Şimdi Ara

Outdoor Klüp, İmza Vs..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İmza ve klüp işi diyordunuz ben kabaca bir şey yaptım.

• Eğer resmi siz düzenlediyseniz o yazıya camping filan da yazsak daha ilgi çekici olmazmı.Resim gayet güzel.Yada resim yazısıda iyi nasılsa resmin altında kulübün adı ve linki olacak.Olmuş bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elwingtr -- 4 Temmuz 2016; 11:38:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resmi ben düzenledim. Bir kaç resimden derledim kes, rötuşla hesabı. :D Yazı konusunu bilmiyorum gerisini size biraz bıraktım.
  • takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • logo rengi yeşil ve tonlarında olabilir ayrıca üçgen çadır yerine sırt çanta temalı olsa daha güzel olabilir. Nacizane fikrim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musab -- 3 Ağustos 2016; 13:16:41 >
  • Yeşil konusunda haklısın kardeşim aslında. Bir ara bakabilirsem bakarım.
  • Merhabalar artık @cereyanmühendisi ile ana konumuzu kuralım dedik.Amacımız konu ve imzamızla doğa severleri buluşturup beraber bir etkinlik yapmalarını sağlamak,yahut bölge bölge doğa kulüplerini tanıtıp hep birlikte yürüyüş & tırmanma gibi etkinliklere katılmak.Yani kısacası kaliteli hoş bir vakit geçirmek.Şimdi konumuza gelelim.Ben bu konudaki resmi beğendim onu imzamıza koyalım derim ben.Konu içinede çeşitli resimler,backpacker resimleri filan koyarız konunun sonunda bir kaç resim yerleştirreceğim.
    -En başta bir kulübümüze hoş geldiniz yazısı aynı bu konudaki gibi[simage]
     Outdoor Klüp, İmza Vs..
    [/simage]
    -Daha sonra kulübümüze üyelerin listeleri,
    -Bölge bölge kulüp linkleri(Misal ben antalyada yaşıyorum burada en büyük kulüp olarak todosk var,ayrıca çeşitli kulüplerde var.Her bölgedeki üyelerimizden gelen bilgilerle konuyu toplarız diye düşündüm.)
    -En alta da imzalarımızı yerleştiririz.
    (Ayrıca nasıl forumda birleşip mangal partileri yapıyorlarsa bizde birleşip yürüyüş vb. etkinlikleri foruma duyurmuş oluruz.)
     Outdoor Klüp, İmza Vs..
     Outdoor Klüp, İmza Vs..
     Outdoor Klüp, İmza Vs..
     Outdoor Klüp, İmza Vs..
     Outdoor Klüp, İmza Vs..
     Outdoor Klüp, İmza Vs..

• Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resim on numara,çadırın rengi haki yapılabilir bence.Olurda yaparsanız haberdar edin eklerim mesajlara.
  • Ben kampci degilim ama yuruyuscuyum ben de imza isterim

Sakasi bir yana, takip, yurtdisindayim ama klup hayirli olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.