Şimdi Ara

oturduğum apartın internet sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar yardımcı olan olursa çok sevinirim yada en azından sorunu bilip söylerse yine çok sevinirim.

ben bir ilçedeki apartta kalıyorum

zemin dükkat ve üstte iki kat var 3 er küçük aparttan 6 apart var.

dükkanda modem ve dükkandaki modemden lan kablosu ile şu aşağıdaki video daki cihaza (değişik bir acces point) galiba bağlantı geliyor dükkandaki modemin ismi dükkan 1. kattaki kat1 2. kattaki kat2 bu lanet wifi çok sık kopuyor oyun oynamak imkansız bende bi switch ile bizim kattaki acces pointin kablosunu switce bağladım iki çıkış verdim birin ibenim bilgisayara birini bu acces pointe bağladım benim bilgisayarımda görünen ağ kat2 hayret ettim ben modemin ismi çıkacak zannederken bilgisayarımda kat2 ağ gözüktü bilgisayarımda sorun yok internete girdi ve hiç kopmadı ama acces point çalışmıyor . sorunu anlayamadım ama sanırım modem üzerinden farklı bir ayar yapılmış. bu arada 1. katta ki cihazda video nun 1.08 deki kücük güç arttırıcı cihaz var kat ikide yok.

komşu kapımı çalıp internete giremediğini söyleyince bağlantıyı eski haline getirmek zorunda kaldım ama benim internet keyfim kısa sürdü maalesef bu sorun nasıl çözülecek ev sahibi birşey yapana kadar aylar yıllar geçecek modem den direk kablo çekmemi istemediler

• videodaki cihaz dış ortam için 2. tanesine direkt bakacak şekilde kullanılıyor... bina içinde işe yaramaz...

• quote:

Orijinalden alıntı: ugah6aiw

videodaki cihaz dış ortam için 2. tanesine direkt bakacak şekilde kullanılıyor... bina içinde işe yaramaz...

• lord276 kullanıcısına yanıt

yalan mı troll efendi... dış ortam için yönlendirilmiş anten bina içinde iş görmez...

• ugah6aiw kullanıcısına yanıt

hhahahahhhahahahahahhhahahha harbiden komiksin :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.