Şimdi Ara

Ötv siz araç önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ÖTV siz araç alma durumumuz mevcut bizde sıfır araç almaya karar verdik fakat modele bir türlü karar veremedik aslında ilk tercih bmw 320i ed bütün aile aracı beğeniyor fakat fiyatı biraz yüksek kalıyor bugün İstanbulda bir kosifler oto bayisiyle telefonda görüştüm 151.750₺ tek fiyat verdi sport paket %7 indirimli haliymiş buda ötv yi düşünce biraz yüksek kalıyor daha uygun fiyata alınabilir mi yada farklı model önerileriniz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• juke sero kullanıcısına yanıt
    Araba aile için kullanılacak ondan dolayı D Sınıfı olsun istiyoruz dizel otomatik passat ilk olarak baktığımız araçtı fiyatı highline donanımda 140 sınrına geliyor onun üzerine 10 bin daha bırakıp bmw bakalım kararını verdik ayrıca A3, golf A3 sedanda olabilir uygun bir fiyata bulunursa

• quote:

Orijinalden alıntı: hsncr

Araba aile için kullanılacak ondan dolayı D Sınıfı olsun istiyoruz dizel otomatik passat ilk olarak baktığımız araçtı fiyatı highline donanımda 140 sınrına geliyor onun üzerine 10 bin daha bırakıp bmw bakalım kararını verdik ayrıca A3, golf A3 sedanda olabilir uygun bir fiyata bulunursa

Bmw ve mercedes bu paralarin arabasi. Diger modellere bakmayin bence.

Dizel otomatik ise mecburen c200 ancak benzinlide olur derseniz bence c180 amg de bakin. F 30 u alip 5 yil sonra satarken kasa degisecek. Ben olsam bakmazdim. Ha bide e 180 var. Kasa degisecegi icin o fiyatlara veriyorlar.

Bunlar arasindan c180 amg aliridim

• juke sero kullanıcısına yanıt
    Babamda A3 sedanı daha çok beğendi bugün görüşmüş orta donanım yarı deri koltuklar hız sabitleyici dizel otomatik sis farı olan bir araç varmış beyaz renk 110a bırakırız demişler heralde kasa falan değişecek bunlarda oda beni korkutuyor aldıktan hemen sonra kasası değişirse

• quote:

Orijinalden alıntı: cesmuru

quote:

Orijinalden alıntı: L&M

Her gün üç dört tane OTV indirim konusu açıldığında göre önüne gelene veriyorlar raporu .

Ben o özürlülere acıyorum indirim alacağım diye oradan oraya taşıyıp duruyorlar zavallıları

OTV konularına dikkatlice bakıyorum ama bugüne kadar indirimli Ferrari alanı görmedim hayret aslında tam bizlik

Nasıl kıskanmışsın böyle. Sakin ol. Git devlete sor verdiğin vergiyi. Bu haktan yararlananlara değil. Fırsat geçse elime 10 tane bile alırım ötvsiz araç.

Ne diyeyim ki bu cevabına bilemedim , inşallah eline fırsat geçer diyip ailenden birine bir şey olsun diye beddua mı edeyim .
    İnşallah eline böyle bir fırsat geçmez diyip hayır duası yapıpta seni mi üzeyim.

Çıkamadım işin içinden.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.