Şimdi Ara

oturum acarken explorer acılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oturum açarken explorer yüklenmiyor. hatta görev yöneticisinden yeni görev çalıştır dedigimde de explorer bulamadım diyor. neden olur bu? bir fikti olan varmı.

• XP'i Optimize edeyim filan derken explorer'ı silmiş olmıyasın
  • explorer duruyor görev yöneticisinden ulaşabiliyorum. ama çalıştır dedigimde ciks aynı zamanda görev yöneticisinden disk göz atabiliyorum. ama c: yaptıgında yol yok fdiyor. virüs olma ihtimali zor. yada virüs mü ?
  • Açıkcası bu tarz sorunlarla internetten yada forum uzerınden pek yardımda bulunabıldıgım söylenemz hani PCi görmeden hakim olmadan bısıler yapamazsın ya işte o tiplerdenim ben ama

virüs yada donanımsal bir sorun oldugunu dusunuyorum.
    Antivirüs programı taratırmısın..

Eger yine sorun çözülmezse burayı inceleyin Ama ileri duzey yada orta duzey bir bilgisayar kullanıcısı degilseniz pek önerilmez bunu yapmanız
    http://resim.donanimhaber.com/m_13619446/mpage_1/key_//tm.htm
  • arkadaşım dediklerine katılıyorum. pc yi görmeden anlamak zor oluyor genelde. ama fikir cıktıkca bir şeyler yapabiliyoruz.
  • Ee noldu son durum ne ?
  • dosyaların yedegini aldım. şimdide format atıcam. çıkamadım işin içinden.

düzeltme: bu arada cd yi takıp kurtarma konsolunu çalıştırdıgımda. makina restart atıyor. bir fikir verirmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talking -- 22 Ağustos 2008; 9:45:40 >
  • CD değiştirmeyi dene dicem ama alakası bile yok
  • bencede alakası yok ben format attım düşünmeye gerek yok ne yapalım bi recovery programı kurmazsak boyle olur.
  • explorer.exe dosyasını netten bulabilirsin.bozulmuş olabilir
  • denedim baska bilgisayardakini kopyaladım ama gene hata veri hata zati bulamıyorum hatası. buyuk ihtimalle dosyaya erisecek yolu gormuyor. sorun baska yerde cunku çalıstırdan c: yapıncada bulamıyorum diyordu. ama gorev yöneticisinden gözat yapınca butun dosyaları goruyordu. ilginc dogrusu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.