi ve köy yaşamında kullanıma daha uygun. Columbia Outdry ayakkabılarında ayağınız kesinlikle üşür deri olanları denemedim. Goretex li Salomon lar nispeten biraz daha iyiler.. XA Pro olan modelin ayak parmaklarının olduğu bölge ince bir yapıya sahip çakıl taşlarını hemen hissettiriyor taban... X Ultra daha iyi bir tabana sahip bence... JW klasik alman ayakkabısı sağlam ve sıcak...

Geçen günlerde daha önceden takip ettiğim bir ürün vardı Adidas Terrex Swift CM7500 Goretex mıd bot aldım. 47,5 numara giyiyorum indirimde 543 TL ye aldım. Aayaklarım çok üşümez sabahları Ankara nın -14 derecedeki ayazında giydim çok memnun kaldım ve şaşırdım Traxion dış taban; ıslak zemin koşullarında bile olağanüstü tutuş gücü sağlayan Continental kauçuk dış tabanı beni hiç yormadı. Goretex uygulanan tekstil malzemesi sık örgülü ve esnek. Günde on bin adım atarım genelde...

Canım ülkemde maalesef ithal ürünler kur ve ötv den dolayı acayip pahalıya satılıyıor, indirimleri takip etmekte fayda var. Deniyor ki piyasada Nisan dan sonra rüyanızda göreceksiniz bu ürünleri haberin olsun...

Kolay gelsin...
      |
      |

• Er
      1 Mesaj
      21 Ocak 2019 23:10:59
      Öncelikle herkese merhaba. Yardıma ihtiyacım olan ve pek fikrimin olmadığı bir konu var. Sizlere danışmak istedim.
      Bi' tane mont almak istiyorum ve hoşuma giden bir model oldu ancak iyimidir kötümüdür bilemedim.

https://www.boyner.com.tr/columbia-mont-753024

Mont linkte mevcut. Kıştan nefret eden soğuk havaları sevmeyen birisiyim. Kat kat giyinmeyi de hiç sevmiyorum. Hafif olsun şık olsun ve kesinlikle sıcak tutsun istiyorum. Kat kat giymek yerine hafif montla işi bitirelim istiyorum açıkçası :) Linkteki mont hoşuma gitti ama performansı nasıldır bilmiyorum. 650 dolum kaz tüyü ve omni heat teknolojisi var, ve su geçirmez özelliği var deniyor. Öncelikle bu teknoloji nasıldır? sıcak tutarmı ekstra bişey giymem gerekirmi. Kaç dereceye kadar korur? indirim kuponu vs 1000tl civarına geliyor. Parasını hak eder mi, yoksa benim tarif ettiğim koşulları sağlayacak daha iyi bir ürün alabilir miyim bu paralara? Tavsiyeleriniz ve yorumlarınız için teşekkür ederim şimdiden. :)
      |
      |

Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
nice türkiye
SEO
millenicom;internet;servis
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.