Şimdi Ara

Oturunca Testislerde Ağrı ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
9.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar pc başında oturduğum zaman yada kot giydiğim zaman sol testis damarlarında ağrı oluyor ve sanki testis sıkışıyor bu durumla karşılaşan varmı ?

internetten araştırdım varikosel diye bir hastalık var testis damarlarında genişleme sorunuymuş, kontrol ettim 2 damarda aynı genişlik ama sanki biraz büyük gibi bu durum normalmidir ?

lütfen ciddi mesajlar atın

• Doktora git ciddi olabilir.
  • arkadaşım bu konular şakaya gelmez vakit kaybetme doktorun yolunu tut ileride iş açmasın başına
  • ağrı olduğu zaman masturbasyon yap bi ağrı bi süre sonra geçcekmi ciddiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Altair*

ağrı olduğu zaman masturbasyon yap bi ağrı bi süre sonra geçcekmi ciddiyim

ayağı kalktığım zaman geçiyor
  • Acil bir üroloğa görünmenizi tavsiye ederim, ciddi birşeş olabilir. Konuyu buraya açsanız daha iyi olur.
    http://forum.donanimhaber.com/forumid_412/tt.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: sıkkın

Arkadaşlar pc başında oturduğum zaman yada kot giydiğim zaman sol testis damarlarında ağrı oluyor ve sanki testis sıkışıyor bu durumla karşılaşan varmı ?

internetten araştırdım varikosel diye bir hastalık var testis damarlarında genişleme sorunuymuş, kontrol ettim 2 damarda aynı genişlik ama sanki biraz büyük gibi bu durum normalmidir ?

lütfen ciddi mesajlar atın

onu nasıl anlıyorsun hocam
  • Bendede vardı neden oldugunu bılmıyordum geçenlerde fark ettım çalısırken testislerimi çalıstıgım masaya çarpıyodu sımdı dıkkat edıyorum bi sorun kalmadı sakın senınde bı yere fılan çarpıyo olmasın
  • Kot giyme bol rahat kumaş pantolonlar giy. Bu tür dar kotları vücuda verdiği zarar epeyce büyük...
  • Varikosel olabilir ben geçen ay bu yüzden ameliyat oldum.Araştır derim.
  • Bu arada basit bir soğuk algınlığı da olabilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknikkonular

Bu arada basit bir soğuk algınlığı da olabilir...

daha öncede vardı ama geçmişti şimdi tekrar başladı
  • Kalkar bu
  • Fazla mastürbasyon fazla oturmak bunun sebebi.Her ne şekilde boşalırsanız boşalın sinnirlerde gerilmeler meydana gelir.Bunun üstüne de bütün gün oturuyorsanız ağrı artar.Mastürbasyona ara verin biraz
  • SS?
  • Neye oturduğuna bağlı olarak ağrı olabilir sanırsam. İşin uzmanına sorunuz bence
  • bendede kıl çekiliyormuş gibi oluyordu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.