Şimdi Ara

ÖTV MUAFİYETLİ (Engelli İndirimli) ARAÇLAR İÇİN BURAYA... (177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.113
Cevap
358
Favori
898.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Engellden engelliye diye satıyorlar, o şekilde olabiliyor belki...

limite girmiyor şu an o araçlar, onun da farkında arkadaşlar da, yarı fiyatına aldıkları arabaları normal fiyata koymuşlar, o da yetmezmiş gibi açıklamalara da yazmış efendiler: akıl vermeyin, ders vermeyin, yok bayide şu kadar....

bizim millete her şey müstehak. Herkes fırsatçı, sonra da zamlara ona buna kızıyorlar, imkanı elde eden anında çarpma peşinde... çok acı çook

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • grimer kullanıcısına yanıt

Havalara uçan Kurdan dolayı muhtemelen tüm araçlar da zamlanacak.

kur düşükken görülmeyen indirimi kur çıkınca anında zam olarak yansıtacaklar. Wellcome to Turkey

• Draqonn kullanıcısına yanıt

bir forumda okudum, akülü araba sığdıracağımız bir araç ne zaman alabileceğiz diye sitem ediyordu bir arkadaş.

Gerçekten Çok acı.

Asıl ihtiyaç sahibinin gayet doğal bir ihtiyacı için çağdışı bir fiyat limiti neticesinde istediği aracı alamaması.

• dragotreis kullanıcısına yanıt

Hocam zaten araç fiyatı ÖTV Li olarak 350bin oldu. Ama zaten 350 iken ÖTV muaf olarak bu araç satıldı. Bana satış temsilcisi cam tavanlı ile arasında 13bin lira var. Düz life alacağına onu alıyor zaten normal kullanıcı dedi. Life bu zamana kadar ben hep engelli indirimli sattım dedi. Ama dediğiniz gibi artık kur bu sevideyken birazcık zor kalacak gibi ÖTV muaf olarak. Hayırlısı olsun diyelim. Herşeyde vardır bir hayır.

• Merhaba herkese iyi akşamlar
    Babam devlet hastanesinden ötv için yüzde 54 engelli raporu aldı araç almak istiyor otomatik, ayaklarında güç kaybı var oyüzden şimdi ne yapması lazım araç almak için yardımcı olursanız makbule geçer

• Vw güncel fiyatları açıkladı. Fiyatlarda değişiklik yok. Tiguan ÖTV muaf listesinden çıkartılmış. Daha önceden alan arkadaşlar, listede olmadan ötv muaf alan var mı?

Düzeltme: Doğuş oto ile görüştüm. Haftaya toplantı olacakmış ve araçlar yine ÖTV muaf olarak verilmeye çalışılacakmış. Döviz kuruna da bağlı aracın geliş kuru kurtarırsa verilebilir dediler. Henüz net değilmiş. Bu araç 350bine satılırken de ÖTV muaf listesinde olmadığını söylediler. Ne kadar doğru bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grimer -- 3 Nisan 2021; 13:50:8 >

hayır, oldu. kanlı bıçaklı sıfır alanlar konusunda defalarca yazıldı. 365 olanları bile verdiler.

Eyvallah hocam, oğlumun raporu haftaya çıkacak araç da o zaman gelecek. Hayırlısı neyse o olsun. Sevgiler.

Şu an girmiyormuş ama, kur çıktığı için olmuyor dediler. Euro 9 un altına girerse veya doğuş insiyatif kullanırsa belki

Şu anda zaten düz life araç bayilerde yok. Olanların hepsi cam tavanlı. 10-15 Nisan da gelecek. Girebilir de girmeyebilir de.

• sapasağlam adamlar engelli raporuyla araba alıyor ilginç valla. adam her hafta halı saha maçına gidiyor ama engelli raporu var

• quote:

Orijinalden alıntı: marto1

Bir kere ben de o gruptan sorumluyum.....Engelliyim istersen rapor yollarım sorun değil.... Kurucu arkadaşımızda engelli...

Ayrıca sizin durumunuzada öğrendim vergi kaçırmayı savunmuşsunuz nasıl açıklayacaksınız?

Vergi kaçırmak anayasal bir suç elimizde sizin yazdığınıza dair görsel kanıtlar var_ Bunu iyilik yapıyormuş gibi lanse edemezsiniz...

BİR TOPLULUK İÇİNDE ELİNİZDE KANIT YOKSA İFTİRA ATMAYIN...Siizin için bunun sonu iyi yerlere gitmez.. Ayrıca vergi kaçırmayıda bir topluluk önünde savunmuşsunuz....Alenen suç işlemişsiniz...

İyi niyetli oluşturulan bir gruba bu şekilde saçma sapan yorum yapamazsınız herkes sizinle aynı düşüncede olmayabilir biz devletimizden destek beklerken bayilere rüşvet,elden para verme vsvsv vergi kaçırma gibi işlemler işimiz olamaz sizinlede olamaz o sebple lafınızı biliniz......Sizi son kez uyarıyorum...

@Marto kardeş, sen belki iyi niyetle kurmuş olabilirsin o grubu lakin benim de girip bakma imkanım olduğunda gördüklerimden hiç hoşlanmadım. Tamam faydalı bilgiler paylaşılıyor ama bildiğin siyaset arenası olmuş ve hadi onu geçtim tek bir fikir dayatılıyor. Sabahtan akşama hükumete, CB na falan saydırıyorlar. Hadi fikir hürriyeti dersin olabilir ama birileri aksini söyleyince hemen linç ediliyor. Yani farklı düşünmek yasak. En kötüsü grubun adminlerinden bazıları da yatistiracagina taraf olup farklı fikirleri hakaret de dahil çeşitli yöntemlerle baskılıyor.

Bildiğin muhalefet platformu olmuş ve farklı fikir de beyan edemiyorsun. Ben daha fazla duramadım açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çerkez -- 4 Nisan 2021; 16:17:14 >

• çerkez kullanıcısına yanıt

Haklısın kardeşim Ben böyle siyasi içerikelri bulunca görünce siliyorum arkadaşım ne zamandır böyle paylaşımlar yapılmıyor yapanında uyarıyorum özelden ayrıca ben hükümet yetkilileriylede görüşüyorum bundan çekinmem engelliyim ben hakkımız için mücadele ediyorum..

Elbette herkes eleştirilebilmeli ama yeri bizim grubumuz olamaz böyle durumlarda lütfen gelin beni uyarın özelden benim telefonum açık herkesle konuşurum benim için akp-chp-mhp-hdp farketmez çekinmem konuşuruuz...haksa hak'tır..

ama kanımca bunları diğer grupların trolleri yapıyor sayımız 2.220 geçti malesef tek başıma idare ediyorum bu insanlara tek tek bulup cevap veriyorum görmüşsünüzdür...

Sizi beklerim gruba link atamam zira burda paylaşım yapmak yasak

• Arkadaşlar Tiguan kur düşmediği sürece girmeyecekmiş muafiyete. Ben kapora verdiğim araç için araç gelene kadar bekleyeceğim. Kur düşerse girebilir dediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetmajere

Merhaba herkese iyi akşamlar
    Babam devlet hastanesinden ötv için yüzde 54 engelli raporu aldı araç almak istiyor otomatik, ayaklarında güç kaybı var oyüzden şimdi ne yapması lazım araç almak için yardımcı olursanız makbule geçer

Şimdi, öncelikle babanızın ehliyeti var mı? Yoksa, en yakın sağlık kurulundan il sağlığa sevk alacak, il sağlıkta heyete girip sürücü olur raporu alacak. Hangi tertibatları kullanacağına il sağlık karar verecek. O tertibatlara uygun araçla kursu bitirip, kodlu ehliyet alacak. Akabinde kodlu ehliyet ve hastane raporu ile limitler dahilinde araç alabilirsiniz.

• Arkadaşlar herkese selam passat yada superb almak istiyorum. Bu araçlar hakkında bilgisi olan varsa anlatabilir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: nvturboforce

Arkadaşlar herkese selam passat yada superb almak istiyorum. Bu araçlar hakkında bilgisi olan varsa anlatabilir mi ?

Sifir fiyat listesine göre muafiyete girmiyor gibi.yakin zamanda fiyat alan oldu mu acaba.ötv muafiyetli alinabilirmi

• ocankio O kullanıcısına yanıt

İkisinin de baz paketi giriyor. Ben daha dün fiyat aldım. Passat impression, superb comfort plus. 185 den fazla vermeyin. 195-200 isteyen bayiler var. Doğuş oto ve erel bu fiyatttan veriyor. Superb passat a göre daha dolu fakat yalıtım ve malzeme kalitesi olarak passat bir tık daha iyi gibi sanki. Hayırlısı olsun.

suv olarak da grandland x essential diye bir donanımla gelecekmiş. Opel gerçekten 170bin fiyat aldım. 1.2 benzinli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grimer -- 7 Nisan 2021; 6:24:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: grimer

İkisinin de baz paketi giriyor. Ben daha dün fiyat aldım. Passat impression, superb comfort plus. 185 den fazla vermeyin. 195-200 isteyen bayiler var. Doğuş oto ve erel bu fiyatttan veriyor. Superb passat a göre daha dolu fakat yalıtım ve malzeme kalitesi olarak passat bir tık daha iyi gibi sanki. Hayırlısı olsun.

suv olarak da grandland x essential diye bir donanımla gelecekmiş. Opel gerçekten 170bin fiyat aldım. 1.2 benzinli.

Doğuş Passat için 184 bin fiyat belirlemişken bayilerden bu fiyat ne yazık ki yok. 205 bin fiyat çekiyorlar. Sizin normal fiyat aldığınız bayii var mı ?

• 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.