Şimdi Ara

OTURUP KARA KARA GELECEGİ DÜŞÜNMEK (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
4
Favori
41.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
264 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hep dış güçler.https://www.youtube.com/watch?v=tYZoXONbZrU

Ekonomi şahlandı

USD Amerikan Doları 7,19527

Euro 8,18198
  • Bende düşünüyordum ki forumdan uzaklastirildim milletin çokta umrunda değil saldım gitti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İnsanın içine öküz oturuyor değil mi ? Black Angus.
  • Serhtt44 S kullanıcısına yanıt
    Dua ediyorsun karşılığında mal veriyorlar. YENİ TÜRKİYE'YE HOŞGELDİNİZ
  • Fakirler yine ağlarken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu şarkı bize gelsin o zaman.

https://youtu.be/a3tnqZWZamo

• HesTr33123 kullanıcısına yanıt
    Desene Dünyada üretilen mal ve malzemelerin %40 pazar sahibi olan Türkiye ile dolar karşısında aynı değere sahip olan Çin Yuanı Dünyanın endeğerli parası?
  • Nevfel kullanıcısına yanıt
    nie o zaman bay erdoğan ırak ta 2 milyon insan ölürken abd askeri için dua ettiğinde yanındaydınız fetö demişinde fetöyü kozmik odaya kadar sokan heralde bizdik yani kısacası birader boş adamsınız samimi değilsiniz burda mağdur edebiyatı yapacak son kişi sizsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazy585858

Sıçtık bittik beyler işte.. Evlenmekde hayal oldu artık bundan sonra karnımızı doyurmanın derdine düşeceğiz...
    Gecmis olsun hocam.Bu gidisle bekar kimse evlenemeyecek.Manuel takilmaya devam

• quote:

Orijinalden alıntı: Nevfel

Dolar euro yükselmesin diye her efelenene boyun eğerek nereye varacaksınız? Ülke bağımsızlığı sizin zararınızdan daha önemli. Amerika kendi ülkesinde ki teröristleri vermiyor bizimkileri vereceksin diye tehdit ediyor.

Yargıya müdahale edemeyiz diyen amerika, Erdoğan'a yargıya müdahale et adamımız yarın akşam altıda serbest kalsın diye tehdit ediyor. Azıcık milli olun.

Herşey dolar euro değil. Milli şerefimiz hiç bir parayla ölçülemez.
    Denizler amerikan 6. Filosunu protesto ederken senin İsmail Kahraman abin filo onunde secdeye yatiyordu.Totonuz sıkışınca hepiniz anti-emperyalist oldunuz masallah

• Nevfel kullanıcısına yanıt
    sen hala olayın rahip'te bittiğini düşünüyorsun değil mi?
    e tabi böyle düşündüğünüz için kabahatli sayılmazsınız zira çocukluğumuzda bile tarih kitaplarında birinci dünya savaşının başlamasına sebep arşidük ferdinand'ın suikaste uğramasını kazıdılar beynimize. şu olayı da buna benzeterek acaba neden diye sorgulayamıyoruz.

bak ben sana ufak bir bilgi vereyim ufkunun açılmasını mümkün kılarım belki. bu dövizin artmasının pederle mederle alakası yok, ne ile alakası var biliyor musun? son 5 senede ülkede yaşananlarla.
    sana bir kaç haber-makale yolluyorum belki okursun;
    http://www.milliyet.com.tr/yazarlar/sukru-andac/melek-yatirimci-yasadi-5-yil-vergi-vermeyecek-1546361/
    https://books.google.com.tr/books?id=vJp_AgAAQBAJ&pg=PA28&lpg=PA28&dq=yabanc%C4%B1+yat%C4%B1r%C4%B1mc%C4%B1+5+y%C4%B1l+kalma+%C5%9Fart%C4%B1&source=bl&ots=ad0J0xkQzt&sig=Z_5ty7o1GD3zsyOklMvs2vWibFI&hl=tr&sa=X&ved=2ahUKEwixs9v4z-jcAhWGA5oKHZ0RAysQ6AEwBXoECAUQAQ#v=onepage&q=yabanc%C4%B1%20yat%C4%B1r%C4%B1mc%C4%B1%205%20y%C4%B1l%20kalma%20%C5%9Fart%C4%B1&f=false

haberlerin teması şu, ülkeye yatırım yapan yerli özellikle yabancı sermayeler 5 yıl süre ile bu yatırımlarına devam ederlese vergiden muaf olacaklar.
    haberin ve bizzat türkiye teknoloji geliştirme vakfı'nın yayınlandığı tarih ne? 2012
    2012 son çeyreğinde başlayan bu atılımla türkiye pazarına giren yabancı yatırım ülkede kaç yılına kadar kalmak zorunda? 2017 sonu ve 2018

sadede gelirsek; zamanında ülkede yabancı yatırımcıyı ikna etmek için 5 yıl vergi vermeme şartı kondu, yatırımcı geldi vergisini vermedi yatırımını yaptı kazancını kazandı, bu yarını ne olacağı belli olmayan ülkede 5 yıl kalıp çıktı, adamın getirdiği döviz de onunla beraber gitti.
    hah bu anlattığım 5 yıl'ın sonu da 2017 sonu ile 2018 yılına tekabul ediyor. peder meder işin masalı yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12henry14 -- 13 Ağustos 2018; 2:23:12 >

• Ülkenin Tyt Türkce ortalaması 2 net bile değil kime ne anlatıyorsun.

• Yıl sonuna mı logaritmik artış olacak.2-3 güne önlem almazlaraa dolar 10 olacak.O önlem de kısa vadeli olacak.En iyi ihtimalle 1 haftaya 10 tl olur.

• Yurtdışına kapak atabileceğiniz meslekleri yazın.Dilinizi geliştirin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevfel

Erdoğan merttir zalime boyun eğmez bildiği için "Onu seçmeyin bana oy verin, ben herkese boyun eğerim, fetöcüleri dahil herkesi bırakırım yeter ki dolar yükselmesin" kafasında olduğundan, bizde bunu görüp, milli bağımsızlığını dolara euroya satmayacak olan Erdoğan'a oy verdik.

Beğenmeyen amerikan büyükelçiliğine gidip dizçöküp yalvarabilir. Ama vatanını para için satanlara Amerikalıların merhamet edeceğini düşünüyorsanız Allah akıl fikir versin.
    ünlü bir müslüman düşünürü şöyle demiş galiba günümüze de iyi uyuyor

-Batılılardan nefret ediyorum, Amerika’dan nefret ediyorum; ama daha çok Amerika’nın vicdanına sığınan müslümanlardan nefret ediyorum.”

• 4yashiro kullanıcısına yanıt
    Abd kara para basiyor isgal ettigi ulkelere demokrasi diye girip tum ALTİN depolarini abd ye tasiyor İSGAL ETTİGİ TUM PETROL KAYNAKLARİ ABD YE GİDİYOR ne yani fabrika ac demek sucmu simdi ? Gelisme yerinde say trol seni

OTURUP KARA KARA GELECEGİ DÜŞÜNMEK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HesTr33123 -- 13 Ağustos 2018; 7:56:48 >
  • Reis açıkladı yeni para birimimiz allah birşey almaya gittiğinde para vermiyorsun benim allahım var diyorsun tamam cepte taşımak yok bozuk para derdi yok sadece sözlü yüzyılın buluşu.

• Areyouradyo kullanıcısına yanıt
    hem arapmusta kızlar teklif ediyomuş hocam
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.