Şimdi Ara

Oukitel K6000 Plus ile alakalı yeni bilgiler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oukitel K6000 Plus ile alakalı yeni bilgiler
    Bir K6000 pro kullanıcısı olarak benim beklediğim bir diğer telefon ise K6000 Plus
    Gerek büyük bataryası gerekse sağlam kasası beni kendine çeken özellikleri olmuştur.

“The Conquer lakaplı telefonumuzda 12V/2A şarj desteği vardı. 6000 mah pilin 2 saate dolması demek bu da 3 de sarkabilir tabi.
    Cihaz K6000 prodan biraz daha ince tasarıma sahip ve bu sefer ekranda asahi glass kullanılmış. Tam hatırlamıyorum ama kendisi de beğenilen sağlam camlardan biri.
    Devamında ise Oukitel K6000 pro gibi cnc işleme 2,5d curved ekran gibi özellikler sabit kalmış.
    Kameran kısmında ise yine 16 megapiksellik samsung sensör kullanılmış.(Omnivision 16880)
    Ön tarafta ise 8mp 80 derece açıya sahip bir kamera kullanılmış. 8/16mp ler ise gerçek değerler yazılım ile yükseltme yapılmamış. Zaten arka kamera 8mp 13 16mp pek farketmiyor. Çekim kalitesini gösteren şeyler değil bunlar sonuçta.
    Diğer bir gelişme ise cihaza gyroscope eklenmiş. Vr ile kullanacaklar için 6000 mah lık 5,5 inç bir telefon baya kullanışlı olabilir. Ama ağırlıktan dolayı boyun ağrıları ile karşılaşabilirsiniz:D
    Daha fazla bilgi için:
    www.oukitel.com

Oukitel K6000 Plus ile alakalı yeni bilgiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arslanalps -- 15 Mart 2017; 18:10:49 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.