Şimdi Ara

,

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51493FD59 -- 16 Haziran 2023; 16:55:7 >

• Hgs bakiye yükleyin

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ptt atmleriden ya da gişelerinden para yatırabilirsiniz

• secohattin S kullanıcısına yanıt
    Borç otomatik silinir değil mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 15 gün içinde para yatırılırsa ceza işlemez.

İstanbul Ankara otoyoldan benden tam tersi eksik ücreti aldılar. Bir türlü ödeyemedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @m_kucukaksoy @secohattin @muhalif13

hocam hgs bakiye attım ama borç hala görünüyor silinmedi hala, taklaya gelmeyelim ?

• Olduğu kadar… Olmadığı kader demişler…

Onlar alır…

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_kucukaksoy -- 29 Mayıs 2023; 12:16:42 >
  • Bir iki gün bekleyin, sistem belirli aralıklarla deniyor. olmadı sitelerinde iletişim bilgileri var. Oradan ulaşabilirsiniz.

Peşini bırakmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • OGS aktif olduğu halde 3 yıl önceki geçişi kaçk deyip HGS' ye borç olarak yazmışlar.

Dolandırıcı tesadüfen "Ben Av. Burcu .... , biriken HGS borcunuza icra dosyasına konu olmaması için arayın, 0212...." şeklinde sms gelmese haberim olmayacaktı.

Girip baktığımda borcu görebildim ve derhal Karayolları Web Sayfasından 27 TL tutarındaki kaçak geçiş bedelini ceza ve yasal faizi ile 108 TL olarak ödeyip kurtuldum...

• Ben geçtikten sonra yatırıyorum sürekli, düşmezse arayın çağrı merkezini hallederler.

• Hgs etiketi almadım almıyorum. Etiket aldın hesabın var diyorlar neye göre çekiyorlar belirli değil.

HGS GEÇİŞ SORGU bu siteden belirli aralıklarda sorgulama yaparım sisteme düşerse hemen kartla öde diyorum işlem tamam.

Hgs yükleme komisyonu yok. Etiket parası yok. Dert yok. Araç alım satım olduğunda yeni veya devir işlemlerine gerek yok

Link:https://webihlaltakip.kgm.gov.tr/WebIhlalSorgulama/Sayfalar/Sorgulama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cadmium -- 29 Mayıs 2023; 22:46:41 >
  • Cadmium C kullanıcısına yanıt

Neye göre çekiyorlar diye bir şey olabilir mi, etiketi alırken aracın sınıfına göre size gönderiliyor zaten.

Benim arabada da etiket yok, plakayı okuyup ona göre kesiyor bedelini.

• https://www.ysskoprusuveotoyolu.com.tr/TR/ihlalli-gecis-sorgulama-ve-online-odeme

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.