Şimdi Ara

ÖTV DÜZENLEMESİ SONRASI İNDİRİM GELMESİ GEREKEN BİNEK ARAÇLAR SIRALI TAM LİSTE(Yeni Fiyatlar Eklendi (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
421
Cevap
42
Favori
74.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
844 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pola ya 300 bin veren varsa aklndan suphe duyarim almayin arkadas

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • copycat kullanıcısına yanıt
    Benim görüşürüm büyük ayaklanmaya adım adım gidilmektedir.
    Devleti yönetenler bunun da farkında.
    En zengini de, en fakiri de beraber katılım sağlayacaktır.
    Sanıyor musunuz namuslu, yandaş olmayan, aşırı zengin olan da bu durumdan memnun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bir polo 308 bin lira değil bir polo için istenen vergi 165 bin lira. şu ayrımı yapın artık arkadaş.
  • Şu anda en iyi araba egea 1.4 hatchback miror gibi duruyor lpg de taktırdın mı uzun vadede binilecek en mantıklı araba

• Fiat fiyatları güncelledi. Eski haline geri döndü eylül zammıyla konu güncellensin

• young_rock Y kullanıcısına yanıt
    Arkadaş mercedes bmw alırken cebinde götürmesi gereken 300 bin peşinatı atlamış hocam ondan öyle diyordur
    C ve 3 serisini örnek bile vermiycem mesela A ve 1 serisi almaya gittiğinde 350k fiyatı var. 5 binle o aracı alırken kolay gelsin, başka anlamda alacak herhalde
    Bir örnek kendimden vereyim ben 11k kazanıyorum 1+1 evim ve A180d aracım var, yaklaşık 1 yıldır her ay banka hesabımda max 100 lira nakitle dolaşıyorum, karta abanıyorum mecburen ki evim kira olsayı düşünemem bile, ayrıca ben kendi aracımı aldığımda 230 bin liraya aldım şuan 330 bin liradan başlıyor aynı yaş ve km'deki emsalleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReaLGz -- 2 Eylül 2020; 13:38:52 >

• Valla yaşanmış örnekle ne de güzel anlatmışsınız. 😊 Haklısınız, peşinatı unutmamak gerek 😀

• mehmetyilmaz77 M kullanıcısına yanıt

https://forum.donanimhaber.com/bisikletlere-uygulanan-fahis-vergiler--131932823

• ReaLGz kullanıcısına yanıt
    300bin peşinatı biriktirene kadar araba 600 olur. borca girip alacaksın işi bitireceksin. kendine güvenmiyorsan da milleti izleyeceksin.. herkes ağlıyor ama herkes alıyor nasıl oluyor bu iş? Türk halkı ağlamayı meslek etmiş artık. Okeyde bile ağlayarak taş getiryorlar
  • Egealar zamlandi 4 bin 6 bin arasinda.

• Eskiden güler geçerdim ama artık baya baya endişelenmeye başladım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ReaLGz

Polo 1.6 TDI SCR 95 PS DSG Comfortline 295.400,00 TL
    Polo 1.6 TDI SCR 95 PS DSG Highline 308.900,00 TL

AHADHASHDSAHAHSAHAHSAHSHAHSAHAHADHASHDSAHAHSAHAHSAHSHAHSAHAHADHASHDSAHAHSAHAHSAHSHAHSAHAHADHASHDSAHAHSAHAHSAHSHAHSAH
    Aslinda trajikomik 300 bin tl verip bu araci alan var, sanirim 1.6 ile hem ust vergi diliminde hemde 100 bg bile yok.

• young_rock Y kullanıcısına yanıt
    c segment egea alma arefesinde istanbulda. sosyal hayattan kasıt müslüman olduğu için alkole, ota, b*ka ve sigaraya para vermiyor. parayı biriktirmeye baksa araba olacak 160 170 sene sonu yetişemezsin.. kredi çekmekten başka şans yok. kısacası araba almayan ileride yaya kalır. ha niye sıfır alıyor bu adam derseniz de ikinci eli sıffırından daha pahalı olduğundan hocam. iyi günler
  • Egea mı megane mı daha mantıklı ne diyorsunuz

• Süleyman Çakır. kullanıcısına yanıt
    Ben aldım zaten, daha 9 ay geçmeden üstüne 100k koydu, gelecekte alırım dediğim araç da 120k zamlandı yani aslında 20k zarardayım. Sokakta kaç tane 1-2 yaşını geçmeyen araç görüyorsun? İkinci el araçlar elden ele geziyor şuan. Satışlar dibi gördü, zaten kapış kapı gidiyor olsa 2. eller bu kadar artamaz. Bayiye gelecek 3-5 araç için sıraya yazılanların olması ülkenin %70inin fakir olduğu gerçeğini değiştirmez.
  • vagus35 V kullanıcısına yanıt
    Her şeyi iktidara bağlayan ya cahildir,yada ön yargılıdır.bu durumun bir çok bileşeni var,bunları gö
    zardı et milleti hakir gör,sen kafayı değiştir önce.

• mg_22 kullanıcısına yanıt
    Kime bağlayalım, sana mı bağlayalım?
  • copycat kullanıcısına yanıt
    2010 yılı nisan ayında 1000thb 50 tl yapıyordu bugün itibarı ile 1000thb 237tl yapıyor üstadım. Thai ekonomisi fena değil yani.

• fiat da listeyi açıkladığını göre şu an alınabilecek en uygun c sınıfı otomatik dizel araç egea lar. 188 den başlıyor. megan focus hepsi 270 ve üstü görünüşe göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgur2016 -- 2 Eylül 2020; 16:48:33 >
  • Vay arkadaş araba işi bitmiş okeye dönüyor. Ülkede. Bence oldu olacak araba hiç satılmasın.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.