Şimdi Ara

ÖTV MUAFİYETLİ (Engelli İndirimli) ARAÇLAR İÇİN BURAYA... (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.099
Cevap
356
Favori
896.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Citroen C5 aircross shine modeli için anlaştık. Eskiden araç aldığım raporu yazan ibareden dolayı kabul etmedi maliye o yüzden tekrar rapor çıkaracağım fakat ehliyette 33.02 kodu yazılmış ve bu kodu araştırdım kollarında güçsüzlük olanlara bu kodun yazıldığı söyleniyor. Fakat bende kollarda hiçbir sıkıntı yok. TSE nin de bu kodu kabul etmediğini söyleyenlerde var. 33.02 olup tertibat taktıran oldu mu? Önceki arabamda direksiyon altı salıncak tipte ileri itince fren geri çekince gaz şeklinde tertibat vardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlperDönmez

Merhaba..sizin maliye hastane arasindaki rapor usiniz halloldu mu? Ne kadar surdu bu süreç? Hizlandirmanin bir yolu var mi veya?
    Dün akşam üzeri Vergi dairesinden faks çekmişler. (Bu faks uygulaması da sanırım biraz zorlamayla oluyor, yoksa postayla gidiyor, takipçi çocuk halletti) Bu sabah kargalar kahvaltı yapmadan hastanede açtım gözümü. Biraz güleryüz ve diplomasiyle hiç tanımadığım görevlilerin yardımıyla faksı buldum. Dijital arşivden bakıp yazıya cevap yazacak arkadaşı da bulup (bu gün cuma, haftasonuna kalmasın nidalarıyla) yazıyı yazdırdım. Bizim takipçi vergi dairesinin faksını vermişti, oraya fakslattım. Normal prosedüre göre postayla orijinal yazının gitmesi gerekiyormuş. Bugün işlemi başlatıp işi bitiririz derken şu anda vergi dairesinde müdürde onay bekliyor. Kuş taşa değer de erken onaylarsa belki de rekor sürede bugün alırım plakayı derken bayiyi aradım ki daha yazılım mazılım atılacakmış (kaç saat sürüyorsa artık), bugüne yetişmeyebilirmiş. Yahu dedim ben kıçımı yırttım bu işler için siz bir haftada arabayı hazırlayamadınız mı? Neyse sonra bir gevşeme geldi üstüme, çok da kasmayayım pazartesiye kalsın bari dedim bıraktım :)) Yine de iyi bir süre olacak...

• Yeni Bosna basın express yolu üzerinde ki citroen

• quote:

Orijinalden alıntı: KonsolMania

Peugeot 3008 1.6 dizel cam tavan vs var. 185 bin tl fiyat verdiler. Benzinli için ise 175 bin dediler.

Cıtröen C5 Aircroos Shine paket için 174 bin tl fiyat verdiler.

Kia Sportage 1.5 dizel Elegance paket için 172 bin tl fiyat verdiler.

Kafam çok karışık hangisini alacağımı şaşırdım.

Benim için en önemlisi sürüş koltuğu kokpit en geniş araç hangisi ise onu almak istiyorum.
    3008 benzinli hangi donanım ? GT-Line mı?

• Arkadaşlar 3008 GT-Line benzin otomatik ÖTV siz nasıl alabilirim ? Bayi elinizdeki arabayla takas yaparak alabilirsiniz dedi ama arabamı değerinden daha düşük fiyata alırlar diye düşünüyorum.

• F-G kullanıcısına yanıt
    Merhaba motor donanım opsiyonu neler fiyat gayet iyi 2008 e göre ki 2008 i şuan gt line 180 üzeri istiyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhaba, bizim raporumuz ankara'dan alındı. aracı istanbul alacağız.

raporun onaylanması için raporun alındığı hastaneye mi gönderiyorlar? bunu nasıl öğrenebiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kudycan

merhaba, bizim raporumuz ankara'dan alındı. aracı istanbul alacağız.

raporun onaylanması için raporun alındığı hastaneye mi gönderiyorlar? bunu nasıl öğrenebiliriz?
    Raporun orjinali elinizde ise , raporla satın alacağınız aracın bayisine gideceksiniz,orada size notere gönderiyorlar,noter belgesi ile gidip aracı alabiliyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: frk1

Merhaba motor donanım opsiyonu neler fiyat gayet iyi 2008 e göre ki 2008 i şuan gt line 180 üzeri istiyorlar
    1.5 tsi act dsg, highline donanim. 17 jant, cam tavan ve cift renk var aracta.

• F-G kullanıcısına yanıt
    Fiyat cok iyi hangi bayi acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: dejavu7

Arkadaşlar 3008 GT-Line benzin otomatik ÖTV siz nasıl alabilirim ? Bayi elinizdeki arabayla takas yaparak alabilirsiniz dedi ama arabamı değerinden daha düşük fiyata alırlar diye düşünüyorum.
    5 yıl dolmadan mı oluyor hocam bu ?
  • Zafer Durukan Z kullanıcısına yanıt
    bunlardan önce rapor vergi dairesi aracılığıyla hastaneye gönderilmiyor mu?
  • Bilmiyorum açıkçası. Ben bugün kapora verdim daha rapor elime ulaşmadı. Raporu almaya gidecegim, daha sonra bayi bana noter için bir evrak verecek,babamı alıp notere gideceğim,noterden aşığım evrak ile bayiden araç satışını yapacagiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Schrödinger Kedisi

5 yıl dolmadan mı oluyor hocam bu ?

Alıntıları Göster
    vereceğim aracı ötvsiz almadım hocam normal araç

• kenan2028 K kullanıcısına yanıt
    Dogus esenyurt

• Salı günü aracımı teslim aldım 3 yaşında oğlum üzerine
    Rapor yeni tip
    Yarım gün vergi dairesi bi kaç saatde tescil işlemleri sürdü
    18 yaş altı çocuk üzerine alınacak araba için sorusu olan varsa yardımcı olabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: oktayy82

Salı günü aracımı teslim aldım 3 yaşında oğlum üzerine
    Rapor yeni tip
    Yarım gün vergi dairesi bi kaç saatde tescil işlemleri sürdü
    18 yaş altı çocuk üzerine alınacak araba için sorusu olan varsa yardımcı olabilirim
    Aracınız hayırlı olsun ne aldınız fiyat olarak kaçtan kaça düştü teslimat kaç gün sürdü teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oktayy82 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Size bir sorum var. Benim kardeşim 10 yaşında bedensel engelli 90 üstü raporu var. Onun üzerinden araç alabilirmiyim. Süreç nasıl işliyor.

• street_wolf41 S kullanıcısına yanıt
    Alabilirsin rapordan bayiye verin onlar hallediyor sadece noterden mukavatneme verecek velileri

• sefa_46 S kullanıcısına yanıt
    FOCUS trend x manuel benzinli nisan sonu yazıldim haziran 7 teslim edildi
    150.000 di fiyat 99.500 e düştü
    30.000 vererek fiyat sabitledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktayy82 -- 11 Temmuz 2020; 22:37:40 >
  • 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.