Şimdi Ara

OTTO zen*th-Avcılar ik*zler servisinde art niyet için sökülen ecu işlemcisi ve diğer parçalar (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
571
Cevap
9
Favori
50.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
116 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • olaya bak be. ne diyeyim geçmiş olsun, son yaşananlar neler şimdi? araç hala orada mı?
  • konu up
  • ajanblue kullanıcısına yanıt
    Yok mu bir gelişme?
  • quote:

Orijinalden alıntı: münzevii

Yok mu bir gelişme?
    Yok bu ülkede adalet hep aksak..

• Konu up

• Konu up

• konu up
  • Konu up

• Honda yetkili servisinin garantili aracın DPF'si için tavrını okuduk, özel servisin aracınız için olanı da şimdi okuduk. Mesele servisin değil insanın mahiyeti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lagun@

Honda yetkili servisinin garantili aracın DPF'si için tavrını okuduk, özel servisin aracınız için olanı da şimdi okuduk. Mesele servisin değil insanın mahiyeti.
    katılıyorum
  • konu up
  • Konu up

• mesajı baştan sona okudum. Ancak Özet gerekiyor.
    980 tl ye aracınız tamir edildi. siz fiyatı fazla bulup, tamircinin alt yüklenicilerine işlerini kaça yaptırdığını sordunuz, ve sadece o rakamları öderim mi dediniz doğrumu anladım?
    Eğer doğru anladıysam. tamircide bu tavra sinirlendi ve konu bu saçma noktalara geldiyse. Tamircinin suçu yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oquzdag O kullanıcısına yanıt
    yanlış okumuşun bir daha oku
  • quote:

Orijinalden alıntı: oquzdag

mesajı baştan sona okudum. Ancak Özet gerekiyor.
    980 tl ye aracınız tamir edildi. siz fiyatı fazla bulup, tamircinin alt yüklenicilerine işlerini kaça yaptırdığını sordunuz, ve sadece o rakamları öderim mi dediniz doğrumu anladım?
    Eğer doğru anladıysam. tamircide bu tavra sinirlendi ve konu bu saçma noktalara geldiyse. Tamircinin suçu yok.
    kimin suçu var ?? belkide sizindir..O nasıl bir tavır öyle..Hırsızı haklı çıkarmak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ajanblue

kimin suçu var ?? belkide sizindir..O nasıl bir tavır öyle..Hırsızı haklı çıkarmak

Şu mesajınız sizin nasıl bir kişilik olduğunuzu gösterdi. Ben mesajımda doğrumu anladım diye sormuşum... Konunun özete ihtiyacı var demişim. siz bana saldırıyorsunuz... ÖZet niye vermiyosunuz? Demekki işinize gelmeyince, Servisede böyle saldırdınız... Siz hırsız dediniz diye kimse hırsız olmaz. Forum sizin düşüncenizi kabul ettirebileceğiniz mekan değildir. FArklı düşünebilen saygılı insanların yeridir.

aşağıdaki cümleniz işin anahtarıdır bana göre.
    "Enişte kendisine hiçbir zaman böyle bir teklif te bulunmamıştır.Kendisi ona yanına gelelim ,senin yanında iş yaptırdığın kişileri arayalım ,kime kaça ne yaptırdığını öğrenelim ona göre ödeme yapalım demiştir."
    Servis sizin aracınızı istediği yere istediği fiyata yaptırır. Aradan da istediği Kar'ı eder. Bu fiyatları sizle paylaşmak zorunda değil.
    Hukuk dışı olan tavırlar tabiki doğru değil. Ancak konunun başlangıcını da doğru anlamadan suçlamak hatalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oquzdag -- 26 Eylül 2018; 18:43:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: oquzdag

quote:

Orijinalden alıntı: ajanblue

Şu mesajınız sizin nasıl bir kişilik olduğunuzu gösterdi. Ben mesajımda doğrumu anladım diye sormuşum... Konunun özete ihtiyacı var demişim. siz bana saldırıyorsunuz... ÖZet niye vermiyosunuz? Demekki işinize gelmeyince, Servisede böyle saldırdınız... Siz hırsız dediniz diye kimse hırsız olmaz. Forum sizin düşüncenizi kabul ettirebileceğiniz mekan değildir. FArklı düşünebilen saygılı insanların yeridir.

aşağıdaki cümleniz işin anahtarıdır bana göre.
    "Enişte kendisine hiçbir zaman böyle bir teklif te bulunmamıştır.Kendisi ona yanına gelelim ,senin yanında iş yaptırdığın kişileri arayalım ,kime kaça ne yaptırdığını öğrenelim ona göre ödeme yapalım demiştir."
    Servis sizin aracınızı istediği yere istediği fiyata yaptırır. Aradan da istediği Kar'ı eder. Bu fiyatları sizle paylaşmak zorunda değil.
    Hukuk dışı olan tavırlar tabiki doğru değil. Ancak konunun başlangıcını da doğru anlamadan suçlamak hatalı.

Alıntıları Göster
    Özeti zaten yapmışım konuyu takip edenler tüm detayları biliyor..orada ki resme dikkat kesilirsen, işlemcinin bu ondxr adlı şahıs tarafından çalındığıni görürsün..Hersey ortada iken bu işi yapana dünyanın her yerinde# hırsız # denilir....Sen yada ben söylediğim için degil , mayası bozuk olduğu için hırsızdir ve bu ifade kendisine cup diye yakistirilir..Hırsızlik bir Suçsa, Onu savunmak ,yardaklik ve yandaşlık etmekte ayrica suçtur. Dolayısıyla bir hırsızi savundugun için sana kırmızı kurdele takacagimi zannetmiyordun herhalde?? benim karakterim tam da anladığın şekilde..

Enişte msgina gelirsek ben bu hırsızla, iscilik+parça parasına anlasmışım..yani kime ne kadara yaptırdiysa ( kavrama dışında ne yaptırdığını da söyleyemiyor zaten herkesin dediği gibi eğer söyleyemiyorsa fiyat şişirmek için hayali arizalar cikarip yaptım demekten kolay bir
    Yalan daha yok)onu + işçiliğini öderim..Hem parcaya kar koyup hemde ekstradan işçilik ücreti altında bir daha para istemek dolandırıcılıktan başka birşey degildir.. Parcaya karini koyan ekstra işçilik ücretini zaten almaz

280 TL ye marş motorunun kavraması değişmiş sözde. marş motorunun sıfırı zaten o kadar ..telefonda kendiside üstüne kar koyduğunu kabul etti..Peki proformaya yazdığın 300 TL işçilik ne dedim cevabı AA biz senden işçilik mi aldık..300 TL baskasina yaptırdığı işin karsiligi değil herhalde onun gozunde ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajanblue -- 26 Eylül 2018; 22:21:42 >

• Konu up

• Kardeş çok geçmiş olsun.

Konu up, konu up diyip durmuşsun ama şu başlığı servisin ismiyle, açıklamaları da sansürsüz yap ki millet bilsin kimin ne mal olduğunu.

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.