Şimdi Ara

ÖTV düzenlemesi sonrası indirime girmesi beklenen cep telefonları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
3
Favori
15.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Listeler güncellenmeye devam ediyor. Arkadaşlarımız genel bir araştırma yaparak listeye ekleme yapıyor.

• Bence paçalı dondan da ÖTV vergisi alınsın. Slip don neymize yetmiyor. Fazla kumaş kulkanıp israfa neden oluyoruz. Hemen meclis geceyarısı toplanıp sabaha resmi gazateden yayınlanmalı..!

• Bu ülkenin başında yönetim olmasın halk ekonomiyi Kendi kendine daha iyi yönetir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Liyakat'in/Basari'nin cezalandirildigi bir baska uygulama.

Cok calis, Iyi 5-10 Universite'den birine gir.
    Cok calis iyi Maas al, 40% Gelir vergisi, + Prim vs kesilsin. Halbuki Asgari ucret alsaydin, Okumasaydin, issiz kalsaydin Gelir vergisi odemeyecektin.
    Basarili ol, Dovize ragmen para biriktir, Iyi bir araba almaya git, 160% Oraninda OTV ode... Halbuki ucuz araba alsan, Kaza ve Yogun bakim riskin fazla da olsa, Havayi daha fazla da kirletsen 50% oraninda OTV odeyecektin.

Neden basarili insanlari cezalandiriyorsunuz ?
    Var mi Yazilimcilara, OTV ve KDV istisnasi Teknoloji urunlerinde ?
    Doktor'lara OTV istisnasi mesela ?

Sonra Doktor, Muhendis ulkeyi terk etmesin. OTV dusuyor, ama sadece Fakire, ya da fakir taklidi yapana, maasini asgari ucretten gosterene...
    OkiDoki...

Vergiyi aldin, hadi buraya kadar haksizdim. O vergiyi Ulkemde Ogretmenlere mi verdin ?

Benim vergilerimle git Yurt Disinda Afrika'da Yardim kampanyalari duzenle, ozel iftar yemekleri ver...

Benim vergim nereye gidiyor, Silah mi oluyor, Afrika'ya mi gidiyor, Afganistan'da okul mu oluyor, Japonya'da - Yunan'da Cami mi oluyor ?
    Soruyorum var mi cevap ?
    Yoksul kesim nasil egitilecek, nasil biz ulkeyi ileri tasiyacagiz ?

OTV uygulamasi farkli olmamasi gerekir. Indirim gelecekse, Oy veren kesime degil, butun halka verilmesi gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 19 Nisan 2022; 11:1:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Numenorian Man kullanıcısına yanıt
    Bende M52 almayi dusunuyordum bu siralar hatta dun 5300 e smart tagli alacaktim elim bi gitti bi geldi iyi ki siparisi gecmemisim bakalim bekliyorum bu telefonlar bu paralari edecek cihazlar degil ama bi yerde benim icin ihtiyac p smart 2019 kanser edecek cunku

• Hyperchondriac kullanıcısına yanıt
    Hocam tabii ki etmez ama yorumlar da tamamen isyan üzerine. Yani elbetteki zulüm şu fiyatlar. Ama zeka kavramının bir tanımı da insanın bulunduğu ortama adapte olabilme seviyesidir.

Yani burada şikayet etmesine ben de ediyorum biz de salak değiliz berbat fiyatlar anlıyoruz ama bakıp en düzgün seçenek ne onu idrak etmeye çalışıyoruz.

İki tane dandik reeder tlc gördüler diye tüm listeyi çöp ilan etmişler. Orada alınıp kullanılabilecek birkaçı sağlam olmak üzere birçok cihaz var.

Bu fiyatlar iyi demek değil ama zırlayarak bir yere kadar. A32 M32 M52 bunlar iyi. GM kullanırım diyene GM 21-22 Pro'lar da iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Numenorian Man -- 19 Nisan 2022; 10:53:37 >
  • Allah'a havale ediyorum....

• Öf be telefonlara bak seç beğen al.

• 54 yıllık hayatımda her vergi düzenlemesinde bu fıkra gelir aklıma. Gerçi bu fıkrada artık naif kalıyor.

vezirler huzura çıkmışlar:

- padişahım, hazinede para kalmadı. yeni vergilere ihtiyacımız var

padişah, kavuğunun altından kafasını kaşımış,

- eeee! ne vergisi koyalım?, demiş..

- köprülere adam koyalım, geçenden bir akçe alsınlar! padişah, tamam, demiş. aradan bir süre geçtikten sonra sormuş vezirlerine:

- tepki var mı?

- hiçbir tepki yok!

- iyi o zaman köprünün diğer tarafına adam koyun, çıkandan da bir akçe alsın! aradan bir süre geçmiş, padişah:

- var mı şikayet?

- yok! halkının tepkisizliğine kızan padişah, gürlemiş:

- köprülerin ortasına da adam koyun, gelip geçeni becersin! aradan birkaç gün geçmiş, halktan bir tepkinin olmamasına içerleyen padişah, çağırmış vezirlerini,

-halkı dinleyelim hele bir, demiş gitmişler köye, padişah sormuş:

- var mı şikayet? ses yok. padişah tekrar :

-var mı şikayet ? şikayeti olan söylesin! diye gürleyince arkalardan cılız bir ses duyulmuş:

-padişahım, o köprünün ortasındaki adam var ya!..

- eeee!, demiş padişah bir umutla...

- aksamları çok kalabalık oluyor, sıra uzuyor, eve geç kalıyoruz, bir adam daha koysanız...

• Bu tarz icatlar insanlar için gereksiz.karnımiz doysun yeter.teknoloji telefon camaşır makinesi ütü özel tüketim ve haram ;)

• Tuşlu telefonlarda düşücekmi

• Kur güncellemesi! yapmışlar çok heveslenmeyin.

• Yaşam kalitemiz düştü de düştü dibi buldu, yetmedi mağmaya doğru gidiyor !

• 3310 da müthiş indirim olmuş

• yunusbeen kullanıcısına yanıt

başlamış mı?  Ben 40 yaşındayım, her gün böyle.

• Avrupa da elin ergen Polonyalı’sı Gürcü sünün bile elinde iPhone 13 pro varken bize reeder 13 General mobile galaxy m serisini alabilirsiniz diyorlar ama kendilerinin ellerinde galaxy s22 ultra iPhone 13 pro max varken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AKP ZİHNİYETİ'NİN Vatandaşa Layık gördüğü Çöp Telefonlar.. ŞAŞIRDIK mı HAYIR...!!!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @kerimcem kardeşim sen bizlere hangisini layık görüyorsun , ümmeti üzmeyecek bir model lütfedermisin.

• Bu indirimler yansımayıp satıcıların cebine girecek ekstra kar olarak okudum :D

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.