Şimdi Ara

Oturumunuz 1 dakikadan az bir süre içerisnde kapatılacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
7.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet Değerli Dostlar. hiç hayatımda görmediğim ve dün gece ilk defa windows 8.1 işletim sistemli laptobumda aldıgım bir uyarı bu. ve bu uyarı, normal bir pencere olarak gelmedi direkman windows 8 e ait mavi çizgi şeklinde ÖRNEK :http://4.bp.blogspot.com/-QXXH42SGKus/UJka-YPNRWI/AAAAAAAASiE/OM-IE7iEnos/s1600/enpedi-16-10-37.png Bunun gibi geldi. Fakat bende ki yazı daha farklıydı. ( Oturumunuz 1 dakikadan az bir süre içerisnde kapatılacak ) gerçektende soyledığını yaptı ve 10 sanıye sonra bilgisyar kendiliğinden kapandı. bunun sebebını araştırdım fakat sonuca ulaşamadım. donanımsal bir hata mı? sistemden kaynaklı bir problem mi ? çözemedim doğrusu. bu hatayı aldığım sırada knıght onlıne oynuyordum. tam nt ye girmiştikki pc gitti millet sövdü flan Yardımlarınızı beklıyorum. Allaha emanet

• Coontrea987989 C kullanıcısına yanıt
    2 soru ;
    1. Windows açılışında Local hesabınızdan Microsoft hesabına geçiş yaptınız mı ?
    2. Resimdeki kurmaya çalıştığınız program muhtemelen windows tarafında kötü amaçlı bi yazılım barındırdığı zannedilerek o ekranı veriyor. O programı kurduysanız malware taraması yaptınız mı ?
  • öncelikle yardımın ıcın teşekkürler kardeşim ama o resim sadece bir ornek googleden buldum onu :) scrren bana ait değil ve hata o değil benım aldıgım hatanın resmını ınternette bulamadım onu sadece o tıpte bır uyarı geldıgını gostermek ıcın verdım. ayrıca hesap değişikliği local microsfot hesaplarıyla oynamadım hesabım local. ve aylardır boyle ben şahsen hiçbir tahmınde bulunamadım bu hata ıle karşılaşınca ama şuan ısıdan kaynaklı oldugunu düşünüyorum. sistem kendini kapattı dıye tahmın edıyorum veya çok çalışmaktan olabilir cuınku 15 saati geçmişti çalışıyordu
  • Coontrea987989 C kullanıcısına yanıt
    Isıdan dolayı kapandığını düşünüyorsanız coretemp isimli yazılım varhttp://www.alcpu.com/CoreTemp/ onunla kontrol edebilirsiniz. Laptopun uzun zamandır çalıştığını ilk mesajda belirtseydiniz iyi olurdu....
  • ısıdan falan değil şahsen virüsten dolayı oluyor. norton 360 kurun tam tarama yapın
  • windows 8 ile gelen özelliklerden bitanesi sıkıntı yok sistem kendini güncelleyip açılışta dosyaları yüklüyor
  • cevaplarınız için teşekkürler. sanırım osmantalhaaslan arkadaş cevabı doğru vermiş çunku birkaç kişi daha hatta 6-7 kişi daha aynı şeyi soyledı bugun. evet guncelleme olabilir. tabiki sistem bunu tekrarlayıp tekraralamadıgında göreceğiz net bir şekilde.
  • Aynı sorun bende de iki sefer oldu. Durduk yere windows oturumunuz kapatılmak üzere uyarısı veriyor ve wireless, lan driver sürücülerini silip interneti kesiyor. Çok garip bir durum. Acaba bu da windows 10 un kronik sorunlarından mı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.