Şimdi Ara

ÖTV DÜZENLEMESİ SONRASI İNDİRİM GELMESİ GEREKEN BİNEK ARAÇLAR SIRALI TAM LİSTE(Yeni Fiyatlar Eklendi (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
421
Cevap
44
Favori
74.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
844 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • wakrupalice kullanıcısına yanıt
    Çünkü indirim yapılan araçlar listesi bu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • JonVaynen kullanıcısına yanıt
    Orta sınıf işin Neredeyse piyasadaki tüm araçlar var hocam.

• Alamayacağıma o kadar eminim ki sadece öylesine bakıyorum fiyatlar çok ütopik geliyor bana artık oyun gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Focus trend x 1.5 dizel otomatik yazdığın gibi 220 degil bugün sordum 280bin ve kasım ayında fiyat ne olursa dedi. Çok merak ediyorum bu arabayı bu paraya kim alacak

• quote:

Orijinalden alıntı: road warrior

Focus trend x 1.5 dizel otomatik yazdığın gibi 220 degil bugün sordum 280bin ve kasım ayında fiyat ne olursa dedi. Çok merak ediyorum bu arabayı bu paraya kim alacak
    https://www.ford.com.tr/fiyat-listesi/ford-focus-fiyat-listesi

ÖTV DÜZENLEMESİ SONRASI İNDİRİM GELMESİ GEREKEN BİNEK ARAÇLAR SIRALI TAM LİSTE(Yeni Fiyatlar Eklendi

• Fiyatlar inse nolacak yine araç yok.toyotaya gittim chr modeli için
    Ekimde gel diyo.ismimi bile yazmıyor.ekimde kapora alcakmısınız diyorum.
    Kesin değil diyo

• kuzenim kanadadan 1000 dolar jojistik ucreti verip gemiyle 3000 TL ederine aldıgı toyota celica getirtti ilerisi gerisi bosta burda 100 bin tl den fazla olan arabaya orada 3000 tl ye biniyorlar bence bizim insanlarımızın biraz insanlar yurtdısında nasıl yasıyor bazı acılardan en azından öğrenmeleri veya haberdar olmaları lazım sorun burda galiba
  • road warrior kullanıcısına yanıt
    Ve ruh hastaları araba satabilecekletini düşünüyorlar

• ermanerz kullanıcısına yanıt
    Ford Focus 1.5 Ti-Vct Titanyum Manuel 236.700 TL'den 222.000 TL'ye inmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plf -- 1 Eylül 2020; 21:16:52 >
  • plf P kullanıcısına yanıt
    Civic- megane ve Qasqai için ben hiç bir yerde baz donanımlı araç bulamadım

• Bu fiyatlara arac alan insanın aklından süphe ederim
  • Elinize emeğinize sağlık hocam.
  • Konuyu paylaşan arkadaşa teşekkürler. Yeni fiyat sisteminde SANDERO Stepway Turbo 1.0 100 bg ECO-G ile ilgili bayilerden fiyat bilgisi alan ya da herhangi bir tahmini olan var mı ?

• frozensoul kullanıcısına yanıt
    Alakası yok Bugün al 1 yıl sonra 50.000 kârdasın, çoğu al sat yapıyor. Malum sitede 2020 model araçlar. Fiyat listesinden pahalı aradığım aracı Sivas’ta bulsam Sivas’a giderim değer

• ermanerz kullanıcısına yanıt
    Ben global araç değerlerine göre değerlendiriyorum. Ben hicbir sekilde bu ülkede bu fiyata arac almam. Neden devlete para kazandırayım ki? Böyle bir arac fiyatlandırması yok yani.
  • Farfaraway21 kullanıcısına yanıt
    Pardon hocam siz manuel vitesi söylemişsiniz ben otomatik anlamışım. Manuelle otomatik arasında 63bin oynuyor o da güzel:))

• quote:

Orijinalden alıntı: road warrior

Pardon hocam siz manuel vitesi söylemişsiniz ben otomatik anlamışım. Manuelle otomatik arasında 63bin oynuyor o da güzel:))
    Aynen hocam. Otomatiği %80 ÖTV dilimine geçmiş. Vergileri çıkarınca aradaki fark 8.945 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Farfaraway21 -- 1 Eylül 2020; 22:7:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frozensoul

Ben global araç değerlerine göre değerlendiriyorum. Ben hicbir sekilde bu ülkede bu fiyata arac almam. Neden devlete para kazandırayım ki? Böyle bir arac fiyatlandırması yok yani.
    bu kadar devlet düşmanı olmamak lazım bence bu ülkede yaşıyoruz sonuçta bende savunmuyorum bu vergileri ancak her ülkede politika farklı

Mesela amerikada araba ucuz burada pahalı
    Türkiyede çoğu sağlık hizmeti çok uygun mesela covid-19 tedavisi bedava amerikada bu hastalığa yakalansanız 15.000-25.000 $ arasında para talep edecek hastaneler sizden

Bizim ülkede arabaya binmenin bedeli bu işte yapacak bir şey yok arabasız yapamayacağımıza göre mecbur fırsatları değerlendirecez
  • judger90 kullanıcısına yanıt
    ŞAka mısınız ya? cidden
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.