Şimdi Ara

Otoyol ve Köprü ücretlerine %20 Zam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Enflasyon düşüyor ama herşeye zam geliyor..

Yersen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Dolaylı yoldan her şeyin fiyatının artmasını sağlayacak gelişmedir. Bazenleri düşünüyorum neden bu dönemde doğdum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moueson -- 6 Ekim 2019; 21:10:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • guzel haber devlete daha cok para gıdecek
  • Yetti artık, bu millet ses çıkarmayıp, ayaklanmadığı sürece daha çok ezilecegiz, alım gücü bitti, Bunların millete kötü bir hayat yaşatmaya hakkı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: efendizade34

Yetti artık, bu millet ses çıkarmayıp, ayaklanmadığı sürece daha çok ezilecegiz, alım gücü bitti, Bunların millete kötü bir hayat yaşatmaya hakkı yok.
    Harbiden bizim millet kadar korkak bir millet yoktur görmediniz mi ? Fransa'da sarı yelekliler kaç ay olay çıkardılar protesto ettiler ? şun Hong Kong'ta aylardır gösteriler, protestolar var Daha dünyanın farklı yerlerinde hep olaylar var ama bizim millet hala uyuyor.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 11 Ocak 2021; 17:37:4 >
  • %20 zam mı olur? Daha çok istiyoruz, daha çok(!)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • thebiqboss kullanıcısına yanıt
    Tamam anlıyorum %50`sinin beyni ölmüşte geri kalan %50 neden ses çıkarmıyor.

• ses çıkavınca biv şeymi devişiyom hem devlete kavşı ayaklanma çavvısı yapıyovsun seni kodese atavlav
  • Sanki keyfi zam yapılıyor 1 merminin fiyatını bilmezsiniz !!

Ülke içinde dışında yüzlerce operasyon yapılıyor.Şuan büyük bir harekat söz konusu.

Bunlar bedavaya atılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berk768 -- 6 Ekim 2019; 23:33:13 >
  • quote:

korkuyorlar hocam.
  • quote:

O %50 uyuşmuş beyinler yüce muhteşem bağımsız adalet sistemi yaratılmasına vesile oldular. Sokağa çıkıp yasalara uygun eylem bile yapılmaz şu halde. O %50 yi, dıj güjler bunları sokağa döküyor, ehonomimizi ilk 10'a sokmayalım diye yapıyorlar diyerek kandırmak bunların ustalık alanı.

Tüm dünya, daha iyileri var, çok daha sıkı çalışıp ilerlemeliyiz şeklinde düşünürken bu akkafalar şükür daha kötüsü var, bu kadarı yeter kafasındalar. Kime, neye itiraz edeceksin ki? Alan memnuuun, veren memnun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.