Şimdi Ara

@OttomanWizard tarafından 3200 tl dolandırılmam hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Karşılıksız
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • @OttomanWizard nickli eleman tarafından 3200 tl dolandırıldım. Hesabına para gönderdiğim kişi Murat Yaşar. Nickin arkasına sığındığından kim olduğu belirsiz bu kişi teknik takiple artık ortaya çıkar. Bu @OttomanWizard d 2016 yılında üye olmuş. Profil sayfası dürüstlükten dem vuran giriler ve imzası Hz. Ömer sözü. O Hz. Ömer'in adaleti inşallah seni bulup çarpar da hem bu dünyada hem öbür dünyada hak ettiğini yaşarsın. Bundan sonrası savcılık işi. Benden de foruma duyurması ve tüm forumdaşların bunu yayması kalmış. Konu ile ilgili ayrıntılar ve destek için

1- https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/154055184

2- @OttomanWizard tarafından 3200 tl doladırıldım. | DonanımHaber Forum (donanimhaber.com)

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Geçmiş olsun hocam.umarim hakkınızı alırsınız en kısa sürede.gecmiste bu kadar dolandirilma vs olmuyordu forumda.keske TC ile üyelik vs alınsa yada başka türlü önlem alinsa

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Çok geçmiş olsun hocam , umarım paranızı alırsınız . Kesinlikle savcılığa verin bu tipleri bulmak eskisinden daha kolay.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • prdxxxxx kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. İnsanlara güvenmek çok zor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • devlet resmen kişi kendinden bilir işi misali dolandırıcıyı savunuyor her seferinde.adamlar pişkin pişkin hala dolandırmaya devam ediyor ne kadar dosya açsan bile.başıma denk gelmedi ama ucundan denk geliyordum bu ucak biletinde dolandırılma mevzusuna.Binmeden ödeme yapmamak gerekiyor.Bileti iptal edip havaalanında bırakır bu adamlar.

• Merhaba hocam. Forumdan birkaç arkadaş sağ olsun hukuki destek de sağladılar. Savcılık başvurumuzu da yaptık. Taş attık kolumuz yorulmadı. @OttomanWizard

Kendisi Almanya'da imiş. Bu sabah utanmadan sıkılmadan parayı yemem, western ile hesabına atacağım dedi. Bunların forumda ortaklaşa olduğu birkaç kişi var diye bana bilgi geldi. Herkesin bilgisine.

Akıbeti için forumdaşlarımı bilgilendirmek boynumun borcudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prdxxxxx -- 3 Ekim 2022; 16:59:49 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• prdxxxxx kullanıcısına yanıt

Geçmiş olsun. Savcılık süreci teknik takip ve bankalar arası bilgi alışverişi ile bu süreci olumlu şekilde bitireceğiniz düşünüyorum. Önemli olan kimsenin 1 tl dahi olsa hakkını yedirmemesi. Mesele paradan çok hakkını arama meselesi.

Bir memlekette, namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur.

İsmet İnönü

• 2016 tarihli üyeye de guvenemeyeceksek bitmişiz biz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.