Şimdi Ara

Otostop + Kamp = Ege Turu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ağustosta 10 günlüğüne ben ve iki arkadaşım Ayvalık'tan başlamak üzere Çanakkale (kesin değil) ordan Cunda ordan da aşağı doğru İzmir,Aydın,Muğla hattında otostop çekerek ve kamp yaparak ilerleyip son durağımız da muhtemelen Fethiye olacak ordan da otobüsle evimize dönmeyi planlıyoruz. Sizce nelere dikkat etmeliyiz? Nerelerde kamp yapmalıyız? Ege insanı otostop konusunda ne kadar duyarlı? Bu geziyi başarma oranımız 10 üzerinden kaç? Teşekkürler! :)

• up. bende ağustos gibi düşünüyorum ama yanıma insan bulamadım herkes korkuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenizMahir -- 3 Temmuz 2016; 5:27:28 >
  • Yapılmayacak şey değil tabi ama dikkatli olmak lazım (gerçi 3 kişi olacaksınız). Eşya ve malzeme olayını abartmamanız lazım. Birer sırt çantasıyla işi bitirin. Şahsen otostop yapan birilerini almayı düşünsem ve yanlarında onlarca çanta eşya vs görsem uğraşmamak adına akmayabilirim . Bir de ege kıyıları çok girintili olduğu için otostopla hep kıyı şeridinden gitmek zor olabilir.
    Şimdiden kolay gelsin iyi gezmeler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.