Şimdi Ara

ÖTV DÜZENLEMESİ SONRASI İNDİRİM GELMESİ GEREKEN BİNEK ARAÇLAR SIRALI TAM LİSTE(Yeni Fiyatlar Eklendi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
421
Cevap
42
Favori
74.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
844 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • acaba beyaz eşyada ötv indirimi ne zaman gelecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: jomily

acaba beyaz eşyada ötv indirimi ne zaman gelecek
    Bı köşe koltuk takımı alacaktım , kimi sebeplerden erteleledim biraz aradan 2 3 ay geçti, vergi indirimi + yüzde bilmem kaç ek indirim var diye gördüm bir baktım aynı koltuğa tekrar, sonucu tahmin edersiniz 2 3 ay önceki fiyatından daha pahalı :)

Konu saptı ama işte ahlaklı orta doğu ülkesinde ahlaklı orta doğu esnafı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim ülke de bu tür şeyler beklemek..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • M Y S T kullanıcısına yanıt
    Bayi ile alakası yok düzenlemenin.indirim yansıyorsa yapacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onurgzd -- 30 Ağustos 2020; 22:24:46 >
  • 6 hafta önce dacia 1.5 dci comfort 4x4 aldım 182000e

• Hocam cok guzel hazirlamissiniz elinize saglik konuyu favorilerime ekledim hemen

• Yazık cidden. Ben abd'deyken 19bine sıfır Mustang veriyorlardı...

Edit: bu paralara lambo satılıyordu çok rahat.

ÖTV DÜZENLEMESİ SONRASI İNDİRİM GELMESİ GEREKEN BİNEK ARAÇLAR SIRALI TAM LİSTE(Yeni Fiyatlar Eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lee-on! -- 30 Ağustos 2020; 23:12:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onurgzd

Bayi ile alakası yok düzenlemenin.indirim yansıyorsa yapacak.
    Pasta cilasiz ve cam filmsiz vermem der ekler üzerine 5 bin daha. Hep yaptıkları şey hocam. Türkiye'de çakallık mı kalmadı sanki...

• bayilerin o farkı size kaptiracagini mi düşünüyorsunuz ?

• Oha emeğe saygı, fiyatlar bence inmez ama respect

• 3)LOGAN MCV Ambiance Turbo 90 bg Euro6D 132.900 Otomatik
    Olması gereken 128.470
    4.430 indirim
    Bu aracın otomatiği varmı ?

• Şimdilik 130 bin liraya kadar net fiyatı olan araçlar için avantajlı gözükse de olası kur artışları sonrası bu araçlar 130 bini geçtiği vakit asıl o zaman bu düzenlemenin(!) vehameti ortaya çıkacak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drangela61 -- 31 Ağustos 2020; 0:5:52 >
  • Size olacağı yazayım.
    Sınırlı sayıdaki mal 10 liraya satılıp bitince 2. Elde(kara borsada) 20 lirada itelenecek.

İndirime inanan net mental retarder dir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam emeğine sağlık inanılmaz bir liste hazırlamışsın.
    Fiyatlar öyle bir yere geldiki indirim yapmaları mucize gibi ,bayiler zaten liste fiyatını bile takmıyor artık.

• Hocam emeğine sağlık harika çalışma olmuş fakat ne bayi bu indirimi yapar kur dalgalanmalarından dolayı ne de bayide araba bulunur. Yine galerilerden 30-40bin farkla satın alınır

• Tablodan anladıgım kadarı ile Satıcılar A ve B sınıfını Ort. 5000TL C sınıfını ise Ortalama 15.000TL Fazlaya satıyorlar.
    Araba 130 ise 135 e 230 ise 245 e satılıyor.Diyecek birsey bulamıyorum.Bir tarafta %220 OTV bir tarafta biraz da biz ekleyelim diyen Satıcılar ki bu Satıcılardan 6 Firma Kamu Kredi Destegine Ragmen Fiyat Artırdıkları icin en sonunda Devlet Tesvik Paketinden cıkarmıstı.
    Rahmetli Levent Kırca'nın Titan lı bir esprisi vardı.Durum aynen o durumu...

Bunun ustune tabii arabaları Vatandasa bırakmayan Galericiler ve 2. Elde Sıfır Fiyatından Fazlasını İsteyen Al Satcı ve Galericiler de var.
    Cogu Vergi 99 depreminden sonra "Gecici" olarak cıkarıldı hepsi Kalıcı Oldu.Gecici Olarak artırılan Vergiler yukselmeye devam etti.
    %15-30 arası olması gereken OTV ler %45 den baslayıp %220 de bitiyor.
    Hybrid lere bile duzenleme yok.Alan MTV den canı yanıyor.Avrupa da Standart araba olan Golf,Passat lar burada rakam ortada 750 ye bir Passat alıyorsun.

Sozun Bittigi Yer...

• 😂🤣😂😂😂🤣😜 Ne indirimi gardaş.Adamlar bindirim yaptı haber gelmedi sanırım.🤨
  • Kimsenin indirim geleceğine inancı yok. Öğrenilmiş çaresizlik. Aslında söyleyenler haksız değil göstermelik birkaç model haricinde indirim gelmez. Kur farkı vs en fazla zam yapmazlar fiyatlar sabit kalır fakat zamlar anında yansır. Hatta yansımış bile. Biraz moralimiz bozulsun mu?
    Dün Audi A4 40 TDİ S-Line ın fiyatı buymuş.
    ÖTV DÜZENLEMESİ SONRASI İNDİRİM GELMESİ GEREKEN BİNEK ARAÇLAR SIRALI TAM LİSTE(Yeni Fiyatlar Eklendi
    Bugün aynı araç

Aradaki fark 106.814 TL. Tam tamına bir Egea parası. Devlet baba zenginin malına daha da mal kattı. 0 alıp garaja çeken galericiye al satçıya devlet baba bir Egea hediye etti. Aracı satıp 560 bine ev alsa bedavadan gelen 106 binle Egeayla beleş beleş gezer. Garibanın yüzü gülür mü? Daha acısı bu en ucuz 2.0 araçlardan biri. Diğer 2.0-3.0 araçlarda oluşan fark belki bir sıfır Megane kadardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yılan Serdar

Bı köşe koltuk takımı alacaktım , kimi sebeplerden erteleledim biraz aradan 2 3 ay geçti, vergi indirimi + yüzde bilmem kaç ek indirim var diye gördüm bir baktım aynı koltuğa tekrar, sonucu tahmin edersiniz 2 3 ay önceki fiyatından daha pahalı :)

Konu saptı ama işte ahlaklı orta doğu ülkesinde ahlaklı orta doğu esnafı

Alıntıları Göster
    sen sadece köşe takımı alacaksın.ben nasipse sıfırdan ev kuracağım
    koltuk takımları aynen çok pahalı
    beyaz eşyada kışı bekle ötv indirimi gelir dediler ama bakalım gelecekmi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.