Şimdi Ara

ÖTV yüzde 80 den yüzde 50 ye neden bir türlü düşmüyor???? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Neden düşmediği belli. Yüzde 50 den fatura kesip yüzde 80 den satıyorlar. Farkı elden talep ediyorlar.

• koca ülkeyi yönetenler akaryakıt fiyatlarını düşürdü mü ki çakal esnaf fiyatları çeksin aşağıya.

• Cevap soruda saklı..''Adilik''+Denetimsizlik..Adam %80 dilimden para alıp %50 dilim fiyatı+sahte aksesuar s faturası kesiyor..kimse denetlemiyor..Bazı hacıağalar da takmıyor kaç para verdiğini faturanın ne olduğunu filan ..öyle dönüyor devran işte

• tenekekutu kullanıcısına yanıt

240 nasıl araç satıyorlar peki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sence neden olabilir mesela?

• MyWorldLife kullanıcısına yanıt

%120 olursa satışlar daha çok artar .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek tük dikkat çekmez belki (şikayet edilmez ise) yapan vardır tam detayını bilmiyorum nasıl kılıfına uyduruyorlar çünkü alengirli işlere pek bilmiyorum yapmadığım için detayları nedir fikrim yok ama bu işlemi bir şirket politikası haline getiremezsin.

@Hakandayı

• MART ayını merakla bekliyorum; bakalım o düşen dövizin NE kadarını yansıtacaklar fiyat listelerine ************???

dolar 7 altına inmiş durumda; 8,50 -------------> 7,000 bı araçlar dövizle gelmiyor mu? Atıyorum net satış fiyatı 19 bin Euro, 17 bin dolar vs...vs......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostiki -- 15 Şubat 2021; 14:26:7 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.