Şimdi Ara

Otostopçu dolandırıcı Ankara

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, Ayaş yolundan optimum istikametine giderken Aile yaşam merkezine gelmeden otostop yapan bir amcayı aldım.nereye gidiyosun falan derken ben de o tarafa gidiyorum dedi. İyi dedim aldım araca. Eşi hastaymış.borç bulamamış hikayelerine başladı. Optimumdan otoban girişine döndüm.orda da 12 14 yaşlarında bi çocuk aldım. O da ivediğe gidiyomuş. Amcayı tanıdı. Meger adamın işi buymus. Bu hergün buralarda otostop yapıyor abi dedi. Az kalsın cebimdeki 100 lirayı verecektim.Adamı Otoban çıkışında indirdim. Çocuğa teşekkür ettim. Biraz harçlık verdim yolladım. Şerefsizin resmini çektim.Burada paylaşayım mı kararsızım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Belkide bunlar ekip sen ilk oltadan kurtuldum derken çocuğa para verip ikinci oltaya yakalandın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsn_33

Belkide bunlar ekip sen ilk oltadan kurtuldum derken çocuğa para verip ikinci oltaya yakalandın

• hsn_33 kullanıcısına yanıt

Bencede ikiside ekip..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Paylaşabilirsin merak ettim :)) Genel olarak Istanbul-Adana-Gaziantep yapıyorum.Ama genel olarak gölbaşından geçiyorum...

Ama siz yinede atın.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Uzumaki Naruto-

Paylaşabilirsin merak ettim :)) Genel olarak Istanbul-Adana-Gaziantep yapıyorum.Ama genel olarak gölbaşından geçiyorum...

Ama siz yinede atın.

Otostopçu dolandırıcı Ankara Otostopçu dolandırıcı Ankara

• quote:

Orijinalden alıntı: hsn_33

Belkide bunlar ekip sen ilk oltadan kurtuldum derken çocuğa para verip ikinci oltaya yakalandın

Belki de öyle oldu. İnsanlara inanıyorum maalesef.

• Facede ankara trafik sayfasında da paylaşın tuzağa düşmesin millet

• quote:

Orijinalden alıntı: serhatcn

quote:

Orijinalden alıntı: -Uzumaki Naruto-

Paylaşabilirsin merak ettim :)) Genel olarak Istanbul-Adana-Gaziantep yapıyorum.Ama genel olarak gölbaşından geçiyorum...

Ama siz yinede atın.

Otostopçu dolandırıcı Ankara Otostopçu dolandırıcı Ankara

Dayıya bak be!!!

• Sincan yolu istikametinde elinde şurup şişesiyle epilepsi nöbeti geçirip para istiyenlerde meşhurdur aman diklat

• Youtube a ''otostop sohbetleri'' yazarsan bunun gibi nicelerinin olduğunu görürsün.
  • Bu şerefsizler bunu meslek haline getirmişler, aynısı benim başımada geldi. Benim durum biraz daha aksiyonlu geçti, iş çocuğum tıp fakültesinde yatıyor diyerek yardım istemekten gasp'a doğru gidiyordu. Sert çıkınca alttan alıp sen beni yanlış anladın abi diyerek uzaklaştı piç

• hsn_33 kullanıcısına yanıt
    Rahmetli Tarık akan ve nejla nazirin filmi vardı,nejla nazirin hırsız tarık akanda tras bıçağı satıyordu onlarda ekipti aklıma o filim geldi hocam😀

• İstanbul Fındıklı mahallesinde de var bu tipten.Genelde Başıbüyük dağ yolunda veya KentPlus Centrium Park'ın oradaki yokuşta takılıyor.
  • aynı hikayeli amcayi 2ay önce bizde aldık.

dikmen -konya yolu bağlantısında dolaşıyordu, bastonu vardı birde..

Gölbaşına gelince indirdik.

• ya bu devirde ne cesaret kardeşim, otostopçu alıyorsunuz. ülkede her cinsten , örgütten insan varken üstelik... aldığın kişiyi tanımazsın etmezsin, boğazına bıçak dayasa ne yapcan?
  • bu mesajı yazmaya girmiştim, siz yazmışsınız, çıkıyorum. Allah akıl fikir versin almayın arabaya arkadaş.
  • Meşhur otostopçu Ali mi diye baktım değilmiş. Milletten para toplamak için otostop çeken o kadar çok dolandırıcı var ki inanamazsın.
    Youtube/otostop sohbetleri
  • Youtubda otostop sohbetleri var dolandırıcıların gösteriyor istersen bak

• Otostopçu almayın arkadaşlar. Fetöcü metöcü çıkar beraber çevirmeye girersiniz uğraş dur ondan sonra.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.