Şimdi Ara

OTTO zen*th-Avcılar ik*zler servisinde art niyet için sökülen ecu işlemcisi ve diğer parçalar (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
571
Cevap
9
Favori
50.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
116 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ykaya1983

Maşaallah hoşa gitmeyen mesajlara bile tahammül edilmediği için her fırsatta hakaret diz boyu.Umarım iş tatlıya bağlanacak şekilde çözülür ama konu içinde mesaj yazan arkadaşların dediği gibi bu davranış ve üslup tarzıyla hayatta siz daha çok sorun yaşarsınız.Ne olursa olsun biraz insan sağ duyuyla ve olgunlukla yaklaşmalı olaylara.
    O sözü bana forumdaki yandaşları,fake hesaplilari söylemişti..İfademin neresinde bir üslup ve yaklaşım mevcut??

Diğer arkadaşların size karşı bir hakareti olmadigi halde sadece sizi yadırgayıp tepki gösterdikleri için konuda hakaret ve tahammülsüzlük oldugunu iddia etmeniz hoş olmamış..Burada bir tahammülsüzlük var ise şayet doğruları kabullenemeyen yandaşların yaptığı kara propaganda ve kişiliğe saldırılardır..21 sayfayı okuduysanız eğer şirketle ilişkisi olmadigini soyleyen ama forumda konuşulmayan konuları açıklayacagini belirten airarmadanin bana karşı hakaretlerini ve neden ceza almadığını okumuş olman gerekirdi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajanblue -- 29 Ağustos 2018; 20:41:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ykaya1983

Maşaallah hoşa gitmeyen mesajlara bile tahammül edilmediği için her fırsatta hakaret diz boyu.Umarım iş tatlıya bağlanacak şekilde çözülür ama konu içinde mesaj yazan arkadaşların dediği gibi bu davranış ve üslup tarzıyla hayatta siz daha çok sorun yaşarsınız.Ne olursa olsun biraz insan sağ duyuyla ve olgunlukla yaklaşmalı olaylara.
    Konuyu baştan takip eden biri olarak, koku sahibinin hakaret içeren mesajını hiç görmedim. Ayrıca aracı gasp edilmiş bir insanın, malum servisin şakşakçılarının doluştuğu yerde bir beyefendi gibi konuşmasını beklemek akıllıca olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: ilhdmr

Konuyu baştan takip eden biri olarak, koku sahibinin hakaret içeren mesajını hiç görmedim. Ayrıca aracı gasp edilmiş bir insanın, malum servisin şakşakçılarının doluştuğu yerde bir beyefendi gibi konuşmasını beklemek akıllıca olmaz

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: ilhdmr

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: airarmada

düşündüm de çoluk çocukla niye muhatap oluyorsam. ne hali varsa görsün. bende ikizleroto ortağım zaten adam tespit etti. son kez yazıyorum acıdım zaten başına gelmeyen kalmamış borçlar harçlar

Alıntıları Göster
    Borclar harclar ? Ne borcunuz var ajan bey ?

Bir airarmada yasina veriyor demis kac yasindasin ki bunu soyluyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: HardLoveBaby

Borclar harclar ? Ne borcunuz var ajan bey ?

Bir airarmada yasina veriyor demis kac yasindasin ki bunu soyluyor ?

Alıntıları Göster
    Tamam şimdi gördüm aklınca blöf yapıp beni sindirmeye çalışıyor herhalde.. çok şükür kimseye ne borcum ne harcim var..Belki de borç derken su 44000 den bahsediyordur ne bileyim ?? Belki ona sormalısın benim bilmediğimi o biliyor ya

• Bu olay sonrası buranın kapatılması lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu up

• konu nerden nerelere gelmiş
    forum olarak haklının mağdurun yanında yer almayı alışkanlık haline getirmiştik diye düşünürken bu konu beni gerçekten şaşırttı
    şehir magandaları ile uğraşınızda kolaylıklar ve sabırlar diliyorum size
    umarım en ağır şekilde cezalarını çekerler
    kimsenin yaptığı pislik yanına kalmamalı
    mafya gibi aracı alıkoymak nedir?
    o işlerini yapmayan figüran polislere ne diyecek söz bulamıyorum

bu tip bir olayla karşılaşan hakim,savcı em,nyet müdürü olsa sonuç ne olurdu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maligezgin

konu nerden nerelere gelmiş
    forum olarak haklının mağdurun yanında yer almayı alışkanlık haline getirmiştik diye düşünürken bu konu beni gerçekten şaşırttı

türkiyede toplumsal ahlak kaybolduğu için mağdurun yanında olma durumu yok artık. her şey bencilce ilerliyor şu anda. mesela kendi başına gelse, heryeri ayağa kaldırıp mağdur edebiyatı yapacak tipler, başkasının başına gelince saldırgan bile olabiliyorlar. tıpkı bu konuda görüldüğü gibi. daha da ötesi, bu olay gibi kişinin tamamen mağdur olduğu durumlarda, mağdur edeni sırf kendi tanıdığı olduğu için akıl dışı savunmalarını da görebilirsiniz. oysa insan olan mağduriyete sebebiyet vereni uyarıp işi olması gerektiği gibi sonlandırması ve tatlıya bağlanmasına vesile olmalıdır. ama insan olmak herkesin harcı değil maalesef...

• Araba ne durumda şu anda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: münzevii

Araba ne durumda şu anda?
    İşlemcisi alındığı( çalındığı) için kullanılamaz durumda

• quote:

Orijinalden alıntı: maligezgin

konu nerden nerelere gelmiş

• Konu up

• Up! Şeytan diyor git dağıt dükkanlarını, Allahsızlar!

• quote:

Orijinalden alıntı: duma

Up! Şeytan diyor git dağıt dükkanlarını, Allahsızlar!

• Konu up

• quote:

Orijinalden alıntı: HardLoveBaby

Bu mesaj silindi.
    Sonuca ben karar veremem..ifşa etmek istiyorsaniz buyrun 😉 gelecek yardıma hayır demem sonuçta..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajanblue -- 3 Eylül 2018; 18:31:36 >
  • HardLoveBaby H kullanıcısına yanıt
    Eve girecek hırsıza kilit dayanmaz derler..Amacı öğrenmek olan her şekilde öğrenir...Sansür buna engel olamaz değil mi

• Konu up

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.