Şimdi Ara

ÖTV MUAFİYETLİ (Engelli İndirimli) ARAÇLAR İÇİN BURAYA... (138. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.057
Cevap
353
Favori
888.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben kendi hislerimi yazacaktım ama bu daha iyi :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fotifoti kullanıcısına yanıt
    Ombustamanada yaziniz lutfen... bir de grub var lutfen gelin...
    ÖTV İndirimli Araç Bilgi Paylaşım Grubu
    https://t.me/otvmuafiyet

• marto1 kullanıcısına yanıt

Ombustaman kimdir? Geldim gruba :)

Kamu denetciligi kurumu ombustman yazin google cikar tesekkurler

• marto1 kullanıcısına yanıt

Merhaba, Dilekçeyi göndereceğim ama tablo eksik bilginiz olsun. Full polo alamıyoruz, hybrid corolla'ları da bir gün alıyoruz bir gün alamıyoruz.Fiyat iki çıkıp bir iniyor   Neyse bu haliyle de iş görür.

İnşallah kulak verirler. Dilekçeye de ekleyeceğim üzere, 5 yıl çok uzun bir zaman. Sağlık şartları değişebiliyor, aile genişleyebilir, Kiminin tekerlekli sandalye koyacak yere ihtiyacı var, aracın 5 yıl sorun çıkarmaması önemli, güvenli olması önemli.

Geçen yıl alınabilen araçları alabilsek yeter. geçen sefer de 2015'de hakkım olmuştu. Yine fiyatlar uçmuştu biraz da benim şansım galiba :)

Ortalama zaten hocam aylik duzeltmeler yapilicak durum vahim otesi grubu efektif kullaniyoruz...

ÖTV İndirimli Araç Bilgi Paylaşım Grubu
    https://t.me/otvmuafiyet

• furkan398 F kullanıcısına yanıt

hastaneden aldığınız aslı gibidir maalesef geçersiz,bizimde başımıza geldi,raporu aldığımız hastaneye gidip,ricay la arşivden aslını alıp noterde 3 adet noter onaylı aslıgibidir aldık,raporun aslını hastaneye iade ettik.

• Eski tip H sınıfı ehliyetle araç alabilen var mı? 2015'te Önceki aracı aldığım rapor ve ehliyet geçiyor mu acaba? Maliyeye gidemedim ve herkes bir şey söylüyor :) alabilen varsa bilelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: fotifoti

Eski tip H sınıfı ehliyetle araç alabilen var mı? 2015'te Önceki aracı aldığım rapor ve ehliyet geçiyor mu acaba? Maliyeye gidemedim ve herkes bir şey söylüyor :) alabilen varsa bilelim.

Üstad sana grupta açıkladık herkes bir şey söylüyor diye değil B sınıfı ehliyet alıp ehliyetini yeni kodlu ehliyet yapacaksın üzerinde kodlar olacak

• grandland x benzinli otomatik enjoy donanımları 175.000 tl den engelli indirimli verebiliyoruz bilginize sunarım

• Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt

hangi bayi 300 kişilik engelli grubumuz var alıcıları yönlendirebilriim

• arden otomotiv uşak 0276 333 1 555

• Arkadaşlar merhaba herkese. 15 yıllık ehliyet sahibiydim, yenilemek istedim. Küçükken geçirdiğim bi kaza nedeniyle sol kolumdaki sıkıntı yüzünden heyete girmem gerektiğini söylediler, sonunda raporu aldım. Raporda 47-78-102-64 sınırlı kullanım kodları ile 10.02-35.04-40.11 araç uyarlama kodları mevcut. Bu şekilde ehliyeti yenileyeceğim.

Sizlere sormak istediğim konu, (78) "yalnızca otomatik araç kullanabilir" maddesiyle veya diğer kodlarla ÖTV indiriminden faydalanabilir miyim? Eğer faydalanabiliyorsam bunun için farklı bir rapor, işlem vs gerekir mi? Biraz araştırma yaptım ancak olur diyen de var olmaz diyen de, en sağlıklı cevabı buradan alabilirim diye düşündüm. Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

at8 olan mı yoksa at 6 mı? Enjoy skyline kaç para muhafiyetli ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyfetop -- 28 Ekim 2020; 1:14:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyfetop E kullanıcısına yanıt

skyline ötv indirimli alınamıyor, benzinli araçların hepsi 8 ileri tam otomatik

• andaluz kullanıcısına yanıt
    evet ben faydalandım o şekilde. Benimde ehliyetimde yalnızca otomatik araç kullanabilir kodu var. Aracın hareket ettirici aksamı olduğundan muhafiyet uygulanıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opel Arden Otomotiv

grandland x benzinli otomatik enjoy donanımları 175.000 tl den engelli indirimli verebiliyoruz bilginize sunarım

Süleyman Bey, Enjoy benzinli model için Samet Bey ile görüşüp sipariş verdik hayırlısıyla. Benim merak ettiğim; bu araç Türkiye'ye tahminen ne zaman girer? Bir de girip girmediğini bizim mi arayıp öğrenmemiz gerekir yoksa siz mi haber vereceksiniz? Tabii bir de gelecek ayın zam durumları var. Sizce bu araç gelecek ay da yine Ötv muafiyeti kapsamında olacak mı? (Belli olmadığını biliyorum. Tahminlerinizi öğrenmek istiyorum.)

Muafiyet ile Opel Astra 1.5 dizel elegance alma şansımız var mıdır?

• egea dan iş çıkmıyor arayan yok

https://www.renault.com.tr/renault-fiyat-listeleri/binek-arac-fiyat-listesi.html

reno clıo

Touch 0.9 TCe 90 bg128.500 ₺

Opsiyonlar

TouchÖn Sis Farları750 ₺Konfor paketi (Ön Kol Dayama & Arka Park Sensörü)1.750 ₺Metalik Renk1.500 ₺Stil Paketi (16'' Flex Wheel jant kapağı, 7'' Multimedya, Apple CarPlay, Deri Direksiyon)5.250 ₺Elektrikli Arka Camlar1.000 ₺

• 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.