Şimdi Ara

Ötv indirimi gelecek diye millet arabalarini satmaya basladi bakalim nolacak :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
3.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Facebook arac gruplarinda satislar bayagi artti guya herkes bir yerden duyum almis ''kaynak sormayin duyum saglam 1 aya otv indirimi gelecek'' miş...

Bakalim planlar tutacak mi, Haziran'da 60 bine 2010 model aracini satip Temmuz'da 70 bine sifirini mi alacaklar yoksa 70 bine sattigi aractan bile bulamayacaklar mi?

• Faizleri düşürdüler zaten, bayilerde doğru dürüst arabada yok. Ötv indireceklerini hiç sanmıyorum.
  • Buesa da kısmi köylük alandayım şu anda. Orhangazi ilçesi, bugün aşağı indim, şehir merkezine, makyajlı golfler, 2018 model superbler, pejo 3008, grandland x, passat tarzı araçlar dolaşıyor hep. Küçücük ilçede bile trafik adım adım. Eskiden buraya indiğimde arabayı her yere bırakabiliyordum, şimdi 2 kere dönüyorum hatta otoparka koyuyorum. Bu piyasaya rağmen araba satışları zaten iyi, ötv yi zannetmiyorum düşüreceklerini. Benim düşüncem gelmeyeceğidir. Ortalama bir C sedan 200 bin, B sınıfı 150 bin. Bu fiyatlara devam etseler de millet söylenir ama yine de alır. Mecbur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frknsysl -- 10 Haziran 2020; 20:38:31 >
  • bayiye araç geldiğin ötv indirimi olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atrix1212 -- 10 Haziran 2020; 20:50:57 >
  • yok öyle bişey. kendi takıldığı yerlerde öyle muhabbet var sadece
  • Öyle bişey olsaydı millet e ihale deki araçlara 300-400 bin odemezdi, saçmalık burada ihalede 4-5 sene yatan araçlarA ödenen paralara bakın, çalışıp çalışmadığı boya durumu meçhul, bazı araçların parçaları Yok

https://www.eihale.gov.tr/Site/Ihale/Guncel/4
  • atrix1212 kullanıcısına yanıt
    2018 ötv indirimini bilen arkadaş merhaba. Ne zaman gelir var mı öngörün?
  • 2019 temmuzda otv inditimiji bitiren devlet , bu faiz ortaminda ,tekrarmini indirecekmis
  • quote:

Orijinalden alıntı: Son ne olur?

2018 ötv indirimini bilen arkadaş merhaba. Ne zaman gelir var mı öngörün?
    pandemi süreci olmasa ve üretim süreci devam etseydi ötv indirimi gelecekti.
    bayilerde araç olmalı.şuan gelmesinin bir manası yok. tahminin sonbahar.
    bir bilgim olursa paylaşırım.
  • Fabrikalar para basar gibi araç üretir, bayiler dolup taşar arabalar bayilerde yığılırsa o zaman ötv indirimi gelir. Şu an imkansız ama 2021 sonu bir ihtimal bekleyin.
  • Her gün ötv indirimiyle ilgili konu açılıyor :) ötv indirimi gel-me-ye-cek...Belki önümüzdeki sene. Bayilerde araba yok, olan arabalarda deli gibi kapışılıyor. Devlet bu durumda neden ötv indirimi yapsın
  • Aslında devletin yerinde olsam şimdi ötv indirimi yapardım nasıl olsa araç yok. Üretim başladığı gibi kaldırırdım sonra şaaaak bi %10 oy daha.
  • İndirim gelene kadar her ay bindirim geliyor.
    Bu bindirimlerden sonra gelen ötv indirimi bile olsa gene de yüksek fiyatta olur.
    Geçen ay egea easy 103-104 arası iken bu ay 120 bin.Bu arada fiyat ticari araç için.
  • Her ürüne ötv geçiriyor aman dışarı dolar gitmesin diye uğraşıyor
    eee şimdi ne olacak da bunun önü açılacak
    yakın zamanda olacak iş değil
    Olursa da bilinki bir kaç aya seçim olucaktır
  • hala ötv indirimi bekliyorsunuz yapmayın arkadaşlar ekonominin ne durumda olduğu aşikar. ötv indirimi olursa o bayileri yıkarlar.
  • Otv indirimi gelebilir ama once araçların fabrikaların tam gaz araç üretmesi gerekecektir.

En doğrusu TOGG üretimine hiz katmak olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 11 Haziran 2020; 0:36:13 >
  • 60 a alıp 80 ene satan arkadaşlarım var . piyasada satılmayan araç yok diyor satan arkadaş benim alacağım araç da fiyatından yaklaşılmıyor.. Millet uçtu iyice..
  • Ötv gelse sanki fiyat inecek.

Vergi indirimi için araç gelecek ve satılmayacak olmalı.

Siz dua edin ötv artmasın. Üreticiler kendi ülkesine araç bulmakta zorlanmaya başladı. Gecikmiş talep söz konusu. Daha az araç demek az vergi demek. Bu talep ile vergi artışı demek. Herşey sizin için
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.